Завтра об 11.30 в навчальному центрі Держприкордонслужби відбудеться прощання з прикордонником Павлом Лазоренком. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив черкащанин Валерій Макєєв.

Після прощання в навчальному центрі «Оршанець» Павла Лазаренка поховають на одному із кладовищ міста Черкаси.

«Під час обстрілу «Граду», коли загинув полковник Ігор Момот, Павло отримав поранення та відмовився від евакуації до госпіталю. Та з часом, коли стан почав погіршуватись, Павла разом із колоною Збройних Сил направили до госпіталю. Колона потрапила під обстріл. Павло, який вижив під «Градом», загинув від більш сучасної зброї – «Торнадо»… – пише Валерій Макєєв.

Пан Макєєв повідомляє, що Павло Миколайович народився 11 січня 1974 року. Останнім часом проживав у містечку Сандроса поблизу Барселони (Іспанія).

«Після початку АТО не зміг далі перебувати під ніжним іспанським сонцем: направився на Батьківщину. У навчальному центрі «Оршанець» був призваний як доброволець», – зазначив Валерій Макєєв.


реклама

Коментарі  

 
-1 #12 НеАдекватному 16.07.2014 09:30
" Я був місяць в Росії,спокутува в гріх."(В.Олійник)"Я помилявся" (В.Олійник)"Діти за батьків не відповідають"(В.Олійник) Чи не М"ЯКО ВІН називає свої злочини "ПОМИЛКАМИ" ? ЙГО "ПОМИЛКИ" КОШТУЮТЬ НЕ ОДНЕ ЖИТТЯ,А ТО ТЕЖ ЧИЇСЬ ДІТИ,ЧОЛОВІКИ,Б АТЬКИ.Синочок має свою "справу",а як батько хоче щоб його не прив"язували до сина,хай іде ,і не ховаючись за недоторканістю, відповідає перед законом,нам його "спокута" у Путіна,до лампочки.Це іспит Порошенко,бо 2005-го ,ніхто не пробачить.Аби тоді "СЄВЄРОДОНЄЦКІЙ СХОДНЯК "СІВ,і Крим ,і Донбас, і Україна,сьогодн і б мирно і успішно б жили.Підписанти ШИРКИ мають відповісти.Безкарність -стимулює злочин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 valmak 16.07.2014 09:23
Щодо Калашникова: тіло героя ще не доставили до ЧЕркас.
Щодо Олійника: подав заяву про відкриття кримінального провадження до прокурора Області: у позовах до 70 ромадян від імені прокурора району вновились завідомо неправдиві відомості щодо наявності кримінальної справи, на підставі якої було поновлено судом термін позовної давності , щодо вимог до громадян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 ПРУ РИГИ 16.07.2014 06:54
Цитую За мир:
Скiльки ще тисяч смертей з обох бокiв потрiбно, щоб нарештi полiтики сiли та домовились з тим Донбассом?!!!Хоче-хай буде автономним, не хоче-хай валить...

ТЕРІТОРІЯ ДОНБАСУ УКРАЇНСЬКА,А РЕШТА "НЕПОНЯТИХ" ,МОЖУТЬ ВАЛИТИ В РАШУ,ЯК В 30-ТИХ ЕШЕЛОНАМИ ПРИЇХАЛИ,ХАЙ ТАК І ПОВЕРТАЮТЬСЯ.МИ НІКОГО НЕ ТРИМАЄМО.РЕШТА БУДЕ НОРМАЛЬНО ЖИТИ.І НА ДОНБАСІ НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ ВИСТАЧАЄ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 ПРУ РИГИ 16.07.2014 06:48
Цитую адекватный:
[quote name="Черкаси
Беззаконня 20 років. Що за дикунство , назви злочин який він зробив крім того що він Олійник. Якщо не назвешь конкретний факт то тебе треба садити до т..ми за заклик до нассиля, і я б так і зробив щоб починали думати головою а не як завжди ....

ТИ Б,ЗРОБИВ,В ТВОЇЙ "АДЕКВАТНОСТІ",НІХТО І НЕ "СУМНІВАЄТЬСЯ",А ЯК НЕ ЗНАЄШ КОНКРЕТНИХ ФАКТІВ ,ПОВІДОМЛЯЮ,"ЗАКОНИ 16 СІЧНЯ",ОЛІЙНИК,ЯК ГОЛОВА ЛІЧИЛЬНОЇ КОМІСІЇ СВАЛЬСИФІКУВАВ ЧИСЛО ГОЛОСІВ,ПРО ПРОЦЕДУРУ І "ЯКІСТЬ" ЗАКОНУ МОВЧУ,АЛЕ ПРИЙНЯЛИ ЇХ ПО РЕЗУЛЬТАТУ 226 ВІД ОЛІЙНИКА.ФАКТ ЗАФІЛЬМОВАНО,РУ КИ НА ФОТО І ВІДЕО ПОРАХОВАНО.ФАЛЬСІФІКАЦІЯ ПРИВЕЛА ДО ПОЧАТКУ СМЕРТЕЙ І ІНШИХ НАСЛІДКІВ,І ЦЕ ТІЛЬКИ КРАПЛИНА В МОРІ ДІЯЛЬНОСТІ ЦІЄЇ ОСОБИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 адекватный 15.07.2014 18:24
Цитую Черкаси:
Цитую достали:
а тем временем несмываемый черкасский позор - вечный зраднык и подонок Олийнык имеет наглость требовать у президента защиты для себя и своего выродка!

З Олійником треба щось рішати,дихати з ним одним повітрям не можливо !!! В...ки роду людського !ВИМАГАЄМО ПОКАРАННЯ! ВИМАГАЄМО !

Беззаконня 20 років. Що за дикунство , назви злочин який він зробив крім того що він Олійник. Якщо не назвешь конкретний факт то тебе треба садити до т..ми за заклик до нассиля, і я б так і зробив щоб починали думати головою а не як завжди ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 За мир 15.07.2014 18:21
Скiльки ще тисяч смертей з обох бокiв потрiбно, щоб нарештi полiтики сiли та домовились з тим Донбассом?!!!Хоче-хай буде автономним, не хоче-хай валить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ПРУ РИГИ 15.07.2014 17:46
КОЛИ ПОКАРАЮТЬ ПР (ПРУ) КП ??? ГЕРОЇ ГИНУТЬ,А ПЯТА КОЛОНА ПРАЦЮЄ НА КРЕМЛЬ,ГЕРМАН ЯНИКА В ЕФІР ШУСТЕРА ПРОШТОВХУЄ,РИГИ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЄЮ ДОНБАСУ ПОГРОЖУЮТЬ,ЩО ЩЕ ВОНИ СВОЇМ ВИБОРЦЯМ ЗРОБИТИ МОЖУТЬ,ЗАВДЯКИ НИМ ДОНБАС ПАЛАЄ,"МИРНІ" ВОНИ,ВАМ ВІД КРОВІ НЕ ВІДМИТИСЬ..ПРАВИЛЬНО МАМАЛИГА СКАЗАВ,НА ЛІХТАРЯХ ДАВНО МАЮТЬ БОВТАТИСЬ.ЗА ГЕРОЇВ ТРЕБА МСТИТИСЬ,ВИННІ МАЮТЬ ПОНЕСТИ ПОКАРАННЯ.ДОСИТЬ ПЕРЕМОВИН,.... ВСІХ ДО ОСТАННЬОГО,ПЕРЕ САДИТИ РИГІВ ОПТОМ,І ПОВІГ ЯК НА ТО ДИВИТЬСЯ ЄС ЧИ ОБСЄ,НАМ ПОФІГ.ТО НАША КРАЇНА,СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Черкаси 15.07.2014 17:25
Цитую достали:
а тем временем несмываемый черкасский позор - вечный зраднык и подонок Олийнык имеет наглость требовать у президента защиты для себя и своего выродка!

З Олійником треба щось рішати,дихати з ним одним повітрям не можливо !!! Виродки роду людського !ВИМАГАЄМО ПОКАРАННЯ! ВИМАГАЄМО !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Оксана 15.07.2014 16:59
Господи, найкращі ж гинуть.. (( Царство Небесне Герою.
кожний українець у величезному боргу перед цими золотими хлопцями..
ми маємо перемогти те все болото корупційне, злодійське тут і перемогти на кордонах держави там, тепер вже шляху назад немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #3 достали 15.07.2014 16:50
а тем временем несмываемый черкасский позор - вечный зраднык и подонок Олийнык имеет наглость требовать у президента защиты для себя и своего выродка!