реклама

реклама

У черкаському парку «Перемога» знову працює туалет.

Нагадаємо, вбиральні побудовані в Долині троянд та парку «Ювілейний». У парку «Перемога» старе приміщення взяв у оренду один із підприємців, які працюють на території паркової зони. Він вже вклав у цей об’єкт 150 тисяч гривень.

– Коли я очолив підприємство, то обіцяв, що в кожному парку в Черкасах будуть туалети, – зауважує директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький. – Паркових зон в місті багато, а вартість таких об’єктів досить висока. Так, цього року підприємство почне будівництво стаціонарного туалету в парку Хіміків. Роботи включатимуть і реконструкцію каналізаційних мереж у сквері «Хіміків». Вартість робіт сягне понад 400 тисяч гривень.

Варто додати, що у зв’язку зі зверненнями громадян роботу громадської вбиральні в парку 50-річчя жовтня продовжили до 20.00, інформують у прес-службі «Дирекції парків».

реклама

Коментарі  

 
-3 #15 Парколюб 17.07.2014 11:14
Цитую адекватный:
Хтоб як не йорнічав а Сашко працює. Вже мабуть забули які наші парки були при попєрєдніках. Але в нашій краіні все привикли обгадить, вже й краіну обгадили майданами та окропили кров'ю а все йорнічають. Скажіть розумники прізвище хто зробив більше для міста. Так кроме Сашка та Тулуба який достроів дитячу обллікарню та річпорт ніхто і на думку не приходить. Поправте , може щось не замітив в місті?

Видать давненько вы в парках не бывали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 адекватный 16.07.2014 20:14
Хтоб як не йорнічав а Сашко працює. Вже мабуть забули які наші парки були при попєрєдніках. Але в нашій краіні все привикли обгадить, вже й краіну обгадили майданами та окропили кров'ю а все йорнічають. Скажіть розумники прізвище хто зробив більше для міста. Так кроме Сашка та Тулуба який достроів дитячу обллікарню та річпорт ніхто і на думку не приходить. Поправте , може щось не замітив в місті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Скептик 16.07.2014 12:17
400 тисяч :o
Унітази золоті будуть, а з... відвідувачам особисто Памела Андерсон підтирати буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Зелений патруль 16.07.2014 12:08
Цитую Игорь:
не знаю сколько это стоит, но туалет в парке очень нужен, даже для того чтобы научить деток пользоваться на улице цивилизованным туалетом, а не сходить под кустик

Вже дітки, які там пісяли у перші роки директорства Радика, пережениться встигли. В парку давним-давно є генделик імені Радуцького. Чого він хоча б там, де пивом-соками торгує, не поставив років надцять тому об"єкт "еМ-Жо"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Трандафірул молдовей 16.07.2014 12:03
Цитую Репортаж iз вбиральнi:
Радуцький, вбиральня ще не розкрашена в национальнi кольори, непорядок))

Рівняючись на Рассєю, на підлозі треба фейсик Путіна наклеїти :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Трандафірул молдовей 16.07.2014 11:58
Цитую Дід Трохим:
Раманич, незачьот,ти на сьомому году директорства в городі до туалетів добрався. Мягко говоря, не та новость, шоб на ній імя дєлать.

Туалет, зроблений у центральному парку лише на сьомому році директорства - це якраз та новость, щоб ім"я "обдєлать". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 незнайка 16.07.2014 11:42
Во сколько сеанс в кинотеатре заканчивается? А УБОРНА ДО 20-00? Вари суп с шайбочками если 400 тыс и до 20-00!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 ЯКІВ 16.07.2014 11:20
ПОДІЯ ЕПОХАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ!!!!!!! !!!!!!!!!СЛАВА "ПРОЧЕРКУ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Дід Трохим 16.07.2014 11:05
Раманич, незачьот. Коли я був молодший і шарився по шабашках, ми кожну нову стройку - хоть коровника, хоть сільмагу, начинали з уборни. Бесплатно, єстєственно, бо неудобно по кущах шаритись. І це в селах. А ти на сьомому году директорства в городі до туалетів добрався. Мягко говоря, не та новость, шоб на ній імя дєлать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Игорь 16.07.2014 11:00
не знаю сколько это стоит, но туалет в парке очень нужен, даже для того чтобы научить деток пользоваться на улице цивилизованным туалетом, а не сходить под кустик