реклама

реклама

На фото – депутат Лисянської районної ради Олександр Діскант

На фото – депутат Лисянської районної ради Олександр Діскант

За тиждень, 23 липня, під час сесії Лисянської районної ради депутатському корпусу представлять нового регіонала Олександра Ніколюка. Він увійде за списком партії на місце колишнього заступника голови Черкаської ОДА Олександра Павлова.

– Це може бути не єдине призначення Олександра Васильовича. У цей же день депутати розглядатимуть його кандидатуру на посаду головлікаря районної лікарні, – повідомляє «Прочерку» депутат Лисянської райради Олександр Діскант.

Дивним, на думку Олександра Миколайовича, таке призначення є тому, що контракт із теперішнім головлікарем Петром Товкесом закінчується лише в жовтні. 

– Петру Петровичу повідомили, що в закладі будуть кадрові зміни. Він змирився, вирішив ні з ким не воювати, тому вже написав заяву на звільнення та подав до районної ради, – говорить Олександр Діскант.

За словами депутата, пана Ніколюка намагаються зробити головлікарем вже не вперше. Така спроба була вже в 2006 році. Пояснити таку «наполегливість» призначень пан Діскант може тим, що Олександр Ніколюк є кумом депутата Лисянської районної ради та колишнього голови Звенигородської РДА Володимира Попка. 

– Я не проти Ніколюка, я не проти Товкеса. Мені байдуже, кого призначать. Я просто хочу, щоб людину на цю посаду обирала громада. Я хочу, щоб люди прийшли на сесію і висловили свою думку. Щоб долю закладу за них не вирішували депутати, – пояснив свою позицію Олександр Миколайович.


реклама

Коментарі  

 
-4 #43 Інна 15.04.2015 16:51
Цитую монька:
головный врач ни....юкк получает 50 процентов напдбавки в то время когда все работаюдщее идут за свой счьот в отпуск

Монька а ти звідки знаєш мабуть при Товкесу получала ще більше а зараз плохо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #42 Інна 15.04.2015 16:44
Цитую Тюпа:
Наш новый главрач заставляет брать деньги за аборты и здавать их вкасу!!! :oops: :-* :-x

Ну да щоб лікарні на пдтримку а тобі хреново козел!!!!!.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #41 Тюпа 21.02.2015 13:58
Наш новый главрач заставляет брать деньги за аборты и здавать их вкасу!!! :oops: :-* :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #40 монька 10.01.2015 20:31
головный врач ни....юкк получает 50 процентов напдбавки в то время когда все работаюдщее идут за свой счьот в отпуск
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #39 Марина 30.11.2014 17:41
Цитую Слава:
Таку посаду повинна займати людина,для якои головне не гроши та як ще можна збагатитися за рахунок держави та людей!!!Олексан дер Васильович -це не той тип людей!!!СЛАВА УКРАИНЕ![/quot[quote name="Слава"]Таку посаду повинна займати людина,для якои головне не гроши та як ще можна збагатитися за рахунок держави та людей!!!Олексан дер Васильович -це не той тип людей!!!СЛАВА УКРАИНЕ!

ДА ХТО ТАКИЙ САША ЗНАЕ КОЖЕН ЛИСЯНИН!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #38 Слава 29.11.2014 13:30
Таку посаду повинна займати людина,для якои головне не гроши та як ще можна збагатитися за рахунок держави та людей!!!Олексан дер Васильович -це не той тип людей!!!СЛАВА УКРАИНЕ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #37 Микола 26.11.2014 10:04
А давайте зробимо так, коли Дісканту треба буде піти до стоматолога - громада обере йому лікаря, до хірурга - так само, а краще, хай йому громада обере лікаря-уролога, бо він з своїм маразмом без мила в ..опу лізе. Явно що йому цей лікар треба! Громадо, допоможіть Дісканту залізти в опу, оберіть йому лікаря. І мила купіть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #36 лиза 25.11.2014 23:35
Таким людям як РЕГИОНАЛ НИКОЛЮК место в АТО-а не обкр..дати людей!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #35 Інга 21.07.2014 12:15
Дискант ти Б...ло як тебе односельчани називають.Чого ти мовчав коли Товкеса ставив Косюк треба щоб громада вибирала а контракт він не дотянув по п.яні якийсь случай був хтось помер а його найти не могли а як найшли то злякались він стояти неміг собутильники держали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #34 Коля 21.07.2014 09:00
У районній лікарні всі працюючі регіонали і Товкес також І не в цьому причина. Люди добрі що ви наче подуріли сват кум брат.Повірте Савінов не самий чесний дохтор що майдан за ним.Такий молодий а за зарплату мабуть купив будинок у Києві на Оболоні і квартиру в лисянці і машину круту і не одну ще й два рази на рік змотався вТурцію іде він тільки не був а авторитет...... .... ні ... не понімаю і нічого не знаю бо тато диплом купив.