реклама

реклама

Сьогодні в смт Єрки Катеринопільського району поховали 22-річного добровольця із батальйону «Донбас» Сергія Бохонька. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила його землячка Галина Приходько.


«Ви його не знали, але запам’ятайте його таким! Його звали Сергій Бохонько, йому було 22 роки. Сьогодні в моєму селі був похорон, прийшло все село, приїхали люди з сусідніх сіл і міст, були військові. Людей було «море». Сергій був в батальйоні «Донбас». Він пішов добровольцем, його похоронили біля мами в смт Єрки Черкаської області».

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Патріот 24.07.2014 04:46
Цитую адекватний:
Скільки ще треба положити дітей, щоб ці ... керувальники та олігархи зрозуміли що в цій війні може перемогти тільки або Путін або Обама, а УКРАІНА понесе страшенні втрати на багато поколінь вперед. Це ненароджені діти це зруйновані підприємсьва, які вже ніхто відбудовувати не буде. Не хочеться писати про повний провал економіки, бо ... з нею з цею економікою коли гибнуть люди а що саме найстрашніше молодь та діточки які навіть поганого нічого невспіли зробити крім як народитись з звірячими політиками та олігархами в одній краіні. Гнати шавок Путінських та Обамівських з краіни, а краще знищити щоб не розмножувадись. Спи спокійно хлопче, вони за це всі ще вівдповідатимут ь.

Про провал економіки до Ригів ПР,ПРУ ,хай повернуть вкрадене,хай москаль не нищіть нашу інфроструктуру, Путлєр поверне Крим ,а Обама,а що Обама,а да буде рішучишим ,і як гарант безпеки ,дасть пр...тись МОСКАЛЯМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Черкаси 24.07.2014 04:41
Цитую адекватний:
Скільки ще треба положити дітей, щоб ці ... керувальники та олігархи зрозуміли що в цій війні може перемогти тільки або Путін або Обама, а УКРАІНА понесе страшенні втрати на багато поколінь вперед. Це ненароджені діти це зруйновані підприємсьва, які вже ніхто відбудовувати не буде. Не хочеться писати про повний провал економіки, бо ... з нею з цею економікою коли гибнуть люди а що саме найстрашніше молодь та діточки які навіть поганого нічого невспіли зробити крім як народитись з звірячими політиками та олігархами в одній краіні. Гнати шавок Путінських та Обамівських з краіни, а краще знищити щоб не розмножувадись. Спи спокійно хлопче, вони за це всі ще вівдповідатимут ь.

Досить транслювати Путіна..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 адекватний 23.07.2014 23:58
Скільки ще треба положити дітей, щоб ці ... керувальники та олігархи зрозуміли що в цій війні може перемогти тільки або Путін або Обама, а УКРАІНА понесе страшенні втрати на багато поколінь вперед. Це ненароджені діти це зруйновані підприємсьва, які вже ніхто відбудовувати не буде. Не хочеться писати про повний провал економіки, бо ... з нею з цею економікою коли гибнуть люди а що саме найстрашніше молодь та діточки які навіть поганого нічого невспіли зробити крім як народитись з звірячими політиками та олігархами в одній краіні. Гнати шавок Путінських та Обамівських з краіни, а краще знищити щоб не розмножувадись. Спи спокійно хлопче, вони за це всі ще вівдповідатимут ь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 ЛЮСТРАЦІЯ 23.07.2014 15:02
Цитую Землячка:
Повірити не можу, що Сергійка вже нема. Але в пам"яті він залишиться назавжди, таким усміхненим, добродушним і справжнім ГЕРОЄМ ЗАХИСНИКОМ. СЛАВА СЕРГІЮ БОХОНЬКО і земля йому пухом!!! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ... :cry:

ВМИРАЮТЬ ВОРОГИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 ЛЮСТРАЦІЯ 23.07.2014 15:01
Цитую Рядовий:
За що і за кого гинуть люди?

За що? За СВОБОДУ,за Україну! За кого? За нас !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Землячка 23.07.2014 10:11
Повірити не можу, що Сергійка вже нема. Але в пам"яті він залишиться назавжди, таким усміхненим, добродушним і справжнім ГЕРОЄМ ЗАХИСНИКОМ. СЛАВА СЕРГІЮ БОХОНЬКО і земля йому пухом!!! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Рядовий 23.07.2014 09:17
За що і за кого гинуть люди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Жінка 23.07.2014 08:51
Дивишся на цю дитину і плачеш. ЗА ЩО? Добре, що мати уже покійна, бо вона б цього не витримала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Українець 23.07.2014 08:08
Цитую НИК:
Я ЛУЧШЕ ПЯТЕРИК ОТСИЖУ

тому він і герой,герої не всі..Герої захищають нас,а ми не герої,ні ви ,ні я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Українець 23.07.2014 08:04
Цитую Черкащанка:
Царство небесне.Земля нехай буде пухом дитині.Чому? За що? Чому там немає жодного сина депутата і взагалі чиновників? Чому вони ховають своїх дітей, а тих у кого немає захисту посилають на смерть? То вони своїм дітям інвалідності поробили. Цій дитині ще б жити та жити.

Там сини А.Гриценко і М.Коваля ,точно,більше не знаю..