реклама

реклама

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до регламенту Верховної Ради, який дозволить розпустити фракцію Комуністичної партії в України в парламенті. Про це на засіданні парламенту в середу оголосив спікер ВР Олександр Турчинов, інформує «Українська правда».



За його словами, у четвер цей закон буде надрукований у «Голосі України» в четвер.

– Завтра я виконаю історичну місію: оголошу про припинення існування фракції комуністів. Доба залишилася потерпіти цю фракцію, – наголосив Турчинов.

Нагадаємо, що від Черкащини у фракції КПУ в парламенті є нардеп Омелян Парубок.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 Умка 26.07.2014 17:41
Цитую УКРАЇНА:
РОЗПУСТИТИ МАЛО !!! ПЕРЕСАДИТИ НА ДОВІЧНЕ ТРЕБА,А ДЕКОГО І РОС...ЛЯТИ !!! КОМУН ІЗМ-ЗЛОЧИННИЙ РЕЖИМ,ТРИ ГОЛОДОМОРА В УКРАЇНІ,РЕПРЕСІ Ї І КАТУВАННЯ НКВС І КГБ,ДЕПОРТАЦІЇ, МІЛЬОНИ ЖИТТІВ УКРАЇНЦІВ НА СОВІСТІ КП.І СЬОГОДНІ ЦЕ ПЯТА,ПРОДАЖНА КОЛОНА БЛЮЗНІРСТВА І ЗРАДИ.СЬОГОДНІ ВОНИ КЕРУЮТЬ ТЕРОРИСТАМИ СХОДУ.БАНДУ ГЕТЬ! НА НАРИ !

Гоблин,помовч вже...Читаеш пасторськ1 перемовини як зомбований гусак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Мюллер 24.07.2014 17:31
Цитую Кирилл:
в топку старперскую партию!

А Геббельса попрошу помолчать!.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Умка 24.07.2014 17:31
Карлсон родился при советах)) учился при советах)) нагреб бабло в постсоветском пространстве на народе-совке))а теперь из благодарности отменяет свое прошлое))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Уманский Еврей 24.07.2014 02:59
Я никогда не был членом Комп партии, но подумайте сколько хорошего они делали во время СССР. Образование которое было очень сильным было на халяву, медицина была бесплатная (да не супер, но всё же была), преступность была низкая. Наркомании почти не было. И это всё было при коммунизме. А то что Симоненко правду сказал, что гибнет мирное население от бомбежек которое устраивает Украинская армия, так он прав на 100%. А запрет партий, гонения, это кажется мы все проходили. Украина под лозунгом, Украине це Европа, уничтожает свободу слова и делать всё чтобы оппозиции не было. Теперь Киевская власть сделала оппозицию сепаратистами-террористами. Глупость 100%.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 адекватний 24.07.2014 01:40
Один день остаплось потерпіти цю фракцію. Оце тобі й президент що об'єднує. А що дідусям та бабусям скажете пане. Вони ж ідейні та не продадутся як народні запроданці за цукерку. Це ж народ його на солоденьке слабо не візьмеш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 адекватний 24.07.2014 01:36
Цитую Дід Трохим:
Усіх просто розпустить, а Симоненка розпустить на волокна. Комуняки, вас ніколи не цікавило, як у крістально чесного пролєтарія образовались мільярди? Може з ваших взносів? :lol:

То то я дивлюся що в комуністів найбільше мільйонерів. Решта Юльковщина ПР та тягнибоківщина одні сироти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 адекватний 24.07.2014 01:33
Цитую УКРАЇНА:
РОЗПУСТИТИ МАЛО !!! ПЕРЕСАДИТИ НА ДОВІЧНЕ ТРЕБА,А ДЕКОГО І РОС...ЛЯТИ !!! КОМУН ІЗМ-ЗЛОЧИННИЙ РЕЖИМ,ТРИ ГОЛОДОМОРА В УКРАЇНІ,РЕПРЕСІ Ї І КАТУВАННЯ НКВС І КГБ,ДЕПОРТАЦІЇ, МІЛЬОНИ ЖИТТІВ УКРАЇНЦІВ НА СОВІСТІ КП.І СЬОГОДНІ ЦЕ ПЯТА,ПРОДАЖНА КОЛОНА БЛЮЗНІРСТВА І ЗРАДИ.СЬОГОДНІ ВОНИ КЕРУЮТЬ ТЕРОРИСТАМИ СХОДУ.БАНДУ ГЕТЬ! НА НАРИ !

Заодно й батьків своіх не забудь і дідів. А ще в знак протесту висились з будинку бо практично всі вони ще построєні комуняками. Будь послідовним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Брюс 24.07.2014 01:32
Бешеные национал-репатриоты ,которым память мешает жить))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 адекватний 24.07.2014 01:30
Цитую Дід Трохим:
Усіх просто розпустить, а Симоненка розпустить на волокна. Комуняки, вас ніколи не цікавило, як у крістально чесного пролєтарія образовались мільярди? Може з ваших взносів? :lol:

Ні взноси Юля прибрали. Комуністи просто дітки в зрівнянні з евроінтегратора ми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Дід Трохим 23.07.2014 12:41
Усіх просто розпустить, а Симоненка розпустить на волокна. Комуняки, вас ніколи не цікавило, як у крістально чесного пролєтарія образовались мільярди? Може з ваших взносів? :lol: