У Черкаському національному університеті Богдана Хмельницького замовили погруддя гетьмана, іменем якого названий виш. Про це вчора під час прес-конференції повідомив в. о. ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко.

– Замовили бюст Богдана Хмельницького. Він має виглядати належним чином, адже університет носить ім’я Богдана Хмельницького. У цьому році ми святкуємо 365-ту річницю утворення української козацької держави. Наступного року в нас 420 років Богдану Хмельницькому, – перерахував важливі дати для університету в. о. ректора.

Нове погруддя замінить теперішнє гіпсове.



реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Ф 02.09.2014 08:51
Цитую Альма його матер:
Цитую Дід Трохим:
О, Господи... Та не бюст, а погруддя, не на протязі, а протягом, не п’ятидесяти, а п’ятдесяти... Алєксандр Владімірович, дєлай з цим шось, бо прийду на роботу наніматися.

Не Черевко ж писав, а "Прочерк". Хоча вчили їх писати теж у ЧНУ.

Так то ж пряма мова, цитата, якщо я правильно зрозумів із тексту, то до чого тут "Прочерк", якщо джерело недорікувате. У "Алєксандра Владіміровіча" таких перлів багато. Ой як багато. І виникає питання до міністра (батькові його ковінька) освіти: як він міг призначити ТАКОГО в.о. ректора, невже він АЖ ТАК не поважає колектив? Чи це мода зараз така у "палітіків" на недорікуватість ? А ми ще із "Азірова" сміялися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Leon 10.08.2014 12:15
Жах. Противно дивитися на такого ректора: накрав грошей, а тепер ще і хизується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 013 29.07.2014 15:43
Цитую Дід Трохим:
О, Господи... Та не бюст, а погруддя, не на протязі, а протягом, не п’ятидесяти, а п’ятдесяти... Алєксандр Владімірович, дєлай з цим шось, бо прийду на роботу наніматися.

Ще добав сояшник та м`ясо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Чукча 29.07.2014 15:22
Він має виглядати належним чином,
***
Это хорошо, что в городе станет больше бюстов и тем более Хмельницкого. Но может сегодня лучше было бы для живых еще черкащан что-то сделать реальное и хорошее?? Или на крайний случай на эти деньги отремонтировать учебный разрушенный корпус в центре? Не дает покоя пану Черевко "пидкова"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Альма його матер 29.07.2014 14:16
Цитую Дід Трохим:
О, Господи... Та не бюст, а погруддя, не на протязі, а протягом, не п’ятидесяти, а п’ятдесяти... Алєксандр Владімірович, дєлай з цим шось, бо прийду на роботу наніматися.

Не Черевко ж писав, а "Прочерк". Хоча вчили їх писати теж у ЧНУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Loki 29.07.2014 14:16
Будет ли в пору новому бюсту, маленький старый бюстхалтер? Но одназначна, старый гипсовый был твёрже, чем будет новый, из модернового силикона. (после школьной реформы 1986 года, даже слово "грудь" пишется по руськи без мяхкохо знака, шоб твёрже была) ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 стабилизец 29.07.2014 14:04
вполне в духе черевы :lol: теперь по бюсту в каждом закоулке каждого этажа, не говоря о патретах в.о. ректора в каждом кабинете. берегите кошельки, панове родители стюдентов :lol: да затягивайте паски, типо продавайте свынэй или что у них есть еще там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Дід Трохим 29.07.2014 13:34
О, Господи... Та не бюст, а погруддя, не на протязі, а протягом, не п’ятидесяти, а п’ятдесяти... Алєксандр Владімірович, дєлай з цим шось, бо прийду на роботу наніматися.