реклама

реклама

Сьогодні на сесії Черкаської міськради депутат Олександр Радуцький надав, як він висловився, пропозиції щодо виходу з економічного колапсу, що загрожує місту.

«На сесії міської ради 8 липня я пропонував передати на баланс міста Черкаську ТЕЦ, а в подальшому об’єднати це підприємство з комунальним підприємством «Черкаситеплокомуненерго»

Це необхідно зробити для зниження тарифу на воду і тепло як мінімум в два рази. Так із першого липня вдвічі зросли тарифи на водовідведення і водопостачання. Найближчим часом це може статися з тарифами на гарячу воду і опалення, що буде великим тягарем для черкащан.

Минулого разу деякі депутати в розмові зізналися, що не розібралися, тому я прошу поставити мій запит повторно. Бо з’явився й додатковий привід для цього. Підприємство, що орендує в держави ТЕЦ, зареєстроване не в Черкасах, відповідно, наше місто жодної копійки з податків, які сплачує підприємство, не отримує», – читав свій депутатський запит Олександр Радуцький.

Депутат попросив колег підтримати його запит та передати ТЕЦ на баланс міста, а в двомісячний термін підготувати документи для об’єднання ТЕЦ та Черкаситеплокомуненерго. Більшість підтримала.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #20 Прокурор 02.08.2014 16:15
Р......... зайнявся рекетирством. Минулого року обєктом для нападу був Азот. Після того, як Водоканал програв суд Азоту і має сплатити 23 млн. грн. піар Р........... на цій темі закінчився. Чи чули ви за останні кілька місяців бодай один запит Р......... по відношенню до ........адуцький отримав відкупне, тому і не критикує.
Тепер новим обєктом стала Черкаська ТЕЦ. Р....... хоче подоїти Шкрібляка? На вибори грошей хоче?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Покрова 02.08.2014 14:31
Звернення жителів Черкас до депутатів від партії Ляшка!
Леуса, Тищенка, Кутілової, Будяка.
Не продавайтеся Радуцькому, точніше верніть йому всі ті гроші, які він вам заплатив. Краще бути незалежними від Радуцького чи Одарича, ніж годуватися з рук криміналітету!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Крим - наш 02.08.2014 14:29
Цитую Лікар:
Радуцький щось швидко одужав, може від армії косить(підкупив лікарів). СБУ перевірте. Ну а дурниці не перестає молоть!


Він хвалився, що служив в Афгані, то мав би призватися і служити в АТО. А кожен мастак може бігати на трибуну, а зі зброєю воювати - не всі гаразди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Фотограф 01.08.2014 10:07
И все таки у Радуцкого лучше получается варить борщи с бычьих хвостов :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Бувалий 31.07.2014 21:32
Якщо не помиляюсь - Черкаська ТЕЦ - це відокремлений структурний підрозділ! Черкаського хімволокна. Як можна частину публічного акціонерного товариства передати на баланс міста - а акціонерів спитали? :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 стабилизец 31.07.2014 18:19
Але вже постановою Уряду затвердження тарифів знову повернуто на місця.
Тады, канешна, ой. Бум каждые 3 месяца слушать песнь акына про очередной коллапс в Жкх да затягивать паскы. Если прокатила муть с маршруточниками , то задрать тарифы сам бог велел.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Черкаси 31.07.2014 18:01
Цитую Дід Трохим:
А я давно казав, що Радуцький переміг здоровий глузд. І те, що він з цього приводу радіє - зайве тому свідчення ;-)

Да,здоровий глузд,Радуцький вбив,закопав і осиновий кол забив.Де Радуцький,а де здоровий глузд,вони не сумісні..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Черкаси 31.07.2014 17:59
Цитую стабилизец:
Цитую Радуцькому:
Попереджаємо Радуцького,як афера вигорить,а тарифи на тепло і підігрів води в половину не впадуть,на центральній ялинці,місце зірки,твоє!!!І Ялинка стоятиме до тих пір ,поки тарифи не стануть як обіцяв,готуйся.З гори всі парки роздивися...

А причем здесь Радуцкий, когда тарифы утверждает нацкомиссия, вон Овчаренко с Одаром на холодную воду быстренько нарахувалы, никто и вякнуть не успел, как астрономические цифири в платежках увидал. То же самое будет и с горячей - в 2 раза - то, се да модернизация да щепу из городских деревьев у одаровой родственницы надо ж закупить...

Як це причому Радуцький,він передачу об"єктів мотивує тим що це зменшить тарифи в половину,що вже з"їзжаєте???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Василь Миколенко 31.07.2014 17:25
Цитую стабилизец:
А причем здесь Радуцкий, когда тарифы утверждает нацкомиссия, вон Овчаренко с Одаром на холодную воду быстренько нарахувалы, никто и вякнуть не успел, как астрономические цифири в платежках увидал. То же самое будет и с горячей - в 2 раза - то, се да модернизация да щепу из городских деревьев у одаровой родственницы надо ж закупить...

----------------------------------------------------------------------------

Недостовірна інформація.
Адже розрахунок тарифів робить комунальне підприємство, нацкомія лише перевіряє і затверджує розрахунки.
Як правило, нацкомісія за хабарі підписувала все.
Але вже постановою Уряду затвердження тарифів знову повернуто на місця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Дід Трохим 31.07.2014 16:44
А я давно казав, що Радуцький переміг здоровий глузд. І те, що він з цього приводу радіє - зайве тому свідчення ;-)