реклама Черкащанка
рекламаКозацька Чайка відправилась у подорож Дніпром із бази юних моряків-черкащан. Про це пише сайт «Про головне».


Під чітким керівництвом капітана судна Підгурського Владислава Вячеславовича шукачі пригод пробудуть у дорозі 7 днів, протягом яких завітають до Канева, Прохорівки, Бобриці, Григорівки, Переяслава та славного козацього міста Трахтимирів.

Мету мандрівки озвучив заступник директора з навчально-виховної роботи Черкаського клубу юних моряків Шитко Михайло Констянтинович:

- Головна наша мета – це військово-патріотичне виховання молоді. Ми плануємо пройти через ряд населених пунктів. Там вихованці нашого клубу будуть розповідати всім охочим про Чайку та влаштовувати показові виступи зі зброєю. Крім цього, звичайно, юні моряки отримають величезний досвід у керуванні кораблем. Паралельно з цим ми хочемо провести збір коштів та необхідних речей для воїнів, які зараз перебувають у зоні АТО.


Розповів Михайло Констянтинович також історію створення стилізованого під чайку корабля:

- Наш корабель називається «Спас». Цікаво, що його створили майстри у Львові. Його конструктори – це  колишні члени екіпажу Чайки «Пресвята Покрова», яка об′їздила у свій час пів-Європи. «Спас» також встиг сходити у 2 походи: через Азовське і через Чорне море. Не так давно львів′яни вирішили передати корабель у наше користування, бо зараз ходити морями вони не мають змоги, а в самому Львові, як відомо, водойм нема.

У поїздку вирушить екіпаж чисельністю у 25 осіб. Під своїми вітрилами «Спас» зібрав цікаву команду. Так, 17-річний Олег, який вирушає в подорож заради пригод і романтики, наскільки зацікавився корабельною справою, що вже у цьому році вступає до Київської Академії водного транспорту. Наймолодша із екіпажу, 7-річна Настя, перебуває у передчутті моря емоцій, казкових пригод та нових незвіданих місцин.

«Матроси» пообіцяли повернутися з мандрівки з неоціненним досвідом,  з масою вражень та допомогою бійцям на  Сході України.


реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #2 амлет 03.08.2014 10:05
Тясмин
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Влад 02.08.2014 21:11
Это где сия красавица пришвартована? На какой реке?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр