реклама

реклама

Редакцію газети "Молодь Черкащини" злегка погромили. Туди зайшло близько 15 осіб, що представилися представниками "Правого сектора". Більшість із них – чоловіки.


Вони облили зеленкою стіни редакції, обкидали її яйцями, а також порозкидали номери газет і книги. Крім того, вони позалишали "автографи" на стінах. Про це в коментарі vikka.ua розповів працівник газети Олег Кукса.

Ситуацію з погромом у "Молоді Черкащини" "Новій Добі" прокоментував керівник «Правого Сектору» в Черкаській області Андрій Черевань.

– Там були наші представники і ГО «Громадський Блокпост», – говорить пан Андрій. – Причиною стали неодноразові прояви сепаратизму в Черкасах. Ми знаходили листівки, які роздавали в центрі, були і розклейки по місту відповідного змісту. У той час, коли наші хлопці воюють, певні люди продаються за рублі і пишуть статті про геройство Тулуба, який давав накази стріляти по нашим людям. 



Також Андрій Черевань зазначив, що не боїться кримінальної відповідальності за скоєне.

– В умовах військового часу, коли наша країна воює, немає чого боятися. Якщо не зробимо це ми, тоді цей реваншизм Тулуба і його команди буде продовжуватись і наша країна може прийти в повну дестабілізацію, що вигідно нашим ворогам.

 

Фото і відео "Нової доби"

Читайте також: У день голосування посвідчення «Молодь Черкащини» валяються під ногами (ФОТО)

реклама

Коментарі  

 
+4 #31 Колега 11.08.2014 10:08
Цитую Шпак:
Цитую :Колега:
СКОТИ!!! При Януковичу і при Тулубі такого не було.

точно ...., при януковичі і тулубі, коли писали хвалебну брехню про януковича і тулуба, нічого за це не було. А зараз, ух, розпоясались! Поверніть януковича!
Колєга, а може в Ростов?!

Що змінилося зараз??????? Хвалебних статтей поменшало??????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #30 Дмитро 08.08.2014 17:02
Що там надруковано хтось читав?
Якщо не помиляюся там було надруковано про те що прокуратура так і не довела причетності Тулуба.
А ПС мабуть (як бик) на фотку Тулуба сказився.
А завтра він на щось інше сказиться, не дай боже щоб це була дитина.
То що виходить росіянам точно розповідають що тут бендери бігають.
На нас увесь світ зараз дивиться таке дикунство неприпустиме ганьба вам ПС
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #29 Народ 08.08.2014 13:20
Цитую Дід Трохим:
Цитую Народ:
Цитую Дід Трохим:
Народу-9:
Ця газета дуже скоро здохла б і так. Тепер у них козир, бо її комерційні трабли спишуть на репресії влади. Тепер даже теперішній владі буде невигідно, шоб вона закрилась, забагато воні може бути. Карочє, удружив ПС - дальше нікуди.

Влада має менше мєндальнічать і слухати та оглядатись,влад а має діяти в інтересах України і її безпеки,інформа ційної в тому числі.Владі прямим текстом сказала Донбас розуміє і ЛЮБИТЬ силу!!! Владо то чує?СИЛУ!Вони презентики,пост упки мовні заманушки,чуть в позу члєністоногого не стають,а Донбас сміється,вони доброту і толерантність спримають як слабкість і лоховитість,люб лять коли їх нагинають,то дайте їм то!

А Правий Сектор вже влада? :lol:

ПС то ПС.ПС діє тоді,коли влада бездіє,і діє радикально.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #28 Йой 08.08.2014 13:18
Як на мене,треба не стіни розписувати,хоч на згадку,то добре працює,а пальці їм в двері позатискати,гля ди і узнали б хто і де,а гадаю саме в них,ті сепаратиські листівки і друкувались,що на базарі вихідними розкидували.СБУ,ПС по допитам ще не профі,то ви навідайтесь,там має багато цікавого прояснитись.І де Тулубяка сидить,знають.Чи ви теж добре знаєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #27 Дід Трохим 08.08.2014 12:48
Цитую Народ:
Цитую Дід Трохим:
Народу-9:
Ця газета дуже скоро здохла б і так. Тепер у них козир, бо її комерційні трабли спишуть на репресії влади. Тепер даже теперішній владі буде невигідно, шоб вона закрилась, забагато воні може бути. Карочє, удружив ПС - дальше нікуди.

Влада має менше мєндальнічать і слухати та оглядатись,влад а має діяти в інтересах України і її безпеки,інформа ційної в тому числі.Владі прямим текстом сказала Донбас розуміє і ЛЮБИТЬ силу!!! Владо то чує?СИЛУ!Вони презентики,пост упки мовні заманушки,чуть в позу члєністоногого не стають,а Донбас сміється,вони доброту і толерантність спримають як слабкість і лоховитість,люб лять коли їх нагинають,то дайте їм то!

А Правий Сектор вже влада? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 просто цікаво 08.08.2014 12:47
Туменко давно вирізнявся у фан-групі Тулюба. Цікаво, а його "Журналістське розслідування", це відробіток минулих благодіянь Героя, чи вже забашляний марбельськими тугриками?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 Нестор Іванович 08.08.2014 11:40
Цитую Зрячий:
Дикуни з пещерним інтелектом. Не більше і не менше.


Дуже ємка характеристика продажних журналістів з "МЧ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Тася 08.08.2014 11:36
Сьогодні вночі відбулось відправлення вже третьої групи добровольців з Черкас та Черкаської області в Окремий розвідувальний батальйон УНСО. Про це повідомляє Правий Сектор Черкаси. Поки існують такі хоробрі воїни, у нашої Батьківщини є лицарі, здатні її захищати.СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!ПОВЕРТАЙТ ЕСЬ ЖИВІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 Антон 08.08.2014 11:16
..........Что это за беспредел погромить и ему ничего не будет? А если он квартиру погромит ограбит тоже ничего?!!! НАКАЗАТЬ негодяя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 Тася 08.08.2014 11:05
Цитую Йшов мимо:
Застосування сили - це не варіант, але коли немає інших засобів впливу, то й так згодиться. Може, щось таки зрозуміють ці "бумагомаратєлі". Ми проявляли толерантність занадто довго, вилилося це у сотні домовин, які везуть українським матерям. Час викорінювати зрадників, які ненавидять все українське і готові на будь-яку ницість за гроші.
А *ерой би не втікав від українського народу, якби йому не було чого пред*явити...
ПС - респект. Хоч хтось показав, що їм не байдуже.

То,Ви,вчасно зайшли,і чисту правду сказали.Влада не діє і не протидіє.Люди реагують доступними методами.Пікети не працюють,там совісті нема.Отримали те що заслужили.Розмальовані стіни бачать,а те як ця газета нагадила в души ні.