реклама

реклама Делікат

реклама

У Черкасах на базі табору «Дахнівська Січ» цими вихідними молоді патріоти освоювали військову справу.


18-річний учасник вишколу Олександр раніше ніколи не думав, що його зацікавить зброя або військова підготовка.

– Але в зв’язку з останніми подіями я вирішив для себе повчитись воювати. Ходив до військкомату, але мені дали відстрочку, бо я навчаюсь на першому курсі. Я хочу навчитись військової справи, адже якщо «москалі» підуть у наступ, то на фронт підуть усі і навчатись не буде часу, – говорить Олександр.


На вишколі хлопців навчали основам вогневої та тактичної підготовки, відпрацьовували штурм і зачистку будівель, а також приховане переміщення на відкритій місцевості, інформують у прес-службі Правого сектору.


– На жаль, не всі можуть відправитись на Схід, але до нас багато звертається людей, які бажають навчитись тримати в руках зброю. Наша мета – підготувати цивільне населення до оборони, адже агресія з боку Росії зростає. Ми будемо й надалі проводити подібні вишколи, про наступний анонсуємо в ЗМІ, – зазначає голова громадської організації «Правий сектор» Андрій Черевань.


реклама

Коментарі  

 
+2 #9 адекватний 13.08.2014 00:06
Цитую 007:
Понти для дітей. Краще б на полі людям допомогли героі .

Не все так наівно і безобідно. Виховуються чергові бойовики, які готові будуть повернути зброю туди куди скаже хазяін.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 007 11.08.2014 22:30
Понти для дітей. Краще б на полі людям допомогли героі .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 333 11.08.2014 22:20
18-річний учасник вишколу Олександр раніше ніколи не думав, що його зацікавить зброя або військова підготовка.

– Але в зв’язку з останніми подіями я вирішив для себе повчитись воювати. Ходив до військкомату, але мені дали відстрочку, бо я навчаюсь на першому курсі. Я хочу навчитись військової справи, адже якщо «москалі» підуть у наступ, то на фронт підуть усі і навчатись не буде часу, – говорить Олександр.

ну н...так хотел воевать, что аж пошёл на первый крус ..а там негодяи не пустили на фронт и дали отстрочку, а брать академку нельзя..вдруг полученные знания в вузе понадобятся на фронте...ну и так дальше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 адекватний 11.08.2014 19:17
Цитую Черкаси:
Герої! Ми молимось за Вас.СЛАВА УКРАЇНІ!

Недолугцість зашкалює. У нас є армія і нацгвардія - вперед до оволодіння зброєю під армійською дисципліною. А так це ще один факт нікчемності державноі влади та невіліювання закону. ГАНЬБА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 ПРУ РИГИ 11.08.2014 15:58
Цитую Цікаво:
"відпрацьовували штурм і зачистку будівель". А чому саме це?

А тому що так міста звільняють,прин аймні наші війська,у москалів простіше,розбом били і чисто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 черкаси 11.08.2014 14:04
круто! Такі вишколи повинна взагалі проводити держава! Правий сектор молодці, взяли ініціативу в свої руки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Фугас 11.08.2014 14:02
Цитую Цікаво:
"відпрацьовували штурм і зачистку будівель". А чому саме це?

Тому шо их сейчас в Молодь Черкащыны не пускают, а там надо стены отчистить ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Цікаво 11.08.2014 13:51
"відпрацьовували штурм і зачистку будівель". А чому саме це?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 Черкаси 11.08.2014 13:46
Герої! Ми молимось за Вас.СЛАВА УКРАЇНІ!