реклама

реклама

Генеральний директор Черкаської облдержтелерадіокомпанії «Рось» Михайло Калініченко заявив про погрози та тиск з боку губернатора Сергія Тулуба в прямому ефірі національного 5 каналу. «На Черкащині здійснюється реальний наступ на свободу слова», - визнав керівник обласного державного телебачення. Провадить його очільник області Сергій Тулуб, який «зробив з ОДА воєнний комунізм» та «тримає в руках органи СБУ, міліції та прокуратури». Михайло Калініченко навів подробиці розмови, яка відбулась у нього з губернатором. За словами гендиректора ОДТРК «Рось», від нього вимагалось написати заяву про звільнення, оскільки «ви мої (Тулуба – «Прочерк») команди виконувати не будете. А мені треба поміняти ситуацію на Черкащині».

Михайло Калініченко через ефір звернувся до Президента України Віктора Януковича з питанням, чи справді той давав Сергію Тулубу необмежені повноваження , зокрема, й щодо звільнення самого Калініченка.

Заяви пролунали в контексті програми «Медіа-клуб» на 5 телеканалі, де окрім черкащанина учасником була директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар. Вона підтвердила тиск влади як у черкаському регіоні, так і скрізь по Україні.

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 Данила 09.08.2010 21:20
Ну ну клоун, а за какие деньги Миха построил себе "хижину" в Дахновке, а ну давай давай ответ из первоисточников .. Наверное слабо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #19 Форех 04.08.2010 12:21
На відміну від тебе, лузер, я не розповідаю про що не знаю. Ми товаришуємо із цими людьми. У мене інфа з перших рук. Тому читати твої побриханьки мені смішно :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Figure 03.08.2010 17:32
Фореx- розумію повагу до Калініченка. З вашего бачення Черевко і Лісовий може і лохмени, але щодо пропозиції поцікавитися в них наявними документами щодо фінансових зловживань Калініченка слабо?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Форех 03.08.2010 15:14
Mihal Mihalich - respect :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Форех 03.08.2010 15:10
:lol: Figure - Свабоден парниша! Меня лохмены не интиресуют!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Figure 03.08.2010 01:12
Форекс - та мені ще дівчата слава богу..., а щодо пропозиції слабо?!:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Ghfdlf 02.08.2010 19:27
Михайло гарна людина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Коломбо 02.08.2010 15:20
Від Кучми у Кала є орден "За заслуги,від Ющенка-звання заслуженого журналіста,а від Януковичв,мабут ь,хоче Героя України_не менше.А те,що всіх навколо вважає за дурників і використовує як відомий виріб з гуми-то це свята правда,бо він кинув багатьох після того,як досягав від них бажаного.Його бог-гроші,чи як він каже"бабки".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Король 02.08.2010 14:55
Figure - ваш "компромат" насправді брехня !!!
черкаси - якби держава фінансувала ОДТРК не на 40 % від потреб, а трошички більше ...
Купити гарні фільми, щоб урізноманітнити ефір, думаю, не проблема. Треба подякувати і колективу і керівнику, що у нас в Черкасах працює найкраща в Україні телерадіокомпан ія.
Я працював на Київській то небо і земля !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Форех 02.08.2010 14:45
:lol: Таке враження, що "Figure" відчуває щось особисте до Михайла Михайловича :oops: Він і мені подобається, сильних мужчин дівчата обожнюють ;-)