Черкаси фактично не готові до напливу переселенців. У цьому переконався житель Луганська Сергій Снісар, який, доки триває звільнення його міста від терористів, проживає в Черкасах.

– Якби Черкаси були туристичними, як міста Криму, наприклад... А так Черкаси не витримують кількості переселенців, – говорить у коментарі «Прочерку» Сергій Валентинович. – Ріелторам, як-то кажуть, кому – війна, кому – мати рідна. Зараз існує дуже багато фактів шахрайства: гроші беруть, не надаючи квартири. Крім того, ріелтори відмовляються укладати договір, бо це – прямий шлях до податкової. А реєструватися ніхто не хоче.

За словами вимушеного переселенця із Луганська, зараз у Черкасах квартири – на досить високому рівні (від 3 тисяч і вище).

– Це нонсенс просто. Я приїжджаю до Києва, а мені мої знайомі кажуть: «Приїжджай сюди, ми тут тобі дешевше знімемо квартиру, ніж у Черкасах». Ось до чого дійшло. Тобто штучно підвищені ціни. Але, як тільки почнеться відтік переселенців, ціни знизяться. Це характерна риса цього періоду. Наразі ж просто триває заробляння грошей у час економічної кризи, – переконаний Сергій Снісар.


реклама

Коментарі  

 
0 #24 сhoe 18.08.2014 16:18
на часі згадати,як молодь усієї країни відбудовувала після великої вітчизняної війни затоплені німцями шахти Донбасу. попитайте черкащан (кому за55) і вони вам розкажуть як жили в час затоплення сотен сіл.жили, ділились останнім і важко робили ВСІ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 123 18.08.2014 15:03
Цитую Мама:
А давайте этого здорового лба,все вместе пожалеем..Что нам мальчики на фронте,когда мужика ущемляют.

СЕРГІЙ СНІСАР! Якщо ти читаєш ЦІ коменти, то повинен згоріти з сорому: ТВОЮ домівку захищають НАШІ хлопчаки, гинуть за ВАШУ РАШУ, ЯКУ ВИ - данєцкі, позвали на нашу країну; а ТИ, МОРДОВОРОТ, сидиш і патякаєш!!! ТРЕБА ЩОБ ГУБЕРНАТОР САМ УДОСТОВІРИВСЯ ЯК ЖИРУЮТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ У НАШИХ КРАЯХ!!! Хай подивиться, що ВОНИ ВИТВОРЯЮТЬ!!! ПІДЖОПНИКА АЛКАШАМ ДАТИ - ХАЙ ШУРУЮТЬ І САМІ ЗАХИЩАЮТЬ СВОЇ ДОМІВКИ :-x :-x :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Ольга 18.08.2014 14:53
Розумію якби стаття була написана після діалогу з мамою та дітьми, але дивлячись на фото доглянутого , та аж ніяк не виснаженого тяжкою долею біженця бугая,хочеться дати йому гарненького копняка.... так щоб вистачило на дорогу назад в ріднесенький його Луганськ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 сергый 18.08.2014 14:12
приклейте йому вуса і бороду це ж бородай !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Українець 18.08.2014 13:39
Цитую незнайка:
Фамилие Нетовкина це замисть Лисапетного комбата Осенью в городском роддоме не топилось ЛЮСТРОВАННАЯ до сих пор

Черкаси проти представництва Нєтовкіною.Ригам в Черкасах місця нема,нєфіг їх реанимувати,пац ієнт мертвий,а ПРУ мертвонародженн е дитя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 ПРУхі 18.08.2014 13:36
Цитую незнайка:
Фамилие Нетовкина це замисть Лисапетного комбата Осенью в городском роддоме не топилось ЛЮСТРОВАННАЯ до сих пор

А ,це та любителька РУСЬКАМИР і молитв за Гундяєва і Рашу.Після такого представництва Черкас,з подачі Ткаченко,останн ій має з ОДА піти.Не для того хлопці гинуть,щоб підрижки тут перегруповували сь.Нєтовкіна,геть! Ткаченко ГАНЬБА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Мама 18.08.2014 13:32
А давайте этого здорового лба,все вместе пожалеем..Что нам мальчики на фронте,когда мужика ущемляют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 незнайка 18.08.2014 13:19
Фамилие Нетовкина це замисть Лисапетного комбата Осенью в городском роддоме не топилось ЛЮСТРОВАННАЯ до сих пор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Черкащани 18.08.2014 12:38
Сходи на референдум ,дядя! Черкаси не курорт,вибачайт е,звільняйте ваші терекони,там курортніше.Черкаси не готові як би ви хотіли,то є Раша,Сибір ,Удмуртія готові,трикольо р у .... і вперед.Ми годуємо солдат,вони Україну боронять,а не зраджують.Не прижились,той не треба,валіть..Що ви Україні дали,щоб вимагати? Ви її любите,щоб вона вас любила?По життю незадоволенні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 небайдуже 18.08.2014 12:21
Нехай їде захищати Рідну землю, Батьківщину. А він тут. З претензіями.