Депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря учора оглянув, як бригада КП «ЧЕЛУАШ» почала асфальтувати відфрезеровані ділянки дороги на вулиці Можайського (ця вулиця належить до виборчого округу депутата, – ред.).


«Проїхався і подивився на результат робіт. Поспілкувався з працівниками. Виявилося, що їм ще досі не сплатили заробітну плату. Вони уже 8 місяців працюють «безкоштовно». Хоча на позаминулій сесії особисто голосував за те, щоб виділити КП «ЧЕЛУАШ» 430 тис. грн на закриття заборгованості по заробітній платі. Переговорив з директором з цього приводу. У зв’язку з тим, що там призначили нового директора, довелося в терміновому порядку змінювати фінплан, підписи в банку, замінювати платіжки в казначейстів. Пообіцяв, що наступного тижня перший транш коштів піде працівникам», – звітує на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Руслан Зоря.

 


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 Вася 27.08.2014 08:39
Цитую Водій:
Тобто зараз Одарич розгрібає напрацьоване Білоусовим?

ЧЕЛУАШ був розвалений саме при першому пришесті Одарича. Згадайте, всі "жирні" роботи виконували харківські, київські фірми та "арм...ндорстрой", взимку вулиці утримували (якщо це можна було назвати утриманням) приватні нездарні фірмочки. ЧЕЛУАШ за планами Одарича повинен був стати банкрутом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Чесний 21.08.2014 18:43
Цитую аналітик:
Взагалі-то Одарич 2 місяці, як мер. з 17 червня він зайшов.
Місяць, щоб подивитися, винести рішення на сесію, депутати ще місяць тому виділи гроші. Чому за місяць не дійшли до виконавця, то треба розібратися. І першою має потрапити під розслідування саме Джуган.

Одарич після імпічменту передав це підприємство з величезними боргами, у т.ч. і по заробітній платі, ток що говорити про те що його довели до такого стану не справедливо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #12 аналітик 21.08.2014 17:17
Взагалі-то Одарич 2 місяці, як мер. з 17 червня він зайшов.
Місяць, щоб подивитися, винести рішення на сесію, депутати ще місяць тому виділи гроші. Чому за місяць не дійшли до виконавця, то треба розібратися. І першою має потрапити під розслідування саме Джуган.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 КП 21.08.2014 17:17
Цитую Водій:
Цитую Саня:
Зоря - член команди Одарича, депутат міськради. Виявляється, що у команді Одарича навіть не знають про ситуацію із виплатою зарплати на комунальних підприємствах міста? (8 місяців!!!). Оце гопкоманда, повний бардак!


Одарич мер - два місяці. 8-2 = 6. Хто ж тоді керував містом? Білоусов? Тобто зараз Одарич розгрібає напрацьоване Білоусовим?

Навіть якщо з 8 років повноважень Одарича відняти 1 рік, то ніяк 6 років не виходить. Про КП ЧЕЛУАШ стало відомо після того, як за керування соратника Одарича пана Беззубенка весь рухомий склад підприємства було здано в оренду
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Саня 21.08.2014 15:45
Цитую Водій:
Цитую Саня:
Зоря - член команди Одарича, депутат міськради. Виявляється, що у команді Одарича навіть не знають про ситуацію із виплатою зарплати на комунальних підприємствах міста? (8 місяців!!!). Оце гопкоманда, повний бардак!


Одарич мер - два місяці. 8-2 = 6. Хто ж тоді керував містом? Білоусов? Тобто зараз Одарич розгрібає напрацьоване Білоусовим?

Одарич - 3 місяці - мер. Ці питання йому і його команді треба було вивчити упродовж 1 тижня, а не через квартал. А потім пинять на "папередников"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 комунальник 21.08.2014 15:09
Одарич зараз рогрібає творенія гоп-компанії Білоусова, Мелі і Радуцького.
Причому що ця гоп-компанія готує новий імпічмент. Знову розгрібатимемо після них?
Чи може винесемо ............?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Водій 21.08.2014 15:02
Цитую Саня:
Зоря - член команди Одарича, депутат міськради. Виявляється, що у команді Одарича навіть не знають про ситуацію із виплатою зарплати на комунальних підприємствах міста? (8 місяців!!!). Оце гопкоманда, повний бардак!


Одарич мер - два місяці. 8-2 = 6. Хто ж тоді керував містом? Білоусов? Тобто зараз Одарич розгрібає напрацьоване Білоусовим?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Омріяний 21.08.2014 15:01
Гроші виділи, але працівники не отримали. Щось тут не так. Треба службове розслідування в мерії провести, чому через якихось чиновників люди не отримують зароблене!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Олександрович 21.08.2014 14:56
Приїхав, подивився. Сфотографувався . А позавчора на сесії міської ради не голосував за зниження вартості проїзду у маршрутках. За людину говорять її справи. Достойний член команди Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Правда 21.08.2014 14:55
Якщо депутати виділили гроші, то чому не профінансуваи. Фінансистів в тюрму!