реклама

реклама

Сряблястий мікроавтобус «Тойота», яким обласна влада, як правило, возила черкаських журналістів на події, нині стоїть побитий у гаражі АТП облради. За інформацією чиновників, мікроавтобус в обласної ради позичали активісти Правого сектору, щоб зїздити на Схід, але повернули в неналежному стані Про це «Прочерку» повідомили власні джерела.


Сам директор АТП облради Володимир Канівець на запитання «Прочерку» у чім річ, відмовився що-небуть коментувати, знітився і лише зауважив: «Ви мене загнали в глухий кут…»

Як повідомила в коментарі «Прочерку» голова облради Валентина Коваленко, Правий сектор дійсно їздив на Схід в зону АТО автомобілем, що знаходиться на балансі обласної ради.


– Гуманітарна допомога хлопцями була зібрана, проте в них не вистачало транспорту. Ми зі свого АТП надавали авто для того, щоб перевезти гуманітарну допомогу, різним організаціям. Нічого ж немає протиправного в тому, що ми допомагаємо разом усі нашим воїнам. Останнього разу авто просив Правий сектор. Був укладений договір, як це робиться у разі оренди. Ми їм дали бусик і вони ним, очевидно, десь потрапили в аварію. Що ж, будемо ремонтувати… – зазначила Валентина Коваленко.

Голова обласної організації Правого сектору Андрій Черевань у коментарі виданню не заперечив інформації, що саме його організація причетна до побиття авто. Ще тиждень тому він обіцяв журналісту «Прочерку» надати детальнішу інформацію про поїздку та ситуацію, за якої був побитий автомобіль обласної влади. Проте такої інформації Правий сектор нам так і не надав…

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #30 ДОН 26.08.2014 09:05
Цитую Олександр:
Просьба к корреспондентам из procherk.info ! Прежде чем печатать очередной бред, проверяйте все и лишь потом печатайте! А то получается, как у нас в анекдотах:" бабушка возле подъезда говорила"!


то дай правильную информацию!!!!! в чем проблема???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 Олександр 24.08.2014 17:36
Просьба к корреспондентам из procherk.info ! Прежде чем печатать очередной бред, проверяйте все и лишь потом печатайте! А то получается, как у нас в анекдотах:" бабушка возле подъезда говорила"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #28 Олександр 24.08.2014 17:32
Для тех кто на бронепоезде, хочу сказать! Те люди которые прикрылись ПС, никакого отношения к ПС не имеют! Лучше задайте вопрос к советником губернатора, как и кто мог использовать транспорт и не лучше было бы если бы губернатор не слушал неформалов, а действительно помогал ПС, потому что ПС действительно доставляет, как продукты, так и мед препараты, одежду и тд.... Если у кого-то есть вопросы, звоните на тел.: 0939761888 ПС
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #27 Баба Яга 24.08.2014 02:26
Це все добре, звісно, тільки замість того, щоб вкласти певну суму коштів у ремонт амбулаторії в селі чи школи, вочевидь, ремонтуватимуть це авто...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #26 адекватний 23.08.2014 23:00
Цитую Черкаси:
Цитую адекватний:
???? хто дав бандам державне майно? Негайно заарештувати цих пройдщисвітів та боязливе керівництво яке не змогло відмовити бандосектору.

зд*хни ****** :-x

Судячи по рейтингу висловів диванних героів люди то все розуміють. Не лопніть від люті та нікчемності вашоі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 адекватний 23.08.2014 22:45
Цитую Віктор:
Цитую адекватний:
???? хто дав бандам державне майно? Негайно заарештувати цих пройдщисвітів та боязливе керівництво яке не змогло відмовити бандосектору.

Таких АДЕКВАТНИХ на Схід до Правого сектора і пампесів побільше...

Якщо собака не може щось сказати вона просто гавкає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 адекватний 23.08.2014 22:44
Цитую Громадянин:
Хто може, поясніть без словесного людям пон-су: що таке правий сектор?

Якщо коротко - ....... з зав'язками в Верховній Раді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #23 адекватний 23.08.2014 22:37
Цитую 111111111:
Що за проблема? Коли орендується транспорт, відповідальніст ь за його збереження на час експлуатації лягає на орендаря і баста! Потрібно обрахувати збитки і за рахунок орендаря відновити наше спільне комунальне майно. Якщо цього не буде зроблено, відповідними посадовцями має зайнятися ПРОКУРАТУРА. І цей порядок стосується всіх, у тому числі існуючих правих, лівих чи центральних секторів.

А відповідь проста. Правий сектор .... -є а як юридична особа кому виставляти збитки нема. Ось і вся европа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #22 Дід Трохим 23.08.2014 21:43
Цитую Громадянин:
Хто може, поясніть без словесного людям пон-су: що таке правий сектор?

Пушечне сало революції, яке сильно прогіркло, а нові повари його ніяк не перетоплять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #21 111111111 23.08.2014 12:20
Що за проблема? Коли орендується транспорт, відповідальніст ь за його збереження на час експлуатації лягає на орендаря і баста! Потрібно обрахувати збитки і за рахунок орендаря відновити наше спільне комунальне майно. Якщо цього не буде зроблено, відповідними посадовцями має зайнятися ПРОКУРАТУРА. І цей порядок стосується всіх, у тому числі існуючих правих, лівих чи центральних секторів.