реклама

реклама

Новим гендиректором черкаського телеканалу «ВІККА» стане Тетяна Тітова, біженка з Донецька. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив міський голова Сергій Одарич, який запропонував цю кандидатуру власникам телекомпанії.

– Як відомо, я не є власником телекомпанії, я просто допомагаю цьому телеканалу розвиватися. Що ж до кандидатури на посаду керівника «ВІККИ», то з пані Тетяною ми познайомилися близько двох місяців тому, коли я вступив на посаду міського голови і відвідав центр допомоги біженцям. Вона там працювала волонтером, збирала речі для переселенців. Переїхала в Черкаси з двома доньками після того, як її квартиру розбомбили. Тут у неї є рідня. Зараз старша донька Тетяни Тітової вступила в наш університет, – розповів Сергій Одарич.

За його словами, Тетяна Тітова – дуже сильний менеджер.

– Ми говорили про її подальшу долю в Черкасах. З’ясував, що її перша освіта кібернетик. На початку 90-х вона розпочинала в бізнесі IT-технологій. Потім вона отримала економічну освіту, вела власний бізнес в Донецьку. Взагалі, я познайомився в центрі переселенців з багатьма фаховими людьми. З близько десятьма співпрацюватимемо в галузі енерготехнологій, – поділився інформацією Сергій Одарич.

Як вже повідомляв «Прочерк», з 1 вересня Любов Правдіна залишає посаду генерального директора телеканалу «ВІККА». На цій посаді вона пропрацювала сім років. Її звільнення погоджене з керівництво телеканалу.

реклама

Коментарі  

 
+7 #24 Коллега 28.12.2014 22:46
А спросите Одарича где теперь "дуже сильний менеджер" Титова? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Танєчка, зачєм? 29.08.2014 22:48
Бачила її. Це жесть. Вали!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Юстас 28.08.2014 13:05
Цитую Фугас:
Сидит такая беженка Донецка и думает: ну нифига себе! у нас для такой должности лет 5-7 отпахать надо, знать город как свой карман и людей тоже, не говоря уже о профуровне. А тут раз - и все! Из двух одно: или мэр с приветом, или жители лохи. Спасибо,Сергей Олегович! Вспомнят тебе это назначение, и не раз.

5 Баллов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Тито 27.08.2014 19:49
Цитую Странно:
А чому Правдіна пішла?

Ну не ушла, а попросили ... для начала) А вообще там много чего меняется и это не первое новое лицо на канале. Дальше будет веселее) Следите за новостями в Черкасских СМИ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Странно 27.08.2014 10:14
Цитую пітер пен:
Цитую Странно:
А чому Правдіна пішла?

а чому б їй не піти? :-*

Це не відповідь, яущо не знаєте - мовчіть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Версия 27.08.2014 09:57
А что если Одаричу просто нужен был человек, который "пришел из ниоткуда и исчезнет в никуда" вместе с финансовыми хвостами? Своего прикрыл увольнением до лучших времен, а чужого не жалко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 Юстас 27.08.2014 09:53
Очередная Сысоева появилась в Черкассах. У них там в Донецке все супер праххвессоры. А одарычу действительно плевать на Черкассы, он варяг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 ОДР ПНХ 27.08.2014 08:05
ЗАДОВБАЛИ ВЖЕ,ДОСИТЬ ДОНЕЦЬКА,ХОЧЕМО МІСЦЕВИХ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 патріот 26.08.2014 18:38
Хлопнули сьогодні колишнього голову нацбанку від "Свободи" Кубіва за крадіжку в великих розмірах...Це стара влада чи нова? Запутався я....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Razin 26.08.2014 17:24
Отак потихеньку риги й повернуть собі владу!