реклама

реклама

 Учора керівником виборчого штабу «Батьківщини» по Черкащині призначили керівника обласної організації партії Анатолія Бондаренка. Про це Анатолій Васильович повідомив у коментарі «Прочерку».


Він зауважив, що не розуміє позицію деяких партійців, які виходять нині з партії. Сам він запевнив, що буде в партії за будь-яких умов і незалежно від того, який вона матиме рейтинг.

Назвав Анатолій Бондаренко і деяких кандидатів по округах Черкащини. Зокрема, вже узгоджені кандидатури Леоніда Даценка (Канів), Олександра Сінгаєвського (Корсунь-Шевченківський) та Людмили Кирилюк (Умань).

Попередні кандидатури по інших округах – Олександр Турчиняк, Микола Добровольський, однак ці двоє та інші ще проходять узгодження.

Вагається щодо своєї ролі у виборах і Анатолій Васильович. Він ще не може з впевненістю сказати, чи йтиме по списку, чи по мажоритарці, чи зосередиться лише на роботі штабу.

Деталі – згодом.

реклама

Коментарі  

 
+1 #25 ДятеЛ 29.09.2014 17:13
Анатолій Васильович, ви не перестаєте дивувати черкащан - цього року я буду любуватися Вашою лисиною на бордах? У вас же шанс був і ви переконливо довели - ви не політик і толку з ваhttp://procherk.info/news/7-cherkassy/26271-batkivschina-vzhe-mae-kerivnika-shtabu-i-kandidativ-dlja-cherkaschini-ekskljuziv#с як з козла молока...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Ирина 29.09.2014 17:10
До сих пор все красочные "планы" этой "дамы с косой" заканчивались или склоками и скандалами в политике, или падением экономики. Хотя бы что-то нашлось положительного (с точки зрения политического и практического результата) в карьере этой топ-звезды по сплетням и скандалам. Тогда бы можно было чуть посерьёзнее относиться к тому, что она изрекает, а так - мыльные пузыри в расчёте на эмоциональный эффект в предвыборной кампании и не более того (в который уже раз)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Муська 01.09.2014 12:29
Цитую Знаючий:
Цитую Володимир:
]
... Толян став завсігдатаєм Антени+,якоїсь відеоф...гні Воротніка в мережі!

Так він ж викупив Антену з усіма тельбухами

Мне кажется, что не купил. Мне кажется, что там хозяин тоже не чужой БЮТу человек, пан Олейник с верными орлами "Антены" и "НАС РАТЬ".
Ну побыл Олейник в Регионах, но в душе он патриот.
Ну поработал с регионами в мисквыконкоме Бондаренко - но он тоже патриот
Ну подписала Тимошенко для "блага" народа Украины кабальный газовый договор - но она тоже патриотка.
Вы главное их снова к кормушке суньте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Знаючий 30.08.2014 11:41
Цитую Володимир:
]
... Толян став завсігдатаєм Антени+,якоїсь відеоф...гні Воротніка в мережі!

Так він ж викупив Антену з усіма тельбухами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #21 Дід Трохим 30.08.2014 10:46
Цитую адекватный:
ЮЛЮ ЮЮЮЛЮ ЮЛЮ. Вона знову з'явилась і їде :lol: Сумно що не провалилась і щезла назавжди

В Берліні два тижні шопінгувала, в Баден-Бадені прохлаждалась, а тепер згадала шо "родіна в опасності". Тепер ця путінська шобла починає розкручувать тему введення військового стану, шоб зовсім вже путлєру руки розв’язать. Ох, як сумно шо не провалилась...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 час діяти 30.08.2014 09:37
знов все завалить, як у 2010 році так і в 2014!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 олександр 30.08.2014 09:02
Бондаренко і його прибічники заробітчани продавали округи і Ничипоренку і Яценку вони ради грошей геть чортові все здадуть. Майже всі члени Батьківщини продажні, іх час уже закінчився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 адекватный 29.08.2014 19:53
ЮЛЮ ЮЮЮЛЮ ЮЛЮ. Вона знову з'явилась і їде :lol: Сумно що не провалилась і щезла назавжди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Соціолог 29.08.2014 18:40
Цитую стабилизец:
Цитую Андрій:
Місяців 5 назад я так само сидів і строчив на Бондаренка всяку ...ню. Ну не подобався він мені. Поки не звернувся до нього за конкретною допомогою. До речі, з цим питанням по інстанціям, у тому числі до Одарича ходив два роки. Круги ада. А Бондаренко за два дні вирішив питання. Ви б спочатку чоловіка ближче взнали, ніж ядом людей поливати.

Дык Поплавский в свое время у нас тоже решалой подвизался.... тоже харроший чел. :-)


Для Воротніка це дуже грамотно викладено
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Володимир 29.08.2014 17:53
Цитую Андрій:
Цитую Дід Трохим:
Йди не по списку і не по мажоритарці, а просто...

Місяців 5 назад я так само сидів і строчив на Бондаренка всяку ...ню. Ну не подобався він мені. Поки не звернувся до нього за конкретною допомогою. До речі, з цим питанням по інстанціям, у тому числі до Одарича ходив два роки. Круги ада. А Бондаренко за два дні вирішив питання. Ви б спочатку чоловіка ближче взнали, ніж ядом людей поливати.

Це Воротнік пише! У них зараз з Толіком "любовь с интересом": разом Одарича вмокають, а Толян став завсігдатаєм Антени+,якоїсь відеоф...гні Воротніка в мережі!