реклама

реклама

Колишній помічник-консультант нардепа, екс-регіонала Володимира Зубика Сергій Любивий балотується до парламенту по округу №195 від «Блоку Петра Порошенка». Цю інформацію він підтвердив у коментарі «Прочерку». Цікаво, що по цьому ж округу свого часу балотувався і переміг сам Володимир Зубик.

Що ж до свого політичного минулого, то Любивий коротко зауважив, що зараз він вже не помічник екс-регіонала.

– Зараз в мене трохи інша посада, – сказав Сергій Любивий. – Чи балотуватиметься Володимир Зубик по округу, то мені невідомо. Але з засобів масової інформації я так розумію, що він йтиме на вибори.

Боротьба з потужними конкурентами Любивого не лякає.

– Я йду від політичної партії Президента. Чому ж я не зможу боротися за перемогу? Буду підтримувати ініціативи Петра Порошенка і думаю, що мене підтримають, – зазначив Сергій Любивий.

реклама

Коментарі  

 
+1 #47 Аполинарий 24.11.2014 15:59
Дурдом продолжается и здесь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #46 Аполинарий 24.11.2014 15:58
Гость 2014-11-22 20:41:03
Нужно организоваться и выжечь им под фундамент Кончу-Заспу, банки, рестораны... И м..соров гнать, так как служат этим ... и их ... законам. Сносить заборы в буржуазных поселениях и всяких там учреждений, пусть люди ходят. И возможно, только тогда, при отсутствии буржуазной прослойки населения зажиточных жл..бов, исчезнет искушение накапливать лишнее имущество за счёт трудов населения. А иначе как с жадностью бороться?! - Выжигать дотла их избыток, в людей превращать, как все. Чтоб не было классовой разницы, между теми кто работает и теми кто зарабатывает.
0 | 1

Гость 2014-11-22 20:50:06
Ни с бедностью, а с богатствам нужно бороться! - Это аксиома!!! Бороться с богатством, чтоб побороть бедность.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #45 Ольга Мирополець 23.09.2014 22:46
я навіть не розумію кого взагалі можна підтримувати, мені здається що ще не родилась 100% чиста та віддана народу людина. Але читаю всі коментарі і дивуюсь, чоловік написав декілька коментарів я про того хто підписується Слава Україні, буквально нічого смертельного, а ви тут і повс.....лись :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #44 Доброволец 23.09.2014 12:56
Цитую СЛАВА УКРАЇНІ:
А зачем вспоминать такие интимные подробности жизни пана Чуприны! Достаточно и того что он был с тех кто при кгбисте Андропове начал свой осмысленный путь, достаточно и того что Ротор слил,и того что руководил поставками газа и люди вынуждены были платить с 400% накруткой за вонючий воздух! Мало? Что значит еще повитуху вспомнить? Вы же все так много знаете о Зубике и Любивом а о себе забыли...а касательно "гнидників лишати можливості говорити" так пан Чуприна вы уже не так многословны в комментариях ...

Кричу СЛАВА УКРАИНЕ,а держу дулю в кармане так?Г.ида ты и пятая колонна-синонимы. Вычислить бы тебя,.... рыговская!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #43 Ой 23.09.2014 12:16
Схоже на те що нас тут зовсім за дурнів тримають. Але мене непокоіть інше питння чому пан Зубик не балотуеться там де працюють його люди, будівельники? Чому не балотуеться там де проживае? Кандидат повинен бути місцевим. Повинен тут проживать і знать про всі біди своіх земляків і їх підтримувать. Чому Черкащина перетворилася на таку собі Мекку для заїзжих депутатів? Вибачайте але заізжий дядько не може знати й чути що турбуе простих черкащан, чигиринців, драбівчан та чорнобаївців. А такі дії блоку Порошенка просто вражають. Ви що на Черкащині не змогли знайти достойну кандидатуру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #42 Модераторы пропустите ро 23.09.2014 11:36
Цитую СЛАВА УКРАЇНІ:
А зачем вспоминать такие интимные подробности жизни пана Чуприны! Достаточно и того что он был с тех кто при кгбисте Андропове начал свой осмысленный путь, достаточно и того что Ротор слил, ...

Это как их к/ф" Иван Васильевич меняет профессию
— Квартиру Шпака вы брали?
— Шпака?
— Да!
— Казань брал, Астрахань брал... Ревель брал, Шпака — не брал...

Read more: http://quote-citation.com/film/94#ixzz3E7cVDoKX

http://www.youtube.com/watch?v=q5ChK_YmAmo
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #41 Здивований 23.09.2014 11:29
Цитую СЛАВА УКРАЇНІ:
А зачем вспоминать такие интимные подробности жизни пана Чуприны! Достаточно и того что он был с тех кто при кгбисте Андропове начал свой осмысленный путь, достаточно и того что Ротор слил,и того что руководил поставками газа и люди вынуждены были платить с 400% накруткой за вонючий воздух! Мало? Что значит еще повитуху вспомнить? Вы же все так много знаете о Зубике и Любивом а о себе забыли...а касательно "гнидників лишати можливості говорити" так пан Чуприна вы уже не так многословны в комментариях ...

Вельмошановний "Слава Україні"! Я дуже здивований вашими аргументами. Ваше зауваження, що Чуприна почав свій життєвий шлях при Андропові потребує розяснення. Адже всі громадяне України, що народилися з 1945 по 1965 р.р. почали своє усвідомлене життя при Андропові. Тобто майже вся країна за вашими мудрими словами має відповідати за це? Судячи з подальших коментарів ви теж народилися в ті часи. Що ж нам з вами робити? Люструвати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #40 Люстратор 23.09.2014 11:02
Цитую Я маю свою думку:
Шановний Суворий! Скажіть нам всім, будь ласка,ви свічку тримали під час голосування,що вішаєте всіх собак на Зубика і Любивого? Чи в нинішній країні такі як я (а я підтримую обох квндидатів) вважаються нелюдьми? А скажіть мені ще будь ласка яку роль ви приймаєте щоб стабілізувати ситуацію в країні? Наголошую що саме ви зробили? Наприклад я неодноразово переказувала кошти на армію ( так як жінка і в мене мала дитина не воюю), для тимчасово переселених передавала одягта продукти !!!! Але я не б'ю себе в груди! І за які такі гріхи вони повинні відплачуватись? Побійтесь Бога! Ви взагалі знахабніли! Та що можна писати в підтримку того ж зубика чи любивого. Всім відомий факт хто "кришує" прочерк!!!! Щоб мені розмістити коментар я маю по 150 разів вводити. Бо бач цензура не підримує. А лайк поставити взагалі мовчу!

Молодец! Ты славно отрабатываешь зубиковские подачки и несёшь полную ответственность за их кровавые дела.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #39 СЛАВА УКРАЇНІ 23.09.2014 11:02
А зачем вспоминать такие интимные подробности жизни пана Чуприны! Достаточно и того что он был с тех кто при кгбисте Андропове начал свой осмысленный путь, достаточно и того что Ротор слил,и того что руководил поставками газа и люди вынуждены были платить с 400% накруткой за вонючий воздух! Мало? Что значит еще повитуху вспомнить? Вы же все так много знаете о Зубике и Любивом а о себе забыли...а касательно "гнидників лишати можливості говорити" так пан Чуприна вы уже не так многословны в комментариях ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #38 прохожий.. 23.09.2014 07:36
Цитую СЛАВА УКРАЇНІ:
Пане Чуприна, якже Ви красиво замовчуєте своє величне комуняцьке минуле, боротьбу зі священнослужите лями тд і тп що ж похваліться не соромтесь!тож як Ви смієте взагалі щось писати?! Хамелеон! Комуняцький! Замоліть спочатку власний грішок перед народом.


Какой грех, я смотрю у Вас личная неприязнь до Чуприны, вы еще вспомните, кто был повитухой при рождении.

В депутаты должны идти люди из нашей области..