реклама

реклама

Для козацького ліцею, який 1 вересня відкрили на базі школи №6, розробили шеврони. Цією новиною на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» поділився голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

«Приємно, що чудовий київський художник, автор сучасної Шевченкіани і шевронів багатьох підрозділів, які воюють у зоні АТО, розробив шеврон і для козацького ліцею в Черкасах – для юних козаків, яким робити кращим майбутнє вільної України. Вигляд він матиме такий», – написав про фото із зображення шеврона Юрій Олегович.

реклама

Коментарі  

 
+2 #21 Кукры Икс 23.09.2014 11:05
Цитую Митець:
Цитую Художник:
А що на Черкащині немає вже кому й ескіз шеврона розробити? Чи рецидиви меншовартісної психології.

Єрмоленко розробляв шеврони і для батальйонів "Донбас", "Азов", "Кривбас", для усіх спецпідрозділів ЗСУ. Мабуть, в усіх них - "меншовартісна психологія?

Не обращайте внимание - это просто "Художник" обиделся, что ему не заказали. А секрет прост: Ермоленко никогда не берет деньги за патриотическую символику, а черкасские три шкуры готовы содрать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Митець 23.09.2014 10:35
Цитую Художник:
А що на Черкащині немає вже кому й ескіз шеврона розробити? Чи рецидиви меншовартісної психології.

Єрмоленко розробляв шеврони і для батальйонів "Донбас", "Азов", "Кривбас", для усіх спецпідрозділів ЗСУ. Мабуть, в усіх них - "меншовартісна психологія?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Художник 22.09.2014 19:55
А що на Черкащині немає вже кому й ескіз шеврона розробити? Чи рецидиви меншовартісної психології.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Критик 22.09.2014 18:20
Цитую Бульба:
Це що - заняття для голови облдержадмініст рації - шеврони демонструвати?!

А ты перейди по ссылке на ФБ - это просто выдернутая "Прочерком" цитата из контекста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 С.Ю.Монке 22.09.2014 16:52
Цитую Бульба:
Це що - заняття для голови облдержадмініст рації - шеврони демонструвати?!

НА БІЛЬШЕ ВІН НЕ ЗДІБНИЙ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Казбет 22.09.2014 16:40
Цитую Патріот:
вибач,термін ВІТЧИЗНЯННА не так зрозумів,ви мали наувазі консолідацію всього народу на оборону,я ступив.Вибач БРАТ!

Саме вчасно вибачився, бо я на ПНХ хотів теж включити щось зі словарика "вєлікава і магучєва". Вибачення прийняте, бо розумію твої емоції, БРАТ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Бульба 22.09.2014 16:13
Це що - заняття для голови облдержадмініст рації - шеврони демонструвати?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Патріот 22.09.2014 13:50
Цитую Казбет:
Хороша розробка. Тільки прикро бачити, як слідом за працездатним населенням, яке вдягнуло камуфляжі, у мундири вдягаються вже і пенсіонери, жіноцтво, а тепер - ще діти. Цю війну хтось влучно назвав "Першою Вітчизняною"...

вибач,термін ВІТЧИЗНЯННА не так зрозумів,ви мали наувазі консолідацію всього народу на оборону,я ступив.Вибач БРАТ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Патріот 22.09.2014 13:47
Цитую Казбет:
Хороша розробка. Тільки прикро бачити, як слідом за працездатним населенням, яке вдягнуло камуфляжі, у мундири вдягаються вже і пенсіонери, жіноцтво, а тепер - ще діти. Цю війну хтось влучно назвав "Першою Вітчизняною"...

ПНХ,яка вітчизняна,ти забув що є кордон,через яку нечесть налізла?Спочатку з трикольорами Росію любити на нашій теріторії,а потім з зброєю та найманцямі?І в завершення повноцінне вторгнення.Чи засліпило і не бачиш з чиєї теріторії по Україні Гради луплять?Не крути мізки,це Російсько-Українська війна!!!А агенти Кремля тут десятиліттями селились,прийшо в час,їх активізували.Надо буде,встануть всі,від малого до старого!Голими руками мр...ту давити будемо.Вчора дивився Марш Миру в РФ,і не витримав,тошнит ь від трикольорів,мов и.Не хочу нічого,ні поганих,ні гарних москалів.Мур до неба і ніяких контактів,забут и про їх існування.Ніколи не пробачу!Ніколи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Казбет 22.09.2014 13:30
Хороша розробка. Тільки прикро бачити, як слідом за працездатним населенням, яке вдягнуло камуфляжі, у мундири вдягаються вже і пенсіонери, жіноцтво, а тепер - ще діти. Цю війну хтось влучно назвав "Першою Вітчизняною"...