реклама

реклама

Народний депутат України Антон Яценко пояснив, як ставиться до того, що разом із ним на окрузі №200 на позачергових виборах до парламенту зареєструвався його однофамілець – Дмитро Миколайович Яценко.

«Із сайту ЦВК дізнався, що на моєму окрузі зареєструвався як самовисуванець такий собі Яценко Дмитро Миколайович. Це свідчить про те, що так звані мої «політичні конкуренти» намагаються будь-якою ціною не допустити того, щоб я став народним депутатом і міг й надалі допомагати людям. І зареєстрували людину з однаковим прізвищем, щоб деякі виборці переплутали і проголосували за нього замість мене», – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» нардеп. – «Усім нагадую, я – ЯЦЕНКО АНТОН ВОЛОДИМИРОВИЧ, тому, хто хоче голосувати за Яценка, потрібно уважно дивитися і голосувати за Яценка АНТОНА ВОЛОДИМИРОВИЧА».

На думку Яценка, практика висування кандидатів (клонів) свідчить про низький рівень політичної культури нашої країни.

«У наступній Верховній Раді України буду ініціювати проект закону щодо неможливості реєстрації політичних клонів, а також висування на території округів депутатів, які перемогли на іншому окрузі. Наприклад, як зараз у нас на окрузі зареєструвався також народний депутат України Чудновський, який був і є мажоритарником по округу №90 з центром в місті Біла Церква Київська область. Впевнений, що ми маємо будувати демократичне суспільство з демократичними сталими традиціями, а не займатися політичним шахрайством та проституцією. Був би радий обговорити з усіма цю тему», – зауважив Антон Яценко.

реклама

Коментарі  

 
+20 #18 Олександр1978 02.10.2014 14:40
Яценко класний депутат. Близький до людей. Без понтів і наворотів.
Я тільки за нього. Тримаю за нього кулаки, він достойний і переможе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-41 #17 Василь 30.09.2014 14:45
Цитую Зоряна:
Критиковать все могут. А кто из Вас что-что хорошое конкретное сделал для своего города?


Підкуп виборців це в вас називається "добрі справи", чи може корупційні закони про тендера, через які страждають наші воїни на передовій... чи збита іномарка під Уманню це теж добрі справи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-36 #16 Василь 30.09.2014 14:41
Цитую Світлана:
Чому всі настільки негативно налаштовані?


Тому що через цю..... зараз гине цвіт Української нації на передовій. Вам гойським шкурам цього не зрозуміти не дано. Звикли жити від виборів до виборів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #15 Vasiliy 30.09.2014 14:27
Скажу Вам так шановні! Брехливі наклепи населення вже звикло не слухати!
В людей виробився іммунітет до такого.
В нашому регіоні кожен другий за Яценка. І не треба тут розводити цю полеміку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #14 Віталій 30.09.2014 14:19
Читаю це і дивуюсь. В сусідів захворіла дитина невиліковною хворобою.
Лише антон володимирович єдиний хто допоміг з лікуванням, в іншому б випадку втратили б малюка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Свідок покращення! 30.09.2014 14:14
Цитую Світлана:
Чому всі настільки негативно налаштовані? Кого нудить від добрих справ - я вам заздрю... Бо, мабуть, вам не доводилося бути на місці тих людей, яким Антон Яценко допомагає. Особливо з лікуванням.
Ми всі маємо свої скелети в шафі.

Ось із за тих со "скелетами" ми і ковиркаємося в ..... За украдені у нас кошти ці "благодійники" може комусь щось і допоможуть, але....весь народ облили брудом і зробили рабами, які продаються за 5 копійок, та й ще дякують їх за це! Ганьба!!! Остання новина-людину з двума судимостями вибрали секретарем міськради, так би мовити місцевий "Янукович". Ох жахнеться ще вся Черкащина від цього вибору...Ні кров наших Героїв, ніщо не може змінити продажну сутність наших депутатів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #12 Зоряна 30.09.2014 13:10
Критиковать все могут. А кто из Вас что-что хорошое конкретное сделал для своего города?
Все рады примерять чужую роль, лить грязь и рассказывать о том, какой плохой Антон Яценко. А потом сами бегут у него просить помощи.
А чем ты лучше, да, ты, сидящий у монитора и пишущий комментарии о том как ..... во на самом деле, что человек помогает.А поднять .... свою драгоценную с дивана и начать что-то делать - не царское это дело.
Балует Вас жизнь, товарищи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #11 Игорь 30.09.2014 13:05
Читаю коменты и удивляюсь, что за бред! Человек действительно помогает! А то , что он переживает за свой округ - ето нормально! Если бы я столько сделал для просто чужих людей, то тоже бы переживал, что какой то ... прет на мой округ к моим людям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #10 Остап 30.09.2014 13:00
Дивно, всі так бурно обговорюють коментар Яценка, та ще й так негативно. Чому б це? Не вже все те, що зробив цей депутат не можна оцінити обєктивно. Реально він багато чого зробив на своєму окрузі і дороги, і світло, вода, газ, неговорячи вже про допомогу діткам з лікуванням! А наші хлопці. що там в АТО, хто їм допомагає, країна. яка не може закупити нормального військового спорядження? Чесно, люди, аж кричати хочеться від того, що реально не цінете добра!Яка там Європа, коли самі собі протирічете! Скажіть, вам хоч хтось так просто допомаг? точно,ні. Лише прикриваються майданом і різними голосуваннями! Самі хоч щось хай зроблять реальне, а потім реєструють свою кандидатуру!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #9 Світлана 30.09.2014 12:52
Чому всі настільки негативно налаштовані? Кого нудить від добрих справ - я вам заздрю... Бо, мабуть, вам не доводилося бути на місці тих людей, яким Антон Яценко допомагає. Особливо з лікуванням.
Будьмо об"єктивними. Ми всі маємо свої скелети в шафі.