Щойно завершилось таємне голосування за кандидатуру депутата Олександра Радуцького на посаду секретаря Черкаської міської ради.


У голосуванні взяли участь 57 депутатів та міський голова Черкас. «За» проголосувало 42, «проти» – 14.

1 бюлетень визнано недійсним.

Таким чином Радуцький став секретарем міськради.

– Це називається «не мытьем, так катанием», – сказав один із депутатів.

Радуцький отримує поздоровлення від деяких депутатів.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+2 #26 місцевий житель 01.10.2014 14:30
Ну чого кіпішуєте? Далі буде цікаво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 незнайка 01.10.2014 09:37
С нетерпением буду ожидать отправки Мискантусника в Мошны назавжды Пока еще вторая Яма возле Драмтеатра забором не обгородилась назавжды!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 маня 01.10.2014 08:34
Зачем было ходить на выборы, чтоб в результате получить такое ..... в секретари . Просто мрак!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #23 Сеня Рудик 01.10.2014 00:31
Одне радує: цій раді залишилось лише рік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #22 Тімоті 01.10.2014 00:08
радік і одар - це як бібо і бобо. результативност і від співпраці буде нуль, зате всі про них говоритимуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #21 Татьяна 30.09.2014 23:28
олександр Романович, ЩИРО ВІТАЮ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #20 Свідок покращення! 30.09.2014 22:34
Цитую черкащани:
Яка ганьба.Черкаси обрали мера,Одарич лице Черкас..... РАДУЦЬКИЙ -ЛИЦЕ МІСЬКРАДИ,черка щани до цьої ганьби стосунку не мають.

Зовсім з Вами не згоден! Оце обличчя, якщо можливо це рило так назвати, і є сутністью черкаської громади. Всі розмови про якусь винятковість Черкащини, натякуючи на те що це батьківщина Шевченка та столиця козацького краю, розвалюється, якщо згадати тіх потвор яких родила Черкащина! Достатньо згадати В.ОЛІЙНИКА! А тепер, ще двічі засуджений, РАДУЦЬКИЙ! Думаєте він кращий ніж Олійник? Мені здається він ще гірший! Цей представник кріміналітету, буде йти по трупам, до своєї мети, не зупиняючись не перед чим! Нам Черкащанам ще буде дуже соромно за те що трапилось в Міськраді...Контрреволюція наступає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Віктор 30.09.2014 18:21
Ще один козачок від братанів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Сусик 30.09.2014 17:30
Цитую Василь:
ПРочерк рекламує ... Антона Яценко, який голосував за антиукраїнські закони. ПРочерк проти українського народу

Почему, ПРОЧЕРК рекламирует всех политиков и их успехи на благо людей области. Например не прошло ж незамеченным как голова облрады постаралась для громады и выступила в один день аж на трех линейках в трех разных местах 1 сентября.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 такблеватикидат 30.09.2014 16:45
А на заднем фоне валера кацо бюлетни как бабло на базаре раньше считает. Жена базарно-ресторанный бизнес цепко зажала - пришлось в "слугу народа" податься. Как раз птушное образование пригодиться :-x