Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов імовірного кандидата в нардепи, депутата Черкаської міськради Миколи Булатецького до Центральної виборчої комісії та зобов’язав її повторно розглянути подані ним документи на реєстрацію кандидатом у народні депутати по 194-му виборчому округу. Про це Микола Іванович повідомив у коментарі «Прочерку».

– Несподівано для мене суд задовольнив мою вимогу. Насправді, вважаю, що небажання ЦВК реєструвати мене кандидатом у нардепи – спланована акція. Бо в адміністрації президента вже визначили переможців по округах, а їхніх можливих опонентів вирішили збивати, – сказав Микола Іванович. – Що ж це виходить? Ми боролися, а все так само: одним можна балотуватися, а іншим – ні? Та мені навіть суддя сказав: «Борітеся, проте в цій країні нічого не змінити».

Булатецький вже везе рішення суду в ЦВК.

– За часів регіоналів хоч знаходили якісь формальні відмовки, а зараз не встигають, тож просто валять імовірних прохідних кандидатів. Але ми відстояли свою правоту. І процес пішов. І пішов не лише по мені. Багато інших можливих кандидатів відстояли свою правоту в суді. Звісно, очікую, що ЦВК подасть на апеляцію. Та я до цього готовий. Я їх все рівно кончу! – заявив Микола Іванович.

Що ж до свого можливого суперника в окрузі №194 Валентини Жуковської, то, за словами Миколи Івановича, вона б не балотувалася, якби не вірила в перемогу.

– Однозначно Жуковська – основний конкурент. Якби вона не знала, що має шанси перемогти, не йшла б на вибори. Припускаю, що і Анатолій Бондаренко гратиме їй на руку. Банда у владі після Революції Гідності не змінилася. Та ми їх здолаємо! – запевнив Микола Іванович.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 справедливість 05.10.2014 22:27
Цитую ПАНЧЕР:
Цитую Василь:
В чуПРини напевно зарах жосткий батхед

Чуприна обіцяв,що земля горітиме під ногами скупщиків душ та фальсифікаторів .Під Зубиком вже горить і під тобою Василю займеться.

МАЙДАН в Черкасах ,АВТОМАЙДАН,ЇХ ПОБИЛИ,де був Микола який їх туди запросив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 ПАНЧЕР 02.10.2014 12:56
Цитую Василь:
В чуПРини напевно зарах жосткий батхед

Чуприна обіцяв,що земля горітиме під ногами скупщиків душ та фальсифікаторів .Під Зубиком вже горить і під тобою Василю займеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Патріот 02.10.2014 11:42
Цитую черкащанин:
ЗУБИК ПОПАВСЯ !!! ЧЕКАЄМО РЕАКЦІЮ МВД І СУД!!! http://argumentua.com/stati/levochkin-i-prochaya-elita-ukrainy-vybiraet-sud-lincha (ЯК З ВИБОРІВ НЕ ЗНІМУТЬ,МАТЕРІА ЛИ НАПРАВЛЯТЬСЯ В КИЇВ).

АВТОМАЙДАН,нега йно це відео передати по всім інстанціям,НЕГА ЙНО !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Корсунь SOS 02.10.2014 08:13
Цитую черкащанин:
ЗУБИК ПОПАВСЯ !!! ЧЕКАЄМО РЕАКЦІЮ МВД І СУД!!! http://argumentua.com/stati/levochkin-i-prochaya-elita-ukrainy-vybiraet-sud-lincha (ЯК З ВИБОРІВ НЕ ЗНІМУТЬ,МАТЕРІА ЛИ НАПРАВЛЯТЬСЯ В КИЇВ).

НЕГАЙНО,ХТО МОЖЕ,ПЕРЕДАВАЙТ Е ЦЕ ВІДЕО В КИЇВ,ТОЙЖЕ БУЛАТЕЦЬКИЙ,НЕ ТІЛЬКИ ЗА СЕБЕ,ЗА ЧЕРКАЩІНУ ХАЙ ПОБОРЕТЬСЯ.ЗУБИКА ГЕТЬ!МВД ЗБИРАЄ ДОКАЗИ ПІДКУПУ В ФЕЙСБУЦІ (ГЕРАЩЕНКО ПИСАВ),ПОШУКАЙТ Е.ЗАНЕСІТЬ ВІДЕО ПУСТОВАРУ,ЗАРЕГ ЕСТРУЙТЕ,ЗАРУЧИ ТЬСЯ "ПЕНДЕЛЬОМ" З КИЇВА.НЕМА ЧОГО НА ПОРЯДНІСТЬ ЖЕБРОТИ НАДІЯТИСЬ,НАМ ЖИТИ В ЦІЙ КРАЇНІ,НАШІ ХЛОПЦІ ГИНУТЬ,ЖЕБРОТА ІСНУЄ,ЇМ ПОФ..Г..ТКАЧЕНКО МАЄ ПІДКЛЮЧИТИСЬ,ДО СИТЬ ОРДЕНИ ВІД МП НОСИТИ,ЗРАДНИК ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Корсунь SOS 02.10.2014 08:07
Лідер партії "Зелена планета" Сергій Орєхов зареєструвався кандидатом у народні депутати по виборчому округу №196 із центром у Корсуні-Шевченківському .
Уродженець Макіївки Донецької області 1966 року народження, він свого часу прославився у ЗМІ як відомий жителям Харцизька, Макіївки і тамтешнім міліціонерам "авторитетом" на прізвисько Боцман.
Орєхов починав свою кар’єру простим робочим на ДХК "Жовтеньвугілля". Довгий час присвятив тренерській діяльності у спортивному клубі. Має дві вищі освіти, однак у деяких ЗМІ його звинувачують у купівлі дипломів.Кар’єра Сергія Орєхова стрімко пішла вгору при президентстві Януковича: у 2010-му його призначено головою Державної служби технічного регулювання України, у 2011-му – головою Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 банду геть 01.10.2014 23:38
Банда у владі після Революції Гідності не змінилася.
100% погоджуємося з вашими словами.Бачків мусорних, ще є баготу і новеньких і б/у.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Василь 01.10.2014 20:21
В чуПРини напевно зарах жосткий батхед
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 адекватний 01.10.2014 18:37
Булатецький вкр...в у людей с Геронимівка сільський клуб. В..р повинен сидіти в т...мі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 ПРОСТО МИРОН 01.10.2014 17:49
Микола Іванович! Не дуже радій. Апеляція буде,але вона... У Чорнобаї на день селища, судді апеляційного суду, так не взначай, селищний голова вручила пакуночок-подаруночок за кращу садибу в селищі. А знаєш ЧОМУ? Та з прицілом на майбутнє! Адже чоловічок селищного голови-депутат райради, голова райорганізації БАТЬКІВЩИНА,гол ова хракції райради, ЧЛЕН РАЙОННОЇ ЛЮСТРАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ, скоїв злочин, спотворивши обличчя молодій дівчині,зламавш и щелепу. Та маючи ще масу порушень перед законом (див. газета ЛІВОБЕРЕЖНА №36 від 11.09.2014р.) І тепер пересічні представники, так званої біомаси, судачать по Чорнобаю,як воно буде далі??? А буде, я тобі скажу, як і раніше, і завжди...Просто та дівчина, із співочим прізвищем КВІТАСЬ, народилася БІДНЯГА на світ божий, від природи, із поламаною щелепою,а судді і депутатати тут ні до чого.Бо, як співав В. Висоцький "Ну как же так, ведь мы в очереди первыми стояли, а те кто ззади нас - уже едят!". Запомни! Їли і їсти БУДУТЬ!!!! ТАК ЩО НЕ ШВИДИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 черкащанин 01.10.2014 16:43
ЗУБИК ПОПАВСЯ !!! ЧЕКАЄМО РЕАКЦІЮ МВД І СУД!!! http://argumentua.com/stati/levochkin-i-prochaya-elita-ukrainy-vybiraet-sud-lincha (ЯК З ВИБОРІВ НЕ ЗНІМУТЬ,МАТЕРІА ЛИ НАПРАВЛЯТЬСЯ В КИЇВ).