реклама

реклама

Перехідний державний прапор вручили освітянам з нагоди їхнього професійного свята голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та голова облради Валентина Коваленко.

– Ми з Валентиною Михайлівною пропонуємо цей прапор передавати від одного освітнього закладу до іншого в нагороду за гарні справи, – пояснив Юрій Ткаченко. – Це можуть бути різні справи: посаджений ліс, садочок, допомога людям похилого віку – будь-які гарні діла, які формують нове покоління, майбутнє України, майбутнє Черкащини.

Під час сьогоднішніх урочистостей, які відбулися в приміщенні обласної ради, керівники області подякували педагогам області за їхніх учнів, зокрема – тих, хто стояв на Майдані, а зараз захищає Батьківщину, і вибачилися за те, що влада для освітян «не доробила, не додивилася».

Найкращі педагогічні працівники Черкащини отримали відзнаки від Міністерства освіти, облдержадміністрації та обласної ради. А ліга старшокласників нагородила відзнакою за відданість справі самих керівників області – Ткаченка і Коваленко.


У сквері біля Будинку рад було розгорнуто виставку художніх виробів та загалом здобутків закладів освіти області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #9 Сусик 02.10.2014 15:07
Цитую Вчитель:
А що означає перехідний?

Пустили державний прапор по рукам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Вчитель 02.10.2014 08:59
А що означає перехідний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 КПСС 02.10.2014 00:07
Дивлюся на Валю, тай думку гадаю,
в якої мадістки, платья замовляє.
Та довго не дума, платья обшиває,
букет у Пєхи мабуть позичає.
Та роза у тої була на груді,
А в цьої десь нижче, мабудь на спині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 ВВС 01.10.2014 16:13
Цитую Я черкащанин:
Цитую Сусик:
ПРямо как репортаж с апрельского Пленума ЦК КПСС.


Так спеціально ж, мабуть, стилізували.

А "Прочерк" давно вже весь "стилізований" під публікування прес-релізів без опрацювання. Журналістської роботи не видно :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Я черкащанин 01.10.2014 15:35
Цитую Сусик:
ПРямо как репортаж с апрельского Пленума ЦК КПСС.


Так спеціально ж, мабуть, стилізували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Сусик 01.10.2014 15:17
ПРямо как репортаж с апрельского Пленума ЦК КПСС.
Засновано переходящий красний прапор побєдітелям соц. сорєвнованій в галузі освіти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Фугас 01.10.2014 15:05
Купите утюг
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Дід Трохим 01.10.2014 14:54
Нє-нє, та й вилізе наружу пролєтарскоє проісхождєніє... Буду краток: ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Loki 01.10.2014 14:43
Эх, надо было им с трибуны вручать и вот тогда фоту делать!! Классика жанра и современности: Вера Мухина. "Одесит и черкащанка". ))