Ніде, крім Черкаської області, проблеми підкупу виборців немає. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції заявив член політичної та військової ради «Народного фронту» Андрій Парубій.

– Черкащина – перша область, де говорять про підкуп виборців, – наголосив Андрій Володимирович. – В інших областях підкупати виборців нікому й у голову не приходить.

Андрій Порубій нагадав, що у Революції Гідності брало участь надзвичайно багато черкащан, і саме тому йому надзвичайно прикро чути про те, що чимало жителів нашої області продають свої голоси, причому цього навіть не приховуючи. Колишній комендант Майдану наголосив, що громадські організації, в тому числі Самооборона, мали б «присікати підкуп на самому корені».

– Будемо змінювати ситуацію, переконувати людей, що так не можна, – зазначив пан Парубій.

Більш радикальний вихід із ситуації запропонували керівник обласного штабу «Народного фронту» Максим Поляков та кандидат у нардепи від цієї політичної сили по виборчому округу №198 (з центром у Смілі), заступник командира батальйону «Луганська-1» Валентин Ткалич. Вони вважають, що учасників підкупу слід залучати до суспільно корисної діяльності в зоні АТО.

– Я з бійцями забиратиму підкуповувачів на передній край – насипати пісок на будівництві блокпостів, – заявив пан Ткалич.

реклама

Коментарі  

 
-4 #21 Pharaon 07.10.2014 12:53
Цитую Сусик:
Цитую О.ЧУПРИНА:
За озвучені пропозиції голосую обома руками.Пане Поляков!Я домовлюсь з рухом "НАРОДНІ МЕСНИКИ"

Пане О.ЧуПРина вы так и не поделились новостями из Масквы от патрона Олейника.


Тов Сусик, а не много-ли вы ему связей приписываете?

Смотрю, что все могут только критиковать.. а дельного предложения нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 Сусик 07.10.2014 12:24
Цитую О.ЧУПРИНА:
За озвучені пропозиції голосую обома руками.Пане Поляков!Я домовлюсь з рухом "НАРОДНІ МЕСНИКИ" про постачання працівників до зони АТО.Списки перших кандидатів від 195-го округу надамо завтра 07.10.14.СЛАВА УКРАЇНІ!СЛАВА НАРОДНИМ МЕСНИКАМ!УРА ПАРУБІЮ ТА ПОЛЯКОВУ!

Пане О.ЧуПРина вы так и не поделились новостями из Масквы от патрона Олейника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Василь 07.10.2014 11:47
Цитую Богун:
Пане Чуприна, ви мовите прям як сути...ер якийсь


На повишеніє пошол товаріщ ЧуПРина, став огентом ФСБ МП 006 :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 Василь 07.10.2014 11:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
Я домовлюсь з рухом "НАРОДНІ МЕСНИКИ"


З рухом "РИГІОНАЛЬНІ ХОЛУЇ" вже домовився?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Богун 07.10.2014 10:33
Цитую О.ЧУПРИНА:
"Я домовлюсь з рухом "НАРОДНІ МЕСНИКИ" про постачання працівників до зони АТО. УРА ПАРУБІЮ ТА ПОЛЯКОВУ!

Пане Чуприна, ви мовите прям як сути...ер якийсь, "постачання працівників", це ж люди, так вони займаються протиправними діями але не ви і не Поляков і навіть не Парубій не маєте повноважень кваліфікувати їх вчинки, на те є Закон! А якщо ви й досі живете вимогами часу, мені вас прикро жаль! Ви не питали цих людей чому вони так вчиняють? А я вам відповім, тому що такі як Парубій і ко., після того як звергли тирана, почали набивати собі кармани на крові наших хлопців, доводити і так зубобожілу країну до ручки, скоротили робочі місця на своїх підприємствах, урізали з/п, підвищили комун.пос., скупили валюту і почали спекулювати на ній, попризначали на посади "любих друзів", ккд яких на сьогодні - 0! Чому ж ви не спробуєте "постачати" мотиваторів підкупу - Зубика, Яценка, Бобова? Люди втомилися жебракувати дайте їм роботу, гідну з/п.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 ПРОСТО МИРОН 06.10.2014 23:52
Хто скаже мені, Парубій що чесна людина? Це продажна істота, яка не має права називатися людиною
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 О.ЧУПРИНА 06.10.2014 22:00
За озвучені пропозиції голосую обома руками.Пане Поляков!Я домовлюсь з рухом "НАРОДНІ МЕСНИКИ" про постачання працівників до зони АТО.Списки перших кандидатів від 195-го округу надамо завтра 07.10.14.СЛАВА УКРАЇНІ!СЛАВА НАРОДНИМ МЕСНИКАМ!УРА ПАРУБІЮ ТА ПОЛЯКОВУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Тася 06.10.2014 21:53
Цитую Впевнений:
Цитую Тася:
Цитую детектор:
Взагалі якийсь дивний спосіб здобуття нашої підтримки,

Чого на правду обіжатись...Не продавайтесь,то ді і казати не будуть.

Шановна Тася! Ніхто ж не заперечує, що така проблема в Черкаській області існує. Справа в іншому- людина такого рангу їде в регіон і 1.)принижує жителів цього регіону, 2.)абсолютно не володіє ситуацією в країні. У кого є хоч десь родичі в інших областях знают, що така ж , якщо не гірша , ситуація з підкупом виборців і в Кіровоградській , Миколаївській,Х ерсонській та ін. Саме тому , шановна Тася, люди обурені - нас назвали дурнями, а злодії і дурні- то нардепи, які знову погодилися на продажну мажоритарку, хоча стовідсотково знали в що це перетвориться.

Продажність є продажність.Байдуже хто ще продається,байд уже хто уможливив підкуп,власну продажність виправдовувати чужими злочинами смішно.Відповідайте кожен за себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 Черкаси 06.10.2014 21:07
Путлру наші артисти побажали щоб до нього щоночі парні з "Курська " навідувались та діти з Беслану,а я тим що Ригам голос дасть,бажаю щоб щоночі замордовані герої України приходили,їм і розкажите про свої особливі вподобання.Поясните вбитим,за що ви катів обираєте,за що зрадників до влади ведете,щоночи пояснювати будете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Паруб*й 06.10.2014 19:57
Запропонував виборцям в Черкасах гроші.
Взяли!