реклама

реклама

«Друзі, за декілька днів розпочинаємо акції протестів проти фальсифікації виборів владою», – написав у «Фейсбуці» Микола Булатецький.


«Найперше блокуємо Облдержадміністрації, кабінет губернатора з метою недопущення його на роботу поки він не доповість президенту про безчинства, які кояться на Черкащині», – написав Булатецький і попросив підтримки.

реклама

Коментарі  

 
0 #23 О.ЧУПРИНА 09.10.2014 20:29
Підтримаємо Миколу Булатецького,по слідовного борця з навігласами та запроданцями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО! 08.10.2014 17:23
Скажіть спасибі Булатецькому, що він не дає застоятися цьому корупційному болоту. Самі боїтеся, то людину не поплюжте, а підтримайте хоча б словом добрим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 ЦК ПРП 08.10.2014 16:56
Цитую Оксана Мацюцька:
Доводиться повторюватись: Жуковська на позаминулих виборах вкрала явну , у 12,5 тисяч голосів,перемог у у Булатецького. Це факт. Тут мінусуйте мій попередній комент, не мінусуйте, але Жуковська таки порушила всі мислимі закони і правила.

Доводиться теж повторитися: а при чому те, що лєді Жу зробила минулого року - до проголошеного Бул-м пікетування ОДА? Наче ж на фронті не був, контузії не має, а відчуття реальності втратив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Дід Трохим 08.10.2014 16:21
Цитую Оксана Мацюцька:
Доводиться повторюватись: Жуковська на позаминулих виборах вкрала явну , у 12,5 тисяч голосів,перемог у у Булатецького. Це факт. Тут мінусуйте мій попередній комент, не мінусуйте, але Жуковська таки порушила всі мислимі закони і правила.

Ну так вона ж покаялася! Во як щебече про несправедливіст ь, коли воно Миколі Івановичу і в ... не тарабанить. Нада уміть прощать... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Оксана Мацюцька 08.10.2014 15:53
Доводиться повторюватись: Жуковська на позаминулих виборах вкрала явну , у 12,5 тисяч голосів,перемог у у Булатецького. Це факт. Тут мінусуйте мій попередній комент, не мінусуйте, але Жуковська таки порушила всі мислимі закони і правила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Чигиринець 08.10.2014 11:42
Цитую Тася:
Коли Зубика знімуть з виборів?Які ще докази треба? І що з Нетовкіною?Вона вже не кандидат,де продпакети,охот а пропала?Нетовкіна,вези харч по всім округам,"благодійності" вже нічого не заважає.(Булатецький,пі сля твоїх нових друзів,Нетовкін а і Радуцький,підтр имувати тебе охота відпала).

Тогда, когда мы придём до продажного суда и принесём с собою покрышки.Сейчас каждое проклятие,котор ое звучит из уст Украинских матерей, в адрес путинской россии и путлера,должны разделить и все те кто способствовал приходу этой коричневой чумы в Украину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Вальдемар 07.10.2014 21:17
Дядя Коля давай замутим акции протестов против фальсификации местных выборов 2015 года, президентских 2019 и европарламента. Европарламент еще не знает что у них фальсифициируют выборы. Покажем Европе дядю Коля прорицателя. Везде и всегда фальсификации. Вчера, сегодня, завтра. И митинги, митинги, митинги...