реклама

реклама

Представники самооборони, ультрас та автомайдану прийшли до кабінету головного державного санітарного лікаря Черкаської області з вимогою про звільнення. Вони написали заяву на адресу Віри Чиж, у якій просять її піти з посади за власним бажанням.



Чиновниця відмовилася коментувати журналісту vikka.ua цю ситуацію. На місце події вже приїхали правоохоронні органи. Зараз Чиж дає покази працівникам міліції стосовно сьогоднішніх подій.



"Вона під час "Майдану" написала звернення, мовляв в Черкасах епідемія хворі грипу, тому треба заборонити мітинги. Приїхали і правоохоронці в бронежилетах і з дубінками", - пише у "Фейсбуці" журналіст телеканалу "ВІККА" Валентин Чернявський.


реклама

Коментарі  

 
+1 #23 Соня 16.10.2014 14:45
Цитую Василь:
Служила Януковичу, виступила разом з ним проти українського народу - то нехай пакує чемодани в РОстов

Василь Володимировичу, це Ви? Доброго дня!!!)))))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Соня 16.10.2014 14:41
Цитую свідки Стадника:
Цитую пенсіЯ:
Цитую Света:
Так бы в заявлении и написали "в зв`язку з тим, що один відомий санітарний лікар дуже хоче на її посаду".

І ХТО він?

Вона - Майборода

Не "ВОНА" а "ВІН". Хтось тут ще чогось не розуміє???)))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #21 333 13.10.2014 14:52
может хватит минусы и плюсы накручивать? всем уже ... на ваш диванный спецназ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #20 Василь 12.10.2014 09:18
Служила Януковичу, виступила разом з ним проти українського народу - то нехай пакує чемодани в РОстов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Василь 12.10.2014 09:16
Цитую Уманский Еврей:
Уличные бандиты теперь командуют по всей Украины, кому жить, кому работать, а кому собирать чемодан ради спасения семьи..


Саме час спасати сім'ю. Поки злочинні антинародні схеми СІМ'Ї продовжують діяти. Ну ти, я бачу, в курсі про Коліївщину - визвольну війну Українського народу від гніту іудейських панів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 sfinx 12.10.2014 09:12
Цитую філармонія:
коли представники самооборони, ультрас та автомайдану доберуться до кабінету федоряки директора ФІЛАРМОНІЇ, тамади тулубівсько-ригівських антимайданів, з вимогою про звільнення. ТА попросять його піти з посади за власним бажанням, бо прийдеться йому тікати від люстрації?
А коли вже, так звані активісти, прийдуть до регіонала Гвоздя. Чи він їх "проплатив"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 !!!!!!!!!!! 11.10.2014 23:38
!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Уманский Еврей 11.10.2014 21:11
Уличные бандиты теперь командуют по всей Украины, кому жить, кому работать, а кому собирать чемодан ради спасения семьи.. Позор! Что же вы правители наделали с людьми то и во всём ВВП вините? Мозгами пора думать, а не пятой точкой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 адекватний 11.10.2014 19:06
Цитую вуйко з гори:
Активіст - це хто? Який з законів України закріплює чи тлумачить таку "посадову особу"?
Як на мене, то це розбишаки з великої дороги, "лихие люди" (для тих, хто знайомий з класичною літературою). Якщо ж відкинути манірність, то це - бандюки, що використовуюь слабкість держави й чинять свої "подвиги". А ми свом неспротивом потураємо їм.Бо якби хоч один з "активістів" дістав дрином по тім'ю, то й, дивись, поменшало б "активних"...

Нарешті до людей стало доходити що революція з таким гарним і брехливим словом "гідності" не що інше як силове захоплення влади одними бандами у інших. Просто ці головарі ОПГ з керівників бригад 90-х виросли в керівників держави, а форми методи остались тимиж тільки от размах вже поглобальніший.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Достигло 11.10.2014 18:36
Пришли, попугали..... Дальше просто собьют денег якобы на тепловозов или еще что-то для ато и успокоятся.... Уже такое в Черкассах было...