реклама

реклама

На ПАТ «АЗОТ» після широкомасштабної реконструкції, яка тривала з початку зими, запрацювала їдальня №4. Площа оновленого закладу громадського харчування становить 2000 квадратних метрів. Одночасно тут можуть пообідати 500 осіб.

Відкриття їдальні пройшло в урочистій атмосфері за участі керівників підприємства, представників підрядних будівельних організацій та колективів цехів.


«Сучасна і комфортна їдальня – це подарунок нашим виробничникам. У її реконструкцію була вкладена праця спеціалізованих підрядних організацій, провідних спеціалістів підприємства, працівників комбінату громадського харчування, колективів цехів виробництва капролактаму, на території якого і розташований заклад громадського харчування, а також фахівців допоміжних структурних підрозділів, – наголосив у вітальному слові Голова Правління Віталій Скляров. – Реалізація соціальних проектів, спрямованих на поліпшення побуту наших працівників, не призупиняється, незважаючи навіть на складну економічну ситуацію, яку ми зараз переживаємо. Тому я вдячний акціонеру, який  вкладає кошти як у розвиток виробництва, так і у розвиток соціальної сфери».

Спочатку в їдальні планували замінити каналізаційні труби, відновити водопостачання й водовідведення. Однак пізніше виникла ідея провести повноцінну реконструкцію будівлі. Від старого закладу харчування залишилися тільки стіни. Зокрема було проведено ремонт фасаду, заміну вікон та покрівлі. Всередині будівлі все повністю перепланували.

У день відкриття закладу прийшли у їдальню виробничники. Привітний персонал обслуговував їх, пропонуючи смачні страви: борщ, котлети, салати, випічку.

Про це інформує прес-центр ПАТ «АЗОТ».

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Тася 11.10.2014 10:38
Певно я не бізнесмен,явно щось не розумію..Хто має борги(кредити або так комусь винен)ви ,при умові що збираєтесь віддавати,ремон ти робите?В "благодійність без умислу" гроші вкидаєте?Як я можу ,усвідомлюючи який борг маю віддати,просити відсрочку на десять років(за десять років перемутитись сто раз можно)і займатись марофетом?Знаючи застарілість виробництва, не модернізацією і осучасненням займатись,а столовки совдеповські воскрєшать.Дивишся на фото і як музей-заповідник СеРиСеРи бачиш.Жуковська,іди ти з Черкас і не в ВР а в Козятин,там когось подури,остогидл а вже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 адекватний 10.10.2014 23:59
Цитую Черкаси:
Ану "недолюди","недонация" з "недомовою" та "недокраїною",швидко всілись ,"брату" катування пробачили і вклонились.В стойло ,Фірташу газ потрібний,бізне с тоїть,а він і так з судами поіздєржался...А він про "комедію патріотизма Ж.....ської" чув?Всю гру тьоті спортив.Як вона тепер "патріотку" гратиме?Плюньте ви Черкащани на тих загиблих,плюньт е на ту Україну,плюньте на майбутнє дітей,голосуйте за Жуковську,бо Фірташ без лобіста в ЗРАДІ збанкрутує,ще борги віддавати прийдеться..Вам столовку з "вєнєгрєтом" обобоїли,жуйте і голосуйте.Котлети тут,а Україна то так,обійдеться...Ви ж не українці,ви "АЗОТовці".

Тобто настоящі українські нардепопатріоти просто посилають хлобців на смерть і це дійсно патріотизм по українські. Оберемо їх і вони введуть ще налог на присідання і ще більше патріотів знайдуть щоб пожертвувати ними заради своєї слави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 адекватний 10.10.2014 23:55
Цитую Черкаси:
Цитую адекватний:
[quote name="ПТН ПНХ"]Прям новини з "Совка",СЛАВА КПСС чого не написали?!Сонце встало,партії спасибі..Жуковська,.....................,370 000 000 боргу віддавай Україні,шиш тобі а не ВР,там тепер Україну ,а не Фірташа лобіюватимуть..194-й,пора визначатись,хто український кандидат.

Хвора людина. І до чого цей маразм в добрі новині про гарну їдальню. Ну не харчується в ній не Фіташ ні Жуковська. Люди там їдять.

Ви не місцевий,то я повідомлю,це не єдина їдальня і на АЗОТі і на решті підприємст .В Черкасах є де поїсти,і тільки перед виборами Жуковська не знає де кудахнути щоб нагадати про себе.Хай повідомить коли 370 міліонів гр.Фірташ віддасть в бюджет України.Черкаси ремонт столової на країну не міняють.[/quot працівникам азоту, тобто народу, на ваші присідальницькі лозунги з високої гори. Є позитив і робота - гарна їдальня. Є бальдерьєр псевдопатріотів в ганчірках на довбнях - це негатив. Крапка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Черкаси 10.10.2014 22:56
Цитую адекватний:
Цитую ПТН ПНХ:
Прям новини з "Совка",СЛАВА КПСС чого не написали?!Сонце встало,партії спасибі..Жуковська,.....................,370 000 000 боргу віддавай Україні,шиш тобі а не ВР,там тепер Україну ,а не Фірташа лобіюватимуть..194-й,пора визначатись,хто український кандидат.

Хвора людина. І до чого цей маразм в добрі новині про гарну їдальню. Ну не харчується в ній не Фіташ ні Жуковська. Люди там їдять.

Ви не місцевий,то я повідомлю,це не єдина їдальня і на АЗОТі і на решті підприємст .В Черкасах є де поїсти,і тільки перед виборами Жуковська не знає де кудахнути щоб нагадати про себе.Хай повідомить коли 370 міліонів гр.Фірташ віддасть в бюджет України.Черкаси ремонт столової на країну не міняють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Loki 10.10.2014 20:15
)Ну нииичёёё не поменялось.Точно!!!Как в совок нырнуть!Без акваланга!Компл ексный обед, без права выбора.Жрите, шо "среднестатистич ескому" по санитарным нормам предписанно!Чай уже на всех заварен, сахарь по среднему вкусу вкынулы и начерпалы в стаканы, изобретённые, междупрочим, незабвенной верой мухиной, автором широкоизвестног о фото "одессит и черкащанка"!Местечковая шутка бюргеров, для которых все мы "русские", о "ложка-вилка-нож",- "у русских, кусочек хлеба заменяет нож!".Туристы- наблюдательные таки,черти! Моя колежанка, впервые посетив рашу воопче и смоленск в частности, заказала в лучшей тамошней гостинице на завтрак "к десерту": чай, мармелад ну и хлеб канешно. Ей принесли: чай-как с фоты, уже налитый, насахаренный, соблазняющий себя выпить, плавающими в нём разбухшими "верхними соцветиями" и хлеб, намазанный маслом, а поверху повидлом! Но масло она не заказывала, потому, шо его не ест!Задачу не решила. Соскрести масло, которое между хлебом и повидлом не смогла. Чай- улыбнул.))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 адекватний 10.10.2014 18:44
Цитую ПТН ПНХ:
Прям новини з "Совка",СЛАВА КПСС чого не написали?!Сонце встало,партії спасибі..Жуковська,.....................,370 000 000 боргу віддавай Україні,шиш тобі а не ВР,там тепер Україну ,а не Фірташа лобіюватимуть..194-й,пора визначатись,хто український кандидат.

Хвора людина. І до чого цей маразм в добрі новині про гарну їдальню. Ну не харчується в ній не Фіташ ні Жуковська. Люди там їдять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Черкаси 10.10.2014 17:48
Ану "недолюди","недонация" з "недомовою" та "недокраїною",швидко всілись ,"брату" катування пробачили і вклонились.В стойло ,Фірташу газ потрібний,бізне с тоїть,а він і так з судами поіздєржался...А він про "комедію патріотизма Ж.....ської" чув?Всю гру тьоті спортив.Як вона тепер "патріотку" гратиме?Плюньте ви Черкащани на тих загиблих,плюньт е на ту Україну,плюньте на майбутнє дітей,голосуйте за Жуковську,бо Фірташ без лобіста в ЗРАДІ збанкрутує,ще борги віддавати прийдеться..Вам столовку з "вєнєгрєтом" обобоїли,жуйте і голосуйте.Котлети тут,а Україна то так,обійдеться...Ви ж не українці,ви "АЗОТовці".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Ваша раша 10.10.2014 17:46
І кого називаєте українським кандидатом? Місцеві все знають по Петренка і Бондаренка. Популістам не місце в раді. Хочуть мужики захистити країну, хай йдуть на схід, і прикладом, а не розмовами доводять, що патріоти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 незнайка 10.10.2014 17:12
Какую сумму статистика доложит прысидальныку как прямую иноземную инвестыцию в спорченные талии працивныць Азоту?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Черкаси 10.10.2014 17:09
Арестант Австрии неожиданно появился в компании своего подельника по RosUkrEnergo, чтобы поучить далеких сограждан уму-разуму.Новоявленный пацифист и миротворец укорил власти Украины за чрезмерное, по его мнению, упрямство в вопросе защиты национального суверенитета, попутно не преминув верноподданно лизнуть большого восточного соседа: «Это была изначальная авантюра – ввязаться драку с таким сильным государством. Наша сильная сторона – это садиться за стол переговоров и начинать говорить и договариваться, как бы нам украинцам не было неприятно. Вместо того чтобы получать для своих заводов добытый в Украине и потому дешевый газ, который теперь направят на нужды населения (чтобы оно не перемерзло нынешней зимой), ему придется закупать импортное топливо у любимого «Газпрома» по очень рыночным ценам.Он не намерен мириться с ситуацией, когда средь бела дня у тебя вдруг берут и отнимают народное достояние, которое ты считал своим до последнего кубометрика.Жуковська в ВР кого захищатиме?