реклама

реклама

На сесії Черкаської міської ради депутати передбачили в бюджеті на 2015 рік 30 млн грн на придбання нових тролейбусів. Вже цього року планують провести тендер. З такою ініціативою на сесії міської ради виступив депутат Іван Сухарьков.

– Зараз ростуть ціни на пальне, на перевезення. Ви всі знаєте! Багато з вас амажоритарники, які постійно спілкуються з мешканцями. Ціни на бензин ростимуть і надалі, що лягатиме тягарем на плечі наших жителів. Необхідно провести цього року тендер, щоб ми таки провели цю закупку тролейбусів, – сказав Іван Сухарьков.

Депутат Олександр Радуцький заперечив. Він заявив, що спочатку треба запланувати кошти в бюджеті, а вже потім проводити сам тендер.

Насамкінець міський голова Сергій Одарич запропонував дати доручення департаменту житлово-комунального комплексу підготувати документи на проведення тендеру на придбання нових тролейбусів і закласти відповідну суму коштів в бюджеті. Детальніше про прийняття рішення дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+1 #12 sms 15.10.2014 17:27
Цитую Міла:
Нє, ну це не смішно? На азоті стоїть 5 нових тралєків, які Жуковська клялася, що подарує, та які стоять на подвір’ї і тупо гніють, а тепер витрачать бюджетні кошти на купівлю нових. І ця вибачте Жуковська знову преться в раду і знову щось обіцяє! По азоту підписи збирає! Краще б спочатку віддала траліки місту і людям, то гляди і попала б у раду швидше)



дай ссылку на видео или документ, которые подтверждают твои слова.

ps

хватит тролить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Шпрот 14.10.2014 23:38
В 2012 вже наче виділяли 30 млн., то де вони?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 федор принципиальный 14.10.2014 17:33
За кресло мэра,одар семь лет обещает 70 троллейбусов и 100 светофоров и черкащане,как последние лохи,ведутся на явный треп словоблуда,откр ойте,наконец,гл аза и прчистите уши,шановные,гн ать взашей залетного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Вован 14.10.2014 17:28
Шутки - это конечно хорошо, но городу нужны новые тролейбусы. Сухарьков the best/ Черкассы за тролейбусы !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Тоха 14.10.2014 16:05
Міла, дєточка. Я колишній апаратник АЗОТу. звільнився сам, бо сидіти без діла не звик. так от на АЗОТі - не 5, 15 тролейбусів. але скажіть но мені, дівчинко, хто це вам такі подарунки робить - у 30 лямів. це що для цього треба зробити? може ви мені хоча б свій лісапет подаруєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Андрій 14.10.2014 15:43
Сухарьков - черкаський Азіров, чесне слово.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Дід Трохим 14.10.2014 15:12
Цитую прозорий:
задача з 1го класу - хто виграє тендер на 30 млн. на закупвлю тролейбусів, якщо на таку ж суму тролейбуси стоять на Азоті і пропозиція вноситься Сухарьковим?

Ці траліки коштували 30 лямів купу років назад. Хай тепер Сухарьков на них Ж... катає, на всіх по черзі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 varvar 14.10.2014 14:21
шановні! вивчайте законодавство про тендери! Азот навряд зможе у них брати участь. А щодо подарувати - планую обмінятися з Ж на ваші квартири :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 прозорий 14.10.2014 13:50
задача з 1го класу - хто виграє тендер на 30 млн. на закупвлю тролейбусів, якщо на таку ж суму тролейбуси стоять на Азоті і пропозиція вноситься Сухарьковим?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 козак 14.10.2014 13:30
Ну все, Жуковська та Одарич таки домовилися.