Не більш як за три години завершилася сьогоднішня сесія Черкаської міської ради. На початку пленарного засідання міський голова Черкас Сергій Одарич попросив депутатів попрацювати оперативно, бо він «о 16-й годині вже має бути у Києві і брати участь в роботі робочої групи Кабінету Міністрів під керівництвом першого віце-прем’єра».

З газетою "Акцент" - депутат Євген Миронович Влізло, нечастий гість сесій міськради

З газетою "Акцент" - депутат Євген Миронович Влізло, нечастий гість сесій міськради

 

Оскільки попередня сесія міськради так і не була завершена, але були розглянуті галузеві питання, то сьогоднішнє пленарне засідання розпочалося з розгляду земельних питань. Без довгих обговорень депутати пройшлися по усім питанням.

Зазвичай, засідання сесії затягуються до кінця дня

Зазвичай, засідання сесії затягуються до кінця дня

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Баньщик 10.06.2011 16:42
А тебе земельку в Долине Роз для баньки видно до сих пор не отвели. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Сахно 10.06.2011 15:15
та да, земельку швиденько подирибанили і по домах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 0000000 10.06.2011 12:46
Мені сказали що 09.06.2010 року в міськраді була проведена сесія щодо поховання.Які результати.Коли ми отримаємо кошти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Весна 10.06.2011 10:51
Цитую Панас Бездубенко:
Якщо це сесія, то я - чайник. На безумовному рефлексі голосують за ЛЮБУ пропозицію ***. АБИ ВІД КОРИТА НЕ ВІДЛУЧИВ. Одні бьютівці хоч якусь позицію мають, решта - ригиональне болото.

Тоді Ви справлді ЧАЙНИК!!! :lol: Ви хоть за БЮТ не смішіть. Позицію вони мають :lol: :lol: :lol: особливо в цій статті їхня позиція http://pro-vincia.com.ua/news-h-8485.html!! пруть один проти одного
. невдахи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Черкащанин2 10.06.2011 08:44
Угу, простым людям на приеме Одарыч говорит что их вопрос решится на сесии, а потом вызывает подчиненную и приказует снять вопрос людей с сесиии... ну и одарыч....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Альтран 10.06.2011 07:45
Дуже схоже на засідання райрад,за 5 хвилин розглянуто 199 питань.
Браво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Панас Бездубенко 09.06.2011 16:16
Якщо це сесія, то я - чайник. На безумовному рефлексі голосують за ЛЮБУ пропозицію ***. АБИ ВІД КОРИТА НЕ ВІДЛУЧИВ. Одні бьютівці хоч якусь позицію мають, решта - ригиональне болото.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Українець 09.06.2011 15:48
Одарич сказав нада, депутати сказали єсть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 ОК! 09.06.2011 15:46
Добре!