реклама

реклама

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутат-«свободівець» Юрій Ботнар звернувся до міського голови щодо люстраційної перевірки посадових осіб Черкаської міськради та її виконавчого комітету згідно Закону України «Про очищення влади».

– Прошу повністю очистити від посадових осіб, які служили режиму Януковича, черкаську міську владу, – зазначив Юрій Ботнар. – Сподіваюсь, Черкаси першими очистяться від посадовців, що порушували конституційні права громадян або здійснює корупційні дії - отримавши за час перебування майно та доходи, що перевищують вартістю можливий дохід на посаді.

Мер Сергій Одарич зауважив, що з подивом вивчив вказаний закон та з’ясував, що там є дві посади, які не піддаються люстрації: це секретар міськради і заступники міського голови.

Разом з тим,Ботнар попросив мера таки зважити на нове законодавство, інакше «свободівці» не зможуть підтримати у майбутньому новий склад виконкому, оскільки є ризик, що там будуть непролюстровані особи.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 Іван Сам 13.11.2014 19:26
Чув слушок що в даного поцріота було "героїчне з.....ання" яке вдалось замяти.
А ше поговорюють що нагадуванням про "героїчне минуле" збили виборчий пил данного перца на виборах 2014.
А це дозволили рота відкрити.
Хто і чому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 ДРАБІВ 24.10.2014 19:52
Цитую іван:
[quote name="володимир"]А як відносно тих хто прийшов з новою владою,і зараз прикриваючись нею веде антидержавну корупційну діяльність(голо ва Д......... райради деребанить землю,разом з районним податківцем займаються здирництвом з місцевих фермерів)[/qu Певно мається на увазі голова драбівської райради Д... В.Д..Так підтвержую цю інформацію,на днях скину документальне підтверження.

Хлопці, що за бред ви пишете??? Це самий чесніший патріот усієї Черкащини і хороша людина. Давайте докази, а не ля-ля. Якщо фермери не платять податки, або з людьми за паї не розраховуються, то може з Маслом і посварили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Фотограф 24.10.2014 09:16
Цитую мама:
Синок, що ти зробив в своєму житті хорошого?


Одне літо попрацював помічником комбайнера.
Зрозумів, що робити молотити хліб це важко.
Тому і вирішив молотити язиком правєльніє патріотічєскіє речі з трибуни:

всьо сало сожралі москалі, усьє на на фронт захищати неньку Україну, банду геть, захистимо рідну мову, люстрація, тіки ми любимо неньку як ніхто інший.

Я мовчить, про Рудика, свого ще донедавна "свободівця", який та три місяці так накрутив з землею неньки, а тепер в піжонських штанцях-дудочках пнеться в депутати. Про свого міністра Швайку, що за півроку вже наробив на скромненький "Бентлі"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 адекватний 23.10.2014 20:08
Цитую Громадянин:
Хлопче, твоя поза на фото нагадує знаменитий плакат "Ты записался добровольцем на фронт?". А чи не краще було б щоб спочатку ти записався добровольцем в АТО і там своїми діями довів справжній патріотизм, а в міській раді вже якось і без тебе впораються.

А козачок то засланий - не наш він не Черкаський.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 адекватний 23.10.2014 20:08
Цитую 1111111:
Поза, погляд, жести..... Хлопчина явно начитався коміксів.

Ні просто хазяїн написав а він і несе в маси. що не зрозуміло - лялька в чужих руках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 адекватний 23.10.2014 20:06
Чому не в тюрьмі за пропоганду насилля. Чому не оприлюднив яким коштом живе чи з чіїх подаок кормиться. Хлопче вже всі зрозуміли що ви типова маріонетка без своєї волі та думки. Прочерку досить піарити позор Черкащини до тогож ж закинутий шпигун. Хозяін хлопчиська відкрий обличчя щоб хоч знати чиїми думками бреше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #14 Громадянин 23.10.2014 17:56
Хлопче, твоя поза на фото нагадує знаменитий плакат "Ты записался добровольцем на фронт?". А чи не краще було б щоб спочатку ти записався добровольцем в АТО і там своїми діями довів справжній патріотизм, а в міській раді вже якось і без тебе впораються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 іван 23.10.2014 16:48
[quote name="володимир"]А як відносно тих хто прийшов з новою владою,і зараз прикриваючись нею веде антидержавну корупційну діяльність(голо ва Д......... райради деребанить землю,разом з районним податківцем займаються здирництвом з місцевих фермерів)[/qu Певно мається на увазі голова драбівської райради Д... В.Д..Так підтвержую цю інформацію,на днях скину документальне підтверження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 володимир 23.10.2014 16:18
А як відносно тих хто прийшов з новою владою,і зараз прикриваючись нею веде антидержавну корупційну діяльність(голо ва Д......... райради деребанить землю,разом з районним податківцем займаються здирництвом з місцевих фермерів)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 1111111 23.10.2014 15:44
Поза, погляд, жести..... Хлопчина явно начитався коміксів.