реклама

реклама

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко замовив нові ключі для того, щоб відкрити сейф, який залишив у кімнаті, суміжній з губернаторським кабінетом, Сергій Тулуб. Поїхавши з Черкас, Тулуб забрав і ключі від сейфу.


Проте ніяких цінних або цікавих документів у сейфі не знайшли – він виявився абсолютно порожнім. Про це Юрій Ткаченко розповів сьогодні в інтерв’ю кореспондентові «Прочерку». Текст інтерв’ю читайте незабаром на нашому сайті.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #18 ИКСперт 30.10.2014 11:40
Казалось бы - заурядная информация о том, что губер "неправильный", ибо не поспешил ковыряться в чужом потерянном кошельке. Ламает стереотипы о национальной жадности. Это ж то же самое, как если бы у настоящего лапотника с Тамбова бражка смогла дожить до состояния самогона ;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Вільний 30.10.2014 10:47
А хто взагалі бачив як він його відчиняв??? Може там щось і було, а він заявив, що порожній))))) І всі повірили! Тулуб поспіхом покидав Черкащену і я не думаю, що був час заізжати в ОДА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Моня Биберман 30.10.2014 09:37
Прошу заметить: о том, что сейф "выявывся порожним", мы знаем только со слов самого Юрия Олеговича :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 мишка 30.10.2014 00:46
Цитую Я черкащанин:
Цитую Я тут живу:
судя по комментариям, набежали сторонники тулуба!!! уймитесь! нет его уже. без вас сбежал. нормальный губернатор у нас теперь. впервые за много лет с человеческими качествами!


Просто некоторые комментаторы судят по себе. На воре и шапка горит.

сто відсотків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 мишка 30.10.2014 00:43
Друзі, не сваріться. Якби там щось і було, то це документи, може компроментуючі. після січневих подій Тулуб виходив на роботу, й мабуть же знав, чим все закінчиться. Я впевнена, що Юрій Олегович здогадувався, що сейф пустий, але так як він дістався йому в спадок, він все правильно вчинив. Це не дома він сейфи відчиняє, а у вже своєму робочому кабінеті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Майдан 3 29.10.2014 22:54
Цитую Черкаси:
Тулубяка не з тих що щось лишить,ключи забрав,то його почерк,остання так би мовити пакость..

Останніша пакость Тулуба це просування Ткаченко у своє крісло, щоб його посторожив та зберіг налаштовані схеми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 лат..нко 29.10.2014 21:51
отзвітувався йопт, не пройшло і півроку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 джоні 29.10.2014 21:42
А новина яка цікава і головне важлива, заставляє поміркувати про життя міста. А чому про годинник нічого не написали? Типу, що Тулуб після себе його не завів і Ткаченку довелося його заводити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Андрій П. 29.10.2014 20:56
Цитую Я тут живу:
судя по комментариям, набежали сторонники тулуба!!! уймитесь! нет его уже. без вас сбежал. нормальный губернатор у нас теперь. впервые за много лет с человеческими качествами!

Мабуть сам Юрик цей комент писав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 адекватний 29.10.2014 19:58
Цікаво а хто замовив публікацію статті ні про що? :lol: :lol: :lol: Чи то люди такі примітивні чи то хто замовляв той і коментує. Що міг любий керівник хранити в сейфі на роботі??? Гроші? Таемні документи?? Смішно а вірніше прикро за яких дурнів приймають людей викидаючи такий брєд.