реклама

реклама

Золотоніське «Антикорупційне люстраційне бюро» очолив... колишній регіонал. Про це «Прочерку» повідомили в народній раді «Золотоноша – наше місто».

– Нещодавно у засобах масової інформації з’явилася інформація про реєстрацію громадської організації «Антикорупційне люстраційне бюро». В повідомленні йдеться про те, що рішенням правління організації головою Золотоніського відділення призначено... Володимира Мархоцького, який донедавна очолював фракцію Партії регіонів у районній раді та неодноразово порушував закон у бізнесі, – розповів активіст народної ради «Золотоноша – наше місто» Олександр Карпич. – Цікаво, що заступником пана Мархоцького призначили Петра Головню, який у 1990-х роках був засуджений до ув’язнення, а останнім часом притягувався до відповідальності за грабіж і розбій.

Активіст висловив своє «глибоке здивування» тими критеріями, за якими обирають таких «громадських люстраторів». Зі слів Олександра Карпича, згадані особи не мають морального права займатися люстрацією. «Інакше в країні не відбудеться ніяких позитивних змін», – додав він.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #24 000111 04.11.2014 20:14
Цитую Майдан:
Так завжди. На Майданi свободу завойовували однi,а в люстратори пруться рiзнi мархоцькi та головнi, яким мiсце в тюрмi, а не в люстрацiйному комiтетi.

Пане Майдан, у Ви погано інформовані саме якраз Петро Головня і був на Майдані. Добре вивчіть інформацію перш ніж базікати нісенітнеці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Армен 02.11.2014 10:57
Якщо ми йдемо шляхом махновщини, а не Европейського розвитку - давайте ! Повідомляйте коли йдемо до цього РЕМівського менеджера, чи до Масла чи у водоканал і ви там будете не одні. Ваша масовка розбіжиться швидко і єршиться вам там ніхто не дасть. Будь впевнений, розмова буде гідною. Запрошуйте, прийдемо і ми.... Махновщина із шинами не пройде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Армен 02.11.2014 10:48
Великий паспортист оволодів таки професію трактирщика, а тепер і політичні коментарі дає. Скоро буде міжнародну політику коментувати, молодчага, уміює цей народ пристосовуватис я. А Ваня Васильович, здається, теж в долях по жарці шашлика і розливу пива. Так що нова професія давно освоєна, не заздріть !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 Юрко 01.11.2014 23:30
Партія регіонів нагадує не патапляємий караблік.Але всі казочки відомі. шкода народ, що весь час вірить в світле майбутнє.При усіляких розборочках, переделочками между імущіми, люди просто жахітливо ніщають. І страшно буде як люструватиме народ інструментом ляшка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 ZOLO 01.11.2014 21:49
Цитую Іван Нестерович:
Пане Собко, вибачте мене за мою некоректність і глупість. Насправді Ви мало що вирішуєте, все прописано в Правилах НКРЄ і тільки безграмотних можна розвести. Наказати можна лише винного, Ваша ж вина ніким недоказана, це просто майданівські настроі. Це все зведення особистих рахунків. Ще раз вибачте.

Ваня! Не дури! Хвати ерунду писать! Если на посту руководителя РЭС находится м...к (угадай, о ком говорится), то НКРЕ здесь ни при чём. Такого ч....ла вынесут из кабинета люди, которые помнят все "хорошее", что ты им сделал. Причем помнят тебя и в других райцентрах. Они тоже готовятся к тебе в гости.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 ZOLO 01.11.2014 21:42
Цитую КАРПО:
Чому відволікаємося на Собка??? РЕМ, Масло, Супрун з Пауковим це інша більш обширна тема. Давайте про мене, К... Сашу, Вову М... і люстрацію - ми це замовляли, а обговорюємо інше?!

"Иван Васильевич меняет профессию"- это не знаменитый фильм, это реалии для г-на Собко И. В. И не надо никого впутывать в свои проблемы. А "люстратор" Вова М. все свои последние деньги потратил на липовое удостоверение. Оно ему вместо солнца и светит, и греет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Іван Нестерович 01.11.2014 21:36
Цитую Іван Нестерович:
Пане Собко, вибачте мене за мою некоректність і глупість. Насправді Ви мало що вирішуєте, все прописано в Правилах НКРЄ і тільки безграмотних можна розвести. Наказати можна лише винного, Ваша ж вина ніким недоказана, це просто майданівські настроі. Це все зведення особистих рахунків. Ще раз вибачте.

Мабуть на лікарняному у зовсім не шановного Собка дуже багато вільного часу, бо вже під моїм ніком пише нісенітницю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 КАРПО 01.11.2014 17:01
Чому відволікаємося на Собка??? РЕМ, Масло, Супрун з Пауковим це інша більш обширна тема. Давайте про мене, К... Сашу, Вову М... і люстрацію - ми це замовляли, а обговорюємо інше?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Іван Нестерович 01.11.2014 16:53
Пане Собко, вибачте мене за мою некоректність і глупість. Насправді Ви мало що вирішуєте, все прописано в Правилах НКРЄ і тільки безграмотних можна розвести. Наказати можна лише винного, Ваша ж вина ніким недоказана, це просто майданівські настроі. Це все зведення особистих рахунків. Ще раз вибачте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Іван Нестерович 01.11.2014 14:29
Цитую Олег:
В Золотоноші регіонали продовжують керувати і далі. Майже вся міська рада - колишні регіонали, яких самих треба якнайшвидше піддати люстрації. Але вже кілька тижнів, як саме вони і проводять "люстрацію", про що активно пишуть у місцевій газеті, переводячи стрілки від себе на інших. І голосно кричать: "Держи вора!"

Пане Собко, не нервуйте. Залиште в спокої міську владу. Пакуйте валізи.