реклама

реклама

Сьогодні в коридорах черкаської міськради відбувся конфлікт між депутатом Миколою Мирзою та головним архітектором міста Віталієм Чернухою. Про це «Прочерку» повідомили власні джерела. Після конфлікту архітектору навіть довелося звертатися в лікарню…


«Прочерк» спробував зв’язатися з Віталієм Чернухою, проте у приймальні управління планування та архітектури, яке Чернуха очолює, телефон не відповідає.

У приймально-діагностичному відділенні Третьої міської лікарні «Прочерку» повідомили, що Віталій Володимирович дійсно до лікарні потрапляв, але вже пішов додому.

– Він уже пішов додому. У нього все нормально. Більше вам нічого сказати не можу, – зауважили в лікарні.

У свою чергу, депутат Черкаської міськради Микола Мирза на запитання журналіста відреагував так:

– Без коментарів. Розпитуйте про це в тих, хто такі чутки розносить, – сказав депутат.

За чутками, свідком конфлікту став також секретар міськради Олександр Радуцький. «Прочерк» звернувся за коментарем і до нього.

– Свідком не був. Я зустрів в коридорі пана Чорнуху, в якого на лобі над бровою була кров. Я його відвів до туалету і поки він вмивався, запитав, чи потрібна моя допомога. Він відповів, що не потрібна допомога. Це все, що я можу сказати з цього приводу, – зазначив Олександр Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
+4 #24 Володимир 07.11.2014 10:51
Цитую 777:
Чернуху надо люстрировать за в....ки. или в тюрьму. А бить пльохо.

С чего то ж надо начинать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 777 07.11.2014 10:22
Цитую СМС:
Жалкие неудовлетворенн ые писаки. Одни те же. У кого нет любви и любимых. Наверное у всех проблемы с печенью-раз желчи много.А женщины?Завистливые и злые.Соревнуетесь в г...нометании.Написала и весь день ждет сколько раз ее подружки по несчастью лайкнут. Поэтому вы и нелюбимые и не заняты ничем. Нафталинщицы. Вам ли судить кого?

Чернуха, иди работай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Володимир 06.11.2014 23:42
Цитую Лина:
Цитую Брехня:
Цитую Василь:
А чого це Мирза ним керує?! А щодо Мирзи, ну... дурфак, бандидське минуле... та й теперішнє.

Мирза найрозумніший серед депутатів і чесна людина.Не всяким Василям його оцінювати.



Не смішіть. Дахнівка - це село і всі все про всіх знають.

И про ТЕБЯ все знают. И ТЕБЯ вылечим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 СМС 06.11.2014 21:20
Жалкие неудовлетворенн ые писаки. Одни те же. У кого нет любви и любимых. Наверное у всех проблемы с печенью-раз желчи много.А женщины?Завистливые и злые.Соревнуетесь в г...нометании.Написала и весь день ждет сколько раз ее подружки по несчастью лайкнут. Поэтому вы и нелюбимые и не заняты ничем. Нафталинщицы. Вам ли судить кого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Дрон 06.11.2014 18:29
Бьёт- значит любит :P позорище
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #19 Черкащанка 06.11.2014 16:25
Цитую Володимир:
А кажуть, що Віталій Чернуха отримав по м...рмизі заслужено. Тільки мало.... :-)

Порушують Конституцію, а якщо всі зараз начнуть протягувати руки один до одного що тоді буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #18 Черкащанка 06.11.2014 16:23
Цитую АТО ВІЙНА:
"Правий сектор" повідомляє про початок масштабного штурму аеропорту Донецька.Почався масштабний штурм аеропорту. З 09:00 почався штурм вишки з масованою артпідтримкою. Один із снарядів потрапив в пост бійців Правого сектора. Один боєць загинув - Друг Сєвєр (боєць 5-го окремого батальйону ДУК ПС, мешканець міста Суми, 18 років). На даний момент штурм триває, вся міць української артилерії працює для того, щоб його відбити" (с) повідомлення ДУК ПС. Бій триває. Моліться за наших героїв"пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Лігабізнесінфор м Петро Шуклинов.

Кому війна, а кому кармани аби набивати.Оте все кодло депутатів і Радуцьких треба гнати з міськвиконкому, а за ними і директорів департаментів, які не провели тендери на закупівлю амуніції для бійців АТО.Сидять ... і відпрацьовуюють на партію регіонів до цих пір.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #17 777 06.11.2014 15:44
Чернуху надо люстрировать за в....ки. или в тюрьму. А бить пльохо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Лина 06.11.2014 15:37
Цитую СМС:
Цитую Людовик на порше:
мирза розпоясився, мабуть поранений добро не дає на щось...


М...... взагалі став некерований. Ця людина дзвонить і залкує підприємців, почав відбирати бізнес. З виду він простокуватий, а в середині - гнилий.


Зжальтеся, людині стільки дармоїдів кормити, які все життя звикли нічого не робити, вдавати з себе ландшафтних дизайнерів, бізнес леді з продажу гімна, дочка рожає один за одним. Сім`я на стороні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #15 Лина 06.11.2014 15:33
Цитую Брехня:
Цитую Василь:
А чого це Мирза ним керує?! А щодо Мирзи, ну... дурфак, бандидське минуле... та й теперішнє.

Мирза найрозумніший серед депутатів і чесна людина.Не всяким Василям його оцінювати.



Не смішіть. Дахнівка - це село і всі все про всіх знають.