реклама

реклама

Депутат Черкаської міськради Микола Булатецький, якого не зареєстрували свого часу кандидатом у нардепи, звернувся до учасників виборчого процесу, звернувши увагу на те, що вибори відбулися далеко не чесно й прозоро.


«Класичний приклад злочинної діяльності Центральної Виборчої Комісії (особливо Тетяни Лукаш, як куратора Черкаської області): черговий «бєспрєдєл» творять на 198 окрузі, де до сих пір не підведені підсумки виборів. Лукаш перепризначила в Смілу чергову бригаду досвідчених фальсифікаторів із Києва на чолі з одіозним Пуньком (тепер він голова ОВК Смілянського округу). Це ті, хто забезпечував фальшування виборів в Черкасах у грудні 2013 року. Вони разом з Лукаш давно мали б сидіти за ґратами. Але ж ні - як «начесніші» слуги «режиму» продовжують підраховувати волевиявлення. Це є чергова ганьба і дискредитація «нової» влади», – висловився у Фейсбуці Микола Булатецький.

«Звертаюся до Смілянської команди Serhiy Rudyk : дії Лукаш-Пунько - це велика загроза для вашої перемоги і для чесного встановлення результатів виборів. P. S. За цими подіями стирчать вуха куратора області від БПП Миколи Томенка, який виступив найефективнішим агітатором Тимошенка й Зубика на цих виборах», – зауважив Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 Смілянин 10.11.2014 11:11
Що ви слухаєте того брихуна Булатецького, да вибори виграв Рудик зі своєю партійною армією "січ" та з допомоги ПС. Бо на цих виборах я чув грязь на опонентів тільки від нього. А чи надовго він там затримиться покаже час.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Фотограф 10.11.2014 10:36
Мельчает, мельчает предводитель местного "совета старейшин майдана 2013-2014".
С таким настроением не то, что слона не продать, но реально можно и последнюю цитадель - "депутата горисплокома" потерять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Іван Сам 08.11.2014 18:09
Що йшло, те й здибало!
2 чоботи пара!
Подобное притягивает подобное!
Ті що дзюрять проти вітру! Один з них ще й в штани.(http://www.depo.ua/rus/politics/u-kolomoyskogo-zayavili-chto-rudik-vse-taki-obmochilsya--18082014200400)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 правдоруб 08.11.2014 11:09
пан тимошенко у 2004 році фінансував і був відповідальним за проведення виборів у Черкаській області від януковича. Усі фальсифікації, каруселі, підроблені печатки усіх ДВК і ОВК - усе це координувалося безпосередньо паном тимошенко. Лише підтримка пана клюєва дозволила на попередніх виборах тимошенку перемогти Решетняка незважаючи на підтримку останнього тодішнім головою ОДА тулубом. тимошенко фальсифікатор з великої літери. він разом з лукаш повинен с...діти в одній камері. якщо сміляни пропустять цього .... це буде ще одним кроком до повернення ригів до влади
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 адекватний 08.11.2014 10:53
Цитую Бонд:
Булатецький Ви теж задр..ли. Заберіть свого Рудика і десь переїдьте з ним. Ми просто хочемо жити не під Вашу диктовку. Булатецький Ви як депутат міської ради нічого не зробили.

Ну не треба віщати від всих. Я наприклад його не знаю і знати не хочу, так що др..в він похоже тільки вас
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Влад 08.11.2014 01:33
Ага, пам'ятаємо, Тимошенко і Томенко разом відвідували Смілу і дерева садили в міському парку.Точно кажуть:"... посади дерево".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Смілянин 08.11.2014 01:23
Та мова йде не про персоналії. Хіба цікаво, якого царя виберуть. Царя, як відомо, не обирають. Він сам себе призначає в результаті певних дій. Сміляни сьогодні наблюдають, як іде жорстока і безпринципна боротьба за владу. Про якусь шляхетність навіть і не йдеться,це не індійське кіно, і не американський блокбастер, це вибори на 198 окрузі. Маленький такий конфлікт місцевого рівня між кандидатами. А про що він свідчить. Ну хоч би і про те, що думка людей і результат виборів "власть придержащих" мало хвилює, а точніше не обходить. Плювати вони на неї хотіли. Адже вони свято вірять і переконалися на практиці, що гроші можуть зробити все.
Та ні, не все! В усякому разі ситуація на 198 про це свідчить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 лего 08.11.2014 00:33
Рудикку не світить нічого. Гнати з черкащини. Зупинемо корупцію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Макуха 07.11.2014 22:28
У березні наступного року відбудуться місцевы вибори... Микола Іванович - на старт! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Олюня 07.11.2014 19:11
даремно Рудик руку потис цьому вічному невдасі Буліку. тепер 100% лузером буде все життя, чого я йому від усього серця бажаю!