Депутати Черкаської міської ради 45-ма голосам «за» підтримали депутатський запит Юрія Ботнара до Президента України Петра Порошенка із закликом позбавити колишнього голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба звання Героя України, присвоєного йому ще в 2004 році.


Пан Ботнар наголошує, що оскільки однією із підстав присвоєння звання Героя є відстоювання прав і свобод громадян, діяльність Сергія Тулуба була спрямована саме на порушення прав і свобод громадян, і є несумісною із званням Героя.

Нагадаємо, що ще в квітні депутати обласної ради, враховуючи звернення Черкаського Майдану до обласної ради та фракцій осередків політичних партій, зверталися до в.о. Президента України Олександра Турчинова щодо перегляду доцільності надання екс-губенатору Сергію Тулубу звання Героя України.

Як відомо, нині екс-керівник Черкащини Сергій Тулуб перебуває в розшуку. Прокуратура звинувачує його у заволодіння державними коштами в сумі 135 млн грн.

25 лютого Придніпровський районний суд Черкас видав санкцію на арешт колишнього голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба.

реклама

Коментарі  

 
+3 #27 S.Б. 16.11.2014 10:49
Ви казку "Буратіно" читали? Ключик від потайних
дверцят сейфу, де знаходиться Зірка Героя, лежить під
килимком з ліліями. Як і ключ від мого сейфу.
Дозволяю, як це зробили раніше, й звідти забрати все що там є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 Дачнику 16.11.2014 00:19
Цитую Боже мій:
Ботнар - свободівець. А що таке "Свобода"? Всім вже відомо що це б....ська партія яка існувала на гроші б...тів. А в б..тів крім б...тських грошей нічого в голові нема. І гроші вони свої просто так не тратять, а вкладають під проценти. Як віддаватимете, а Ботнар?

Чуприна, не переводь стрілки на Ботнара!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 О.ЧУПРИНА 16.11.2014 00:12
Цитую Память:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Марії Новак.Підтримуючи Вами сказане,з деякими оцінками не можу погодитись. Перше,Тулуб ні за яких умов,крім небезпеки власному життю,не відмовиться від нагороди.На долю України і її громадян йому наплювати.Друге,не можна забувати та залишати непокараним злодійства,що чинив він і його посіпаки.В іншому випадку ми будемо постійно наступати на ті самі граблі.

Злодеяния конечно забывать нельзя.И за убытки о которых написал "Юрист облрады" надо наказывать.Скажите г-н Чуприна,подавал и Вы сообщения об этих преступлениях в соответствующие органы?Когда,Кому?

Звичайно подавав,до прокуратури області.Поки зеро,планую повторити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 Стыцку Нердыцовому 16.11.2014 00:04
Цитую Стыц Пэрдыц:
Цитую Юрист обласної ради:
Доповню.Забаганки Тулуба по "Андрєєвській дачі" коштували обласному бюджету 1270000 грн.З них 770 тисяч - недоотримана орендна плата,решта-витрати обласного бюджету на утримання комплексу будівель.Свою руку до таких великих втрат приклали: бувший прокурор області М.Лісовий,його заступник В.Вегера,суддя Черкаського господарського суду В.Васянович,бувши й начальник УМВС В.Дерновий.В даний час будівлі не опалюються,відс иріли та руйнуються.Металева огорожа з південної сторони зруйнована,комп лекс фактично не охороняється."Дачу" виставляли на аукціон,купуват и ніхто не хоче.Ось так похазяйнував герой С.Тулуб.

А шо, хіба Чуприна юрист обласної ради? Сто процентів дачу саме він забрав. На ворові і капелюх горить.

Бывают люди неумные,но есть и Стыцки.Уже 21-е столетие,а ты все Стыцком остаешся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #23 Василь 15.11.2014 22:03
Всі хто написав до мене - ригіональні холуї і генетичне сміття. Ваше місце в Новоросії їдьте туди і будуйте собі там державу, яка вам подобається
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #22 Василь 15.11.2014 22:00
Цитую Чигиринець:
Да, громада "достойно" распорядилась "награбленным".Если до "передачи", на этом месте цвели тюльпаны.то сейчас чертополох.Твои умозаключения мишко-умозаключения известного героя -Швондера из "Собачьего сердца.


Чигиринські ригионали подали голос. Це, випадково, не з вами співпрацював і мав розмову молодший лейтенант ФСБ в відставці тов. ЧуПРина?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Боже мій 15.11.2014 19:17
Ботнар - свободівець. А що таке "Свобода"? Всім вже відомо що це б....ська партія яка існувала на гроші б...тів. А в б..тів крім б...тських грошей нічого в голові нема. І гроші вони свої просто так не тратять, а вкладають під проценти. Як віддаватимете, а Ботнар?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Память 15.11.2014 18:43
Цитую О.ЧУПРИНА:
Марії Новак.Підтримуючи Вами сказане,з деякими оцінками не можу погодитись. Перше,Тулуб ні за яких умов,крім небезпеки власному життю,не відмовиться від нагороди.На долю України і її громадян йому наплювати.Друге,не можна забувати та залишати непокараним злодійства,що чинив він і його посіпаки.В іншому випадку ми будемо постійно наступати на ті самі граблі.

Злодеяния конечно забывать нельзя.И за убытки о которых написал "Юрист облрады" надо наказывать.Скажите г-н Чуприна,подавал и Вы сообщения об этих преступлениях в соответствующие органы?Когда,Кому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Майдан 3 15.11.2014 18:28
Цитую Мишко:
Цитую Память:
Задним числом умничать легко.Во времена Тулуба большинство нынешних героев сидели тихо как мыши.Вспомните кто открыто выступал против "героя"?Да,да это Булатецкий, Старикова,Бонда ренко,Чуприна,Б отнар.Ложка дорога к обеду господа смельчаки.

Особливо Чуприна, в якого Тулуб відібрав та передав громаді Награблене, яке той і досі не може повернути. Щось бігає, постійно бере участь у виборах, змінює партії, строче дивні коментарі в інтернеті і т.д. То давайте не путати громадські інтереси з власними.

Забембали ці знатоки у пір"ях. Кажуть вам, що Тулуб незаконно розірвав договір оренди приміщення та потім повністю занедбав цей об"ект комунальної власності. У тебе е можливість це перевірити шляхом запиту від будь-якої громадьскомої організації. Якщо цей Чуприна для тебе чимось небезпечний то так і кажи а не ганьбись відвертою брехнею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #18 Стыц Пэрдыц 15.11.2014 16:52
Цитую Юрист обласної ради:
Доповню.Забаганки Тулуба по "Андрєєвській дачі" коштували обласному бюджету 1270000 грн.З них 770 тисяч - недоотримана орендна плата,решта-витрати обласного бюджету на утримання комплексу будівель.Свою руку до таких великих втрат приклали: бувший прокурор області М.Лісовий,його заступник В.Вегера,суддя Черкаського господарського суду В.Васянович,бувши й начальник УМВС В.Дерновий.В даний час будівлі не опалюються,відс иріли та руйнуються.Металева огорожа з південної сторони зруйнована,комп лекс фактично не охороняється."Дачу" виставляли на аукціон,купуват и ніхто не хоче.Ось так похазяйнував герой С.Тулуб.

А шо, хіба Чуприна юрист обласної ради? Сто процентів дачу саме він забрав. На ворові і капелюх горить.