реклама
Sucurity Police

реклама

Прізвище начальника УМВС України в Черкаській області увійшло до «списку справедливості» генерального прокурора України Віталія Яреми, який Віталій Григорович склав відразу після його призначення на посаду, інформує «Дзеркало тижня».


За словами генпрокурора, складено повідомлення про підозру і оголошений у розшук начальник УМВС України в Черкаській області, який віддав незаконний наказ про розгін мирної акції протесту в Черкасах.

Нагадаємо, що під час січневих подій обласною міліцією керував Володимир Ліпандін. 25 лютого новопризначений в. о. Міністра МВС України Арсен Аваков звільнив тодішнього очільника черкаської міліції одним із перших.

«Список справедливості» Яреми – це неформальний документ, що є планом дій, генпрокурор Віталій Ярема для себе назвав «списком справедливості». Це –перелік справ, негайного розслідування яких вимагає українське суспільство. 

Список складається із близько 30 пунктів. Серед них – події на Майдані, тотальна корупція, необхідність повернення вкрадених і незаконно вивезених за межі України активів, сепаратизм і зазіхання на територіальну цілісність держави, злочини у військовій сфері, травнева трагедія в Одесі, авіакатастрофа малайзійського «Боїнга», зухвале викрадення Наді Савченко, Іловайська трагедія...


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Дернового слідом ! 18.11.2014 11:35
Добре,що згадали цього лже-генерала.Він ф..льшував результати виборів за те був зас..джений.Яка сила підняла з...ця знову на високу посаду?Янукович із своєю б...дою,бо такі вірні служаки йому конче потрібні були.Згадайте як цей Дерновий переслідував патріотів-свободівців.Пенсію цей служака Януковича дійсно отримав не законно.Візьміться і за нього пане Ярема.Слава Україні!Свободі Слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Валерий 18.11.2014 10:59
Цитую Свобода:
А чому забули про попередника Дернового?Він наробив злочинів не менше ніж Ліпандін.І в органах УМВС ПОНОВИВСЯ НЕ ЗАКОННО ПІСЛЯ СУДИМОСТІ ЗА ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН.Значить і пенсію наразі отримує не законно.Дернового потрібно люструвати і не допускати до будь-якої керівної посади.

И то правда забыли Валерия Владимировича,а на нем подвигов поболее.Сейчас он на "Азоте" свое кино крутит вместе с подельниками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Свобода 18.11.2014 10:47
А чому забули про попередника Дернового?Він наробив злочинів не менше ніж Ліпандін.І в органах УМВС ПОНОВИВСЯ НЕ ЗАКОННО ПІСЛЯ СУДИМОСТІ ЗА ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН.Значить і пенсію наразі отримує не законно.Дернового потрібно люструвати і не допускати до будь-якої керівної посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Фотограф 17.11.2014 13:06
Цитую Тася:
Ліпандін невідомо де..Нас Олійник турбує,він тут і не треба чекати,щоб потім розказувати що втік.Як станеться що Олійник буде бекарно і далі гуляти,люди того не зрозуміють і не пробачать.Чекаємо справедливого та дієвого крімінального покарання і місцева влада має звертатись з цим в Київ і педалювати цю справу.

Ну шо налитаете на зимляка. Колы он тупав ножкой и кричав "зэка-гэть" он вас устраивал. А попробовал он изучить "зэка", так сказать изнутри... такое осуждение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 справедливість 17.11.2014 07:56
Ніхто нікого не збирається садити, поки ми не перестанемо вибирати до влади казнокрадів, корупціонерів, криміналітет, одні змінюють інших.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 черкащанин 16.11.2014 23:46
Досить тут про "шісток" росказувати,кол и прокуратура займеться всією верхівкою ПР-ОБ і КПУ??? Клінчаєвими ,які по Київу бродять?Коли Королевську посадять,скільк и луганчани мають ще мітингів під АП провести?Коли Ахмєтов сяде?Що ви нам Ліпандіними баки забиваєте?Ярема покриває злочинців,коруп ціонерів,терори стів і сепаратистів,ін акше його бездіяльність оцінити неможливо.Допа з Гепою вже зовсім обнагліли,АП ,ГПУ мовчить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Тася 16.11.2014 17:57
Ліпандін невідомо де..Нас Олійник турбує,він тут і не треба чекати,щоб потім розказувати що втік.Як станеться що Олійник буде бекарно і далі гуляти,люди того не зрозуміють і не пробачать.Чекаємо справедливого та дієвого крімінального покарання і місцева влада має звертатись з цим в Київ і педалювати цю справу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Україна 16.11.2014 11:05
Яценко-"король" тендорної м...фії.Про це тільки лінивий не говорить,де реакція прокурора Яреми?В.Олійник,питань прокуратура до нього не має?Чого він ще не сидить?Допа ,Гєпа,домовилис ь з ПП?Тулубяка де???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Віктор 16.11.2014 11:04
Тридцять перший пункт-БЕЗДіЯЛЬНіСТЬ. Тому до списку пропоную включити і самого Ярему.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Справедливый 16.11.2014 10:56
Самого Ярему, по-справедливости, было бы неплохо в список под №1 поставить... А потом Авакова.