реклама

реклама

Сьогодні народний депутат Богдан Губський обдаровував на Черкащині медиків. Він побував у Драбівській та Золотоніській центральних районних лікарнях та подарував колективам холодильники, кондиціонери і медичне обладнання. Про це «Прочерку» повідомили власні джерела.

Таким чином Богдан Губський привітав медиків Черкащини з їх професійним святом, яке відзначається у третю неділю червня. Подароване Губським медичне обладнання буде передане також і в сільські ФАПи зазначених районів.

Крім того, високий гість вручив грамоти від Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я колективам Драбівської, Золотоніської, Чорнобаївської та Канівської центральних районних лікарень та колективам Іркліївської, Гельмязівської і Шрамківської райлікарень.

Завтра Богдан Губський планує відвідати Чорнобаївський та Канівський райони.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 kseniа 23.06.2011 15:05
Цитую Лівий бережок:
Леді К, а Томенко перебіг від ПРП Пензеника, не відомо коли побіжить знову до нього. Латифундистів від ПР захищає фракція БЮТ.

Згадайте скільки раз пан Губський бігав туди-сюди. Цій людині немає віри!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Лівий бережок 21.06.2011 19:42
Леді К, а Томенко перебіг від ПРП Пензеника, не відомо коли побіжить знову до нього. Латифундистів від ПР захищає фракція БЮТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Леді К 21.06.2011 15:53
Цитую Ха -ха:
Цитую Інна Я:
Цитую ха-ха:
Та не такий він дурний іти в якусь партію, коли ось - ось приймуть закон про мажоритарку. Піде на округ сам , сам і переможе))) А партії - то пройдений етап для країни!

Може партії і пройдений етап, але мажоритарка із таких ось товстосумів губськіх, які за 20 грн куплять ваші голоса, це ще гірше. А Губський- продажна людина. Віри йому немає.
То голосуйте за донецьких !!! В чім проблема?

Не за донецькіх треба голосувати, а за своїх. А губський - продажна шкура, якім немає віри.Хамелеон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Ха -ха 21.06.2011 08:31
Цитую Інна Я:
Цитую ха-ха:
Та не такий він дурний іти в якусь партію, коли ось - ось приймуть закон про мажоритарку. Піде на округ сам , сам і переможе))) А партії - то пройдений етап для країни!

Може партії і пройдений етап, але мажоритарка із таких ось товстосумів губськіх, які за 20 грн куплять ваші голоса, це ще гірше. А Губський- продажна людина. Віри йому немає.
То голосуйте за донецьких !!! В чім проблема?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Леді К 19.06.2011 18:42
Цитую Альтран:
Почалось.
Скільки ще таких хвойд залетить до нас?
І головне,ЩО КУПИМОСЬ.За кондиціонер.
А тоді плюватимесь на кухні,що не такий депутат.

Дійсно, що почалося. До нашого берега припливе, як не г***, так тріска.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Інна Я 19.06.2011 18:32
Цитую ха-ха:
Та не такий він дурний іти в якусь партію, коли ось - ось приймуть закон про мажоритарку. Піде на округ сам , сам і переможе))) А партії - то пройдений етап для країни!

Може партії і пройдений етап, але мажоритарка із таких ось товстосумів губськіх, які за 20 грн куплять ваші голоса, це ще гірше. А Губський- продажна людина. Віри йому немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 kseniа 19.06.2011 18:30
Цитую Марія:
Був уже Губський. Купив за зошити і цукерки. І що? Може досить зальотних? Толку то ніякого. Свого треба обирати.Скупив усю землю на берегах Дніпра, і все мало.

Да, чуствується вибори до ВР. % год прогуляли, а тепер з обіцянками. Був Губський депутатом. Тільки до його достукаться не можна було. А тепер "пішов у народ". А може б куди дальше пішов ??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Марія 18.06.2011 13:29
Був уже Губський. Купив за зошити і цукерки. І що? Може досить зальотних? Толку то ніякого. Свого треба обирати.Скупив усю землю на берегах Дніпра, і все мало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 ха-ха 17.06.2011 21:39
Та не такий він дурний іти в якусь партію, коли ось - ось приймуть закон про мажоритарку. Піде на округ сам , сам і переможе))) А партії - то пройдений етап для країни!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Антон 17.06.2011 18:43
Губський - це Мороз в минулому!