Журналістка ТРК «ВІККА» Вікторія Курченко вчора перемогла в конкурсі на заміщення посади прес-секретаря голови Черкаської облдержадміністрації.


За статусом ця посада відповідає головному спеціалісту управління.

Про це в коментарі «Прочерку» повідомила керівник конкурсної комісії, начальник управління інформаційної політики департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олена Петрова.

Документи на конкурс подало 8 осіб, але взяти в ньому участь прийшло шестеро. Серед них були фаховий юрист і колишній працівник черкаської районної газети. За кількістю учасників цей конкурс був одним із найбільших, але Вікторія впевнено перемогла і за кількістю набраних балів (23 із 25 можливих), і за результатами співбесіди.

– Попереду в пані Курченко – збір і подача необхідних документів, проходження спецперевірки, а відтак буде ухвалено рішення про її призначення. Я не виключаю, що всі ці процедури можуть зайняти кілька тижнів, – зазначила Олена Петрова.

реклама

Коментарі  

 
+4 #36 Марго 24.11.2014 00:40
"Вікка" знекровлена. Жаль :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #35 Наталія Некрасова 21.11.2014 23:40
Вика, банзай - "кадры решают все". Талант рождается в труде. Честность и порядочность - это тоже про тебя. И принципиальност ь, которая не прогибает тебя под обстоятельства. Это замечательно, что в государственные структуры идут профессионалы. Система - это люди (полезные и бесполезные если напрямик). И бесполезно будет Вике мешать работать - или научит или мотивирует. Она такая! И строй мегапланы, я рядом если чё поддержу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #34 держслужбовець 21.11.2014 15:52
Цитую адекватному:
Любимица пани Очеретяной - воспевательницы славного хероя Тулуба. Протолкнула Павлидис - секретарша и ........ бывшего партократа ОГА, а теперь и сама чинуша там же :-x

як цікаво, хто ж це пише. Ну й пліткарі ви
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #33 Че 21.11.2014 12:29
Цитую маруся:
Вітаю,Віко! Хай щастить. Мамі привіт

Маруся, а може є ще якась можливість передать привіт мамі Вікусі? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #32 маруся 21.11.2014 11:27
Вітаю,Віко! Хай щастить. Мамі привіт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #31 ВВіКК 21.11.2014 10:57
Цитую колега:
всі, хто гадості пише, вони просто заздрять твоєму кар’єрному злету

Якщо пише справді колега, то як можна сказати своєму колишньому ШЕФ-РЕДАКТОРУ, хай і на слабенькому телеканалі, що вона "кар"єрно злетіла", ставши ПРЕС-СЕКРЕТАРЕМ? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #30 Дід Трохим 21.11.2014 09:34
По мойому, харошому журналісту сложно буть харошим прес-секретарем, це разні формати. І наоборот - нормальні прес-секретарі як правило повні бездарі в журналістиці. Отут, кстаті, оба случая зразу: Курченко і Петрова. В любому випадку, Вікторії успіхів. Порядна толкова дівчина і ацкі роботоспособна. Ну на рахунок кар’єрного злету я б не обольщався. Це тіки в нас клерк ОДА щитається афігенним начальником. Ну опасность ше й в іншому: ізлішнє прєданим власті "рупорам" потом приходиться дуже стіснятись свого "кар’єрного злету".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #29 адекватному 21.11.2014 06:59
Любимица пани Очеретяной - воспевательницы славного хероя Тулуба. Протолкнула Павлидис - секретарша и ........ бывшего партократа ОГА, а теперь и сама чинуша там же :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #28 Та Самая Анна 21.11.2014 00:34
ууу, скоко злобных завистников. не захлебнитесь.
а Вика - реально молодец. она журналист даже слишком.
и в собственных мнениях обо всем и всех руководствуется только своими убеждениями, а не высотой рангов и должностей - чего и всем желаю.
удачи тебе, Викусь :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #27 КолЄга 20.11.2014 21:55
Вітаю, Вікусь!!!!! Дуже рада, що ти таки знайшла нове до душі серед усього можливого))
P.S. А тепер шкурний інтєрєс) Можна й далі тобі дзвонить по консультації й номери телефонів)) Я без такого "живого довідника", як ти, не виживу!))))Амін ь
P.S. "Прочерк", вона взагалі-то шеф-редактором новин була!