Президент України Петро Порошенко присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота зірка» (посмертно) 99 учасникам протестів, які загинули під час протистояння з силовиками у лютому 2014 року. Про це йдеться в указі, оприлюдненому на сайті глави держави.

 

Серед 99 героїв Небесної Сотні – шестеро родом з Черкащини. Це – Максим Горошишин (с.Грушківка, Кам’янський район), Юрій Паращук (Тальне), Юрій Пасхалін (с.Носачів, Смілянський район), Андрій Саєнко (Сміла), Віктор Чернець (с. Подібна Маньківський район), Віталій Смоленський (с.Фурманівка, Уманський район), інформує «Рідна Черкащина».

Усі вони отримали звання «за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності».

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Нестор Іванович 24.11.2014 19:57
Цитую АТО:
Цитую Oculus Rift:
Когда у нации героев нет, в них записывают проходимцев.

Ти знову про свою рашку, ватник?


Та ні то йому (її) липові лаври Тулуба спокою не дають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Єгор 24.11.2014 16:48
Небесна Сотня увійшла в історію,а ви пишіть тут що хочете, тому що все одно залишитесь пігмеями!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 АТО 24.11.2014 13:18
Цитую Oculus Rift:
Когда у нации героев нет, в них записывают проходимцев.

Ти знову про свою рашку, ватник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Oculus Rift 24.11.2014 11:05
Когда у нации героев нет, в них записывают проходимцев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Пошливы 24.11.2014 10:41
Слушай, ванючка прадо. Аты не баишся што мы тебя вычислим? Отрбатываеш сваи серебряники эта панятно. Но святое не трогай урод. Доиграешся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 S.Б. 24.11.2014 10:32
Черкащина назавжди залишиться відома тільки
одним справжнім Героем. Але він - не
черкащанин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Та да 24.11.2014 10:29
Цитую Luis Prado:
збідніла земля Черкаська справжніми героями -дуже мало а тих хто пораненний на Черкаському майдану,а дiвчинi шо горшок на голову впав?

Судячи з твоїх пОстів, Люся прадо, горщок упав на твою голову :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Luis Prado 24.11.2014 10:16
збідніла земля Черкаська справжніми героями -дуже мало а тих хто пораненний на Черкаському майдану,а дiвчинi шо горшок на голову впав?