17 канал зняв сюжет про звалище сміття під Смілою на Черкащині. Знімальна група разом з місцевими самооборонівцями побувала на смітнику, де нині «добувають метал».


Справа в тому, що раніше на територію смітнику звозили металеві відходи з двох промислових заводів. Потім почали засипати полігон побутовим сміттям.

Посеред смітника – котлован, де місцеві безробітні збирають виритий метал, на якому хтось гарно наживається. Тут таки яму копає техніка, яка мала б розгрібати сміття. Саме через неналежний догляд за сміттєзвалищем воно й горіло неодноразово. На їдучий дим скаржилися місцеві мешканці, проте все дарма.

Самооборонівці б’ють на сполох – смілян чекає екологічна катастрофа. Мовляв, через глибокі ями в грунтові води потрапили смертельно небезпечні хімічні речовини, що, мовляв, уже опинилися в криницях людей.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Ірина 28.11.2014 20:07
прізвище господаря цього металобрухту Педченко Юрій це всім відомо.Питання в тому ,що робити жителям,труїтис я і далі?Самооборона молодці,підніма йте всіх на ноги,ми підтримаємо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Правда 28.11.2014 16:01
Упомянули всех , кроме основных))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Правда 28.11.2014 15:59
Жаль не могу фото выложить, кто именно разрыл свалку, и кого Самооборона "Смч" пытается во всем этом скрыть, и голосовые записи есть, где они на директора комунальника давят, что бы он с ихними людьми договор подписал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Правда 28.11.2014 15:57
Есть еще интереснее моменты во всем этом))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Реалист 27.11.2014 21:53
На той свалке, кого только не было, и все копали. А те самообороновци, которым сегодня копать не дают, и палят ту свалку постоянно, чтобы сегодняшних выгнать. А страдаем МЫ, жители района в ваших разборках. Праведники, мать вашу!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Реалист 27.11.2014 21:47
Одни копатели металлолома борются с другими копателями. И, в данном сюжете, прав тот у кого видеокамера есть :lol:
Ну мы же не быдло!!! Все хороши!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 ПравильнЫй 27.11.2014 10:24
Ментов чесных не осталось, на свалке только смиттяры!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 гонта 26.11.2014 22:27
а де ж "господар" решетняк))))))) )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 знающий 26.11.2014 21:47
Знаю о этих .... многое!!!! Донецкая ...!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 масяня 26.11.2014 21:03
волки позорные!