реклама

реклама

Сьогодні зранку голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко разом із колегами з ОДА здав кров на АТО, щоб популяризувати таким чином важливість донорства. Про це інформує кореспондент «Прочерку».


Юрій Олегович разом з іншими громадянами вистояв чергу до реєстратури у черкаському пункті переливання крові, а після заповнення необхідних паперів та перевірки здав кров та закликав інших громадян робити те саме.

– Я вирішив долучитися до акції здачі крові для наших бійців, оскільки вважаю, що сьогодні, як ніколи, нам всім треба бути об’єднаними, бути разом. Таку процедуру я проходжу вперше, але, думаю, не востаннє. У мене для цього достатньо сил. Я щоранку займаюся спортом, не курю і практично не вживаю алкоголь, веду здоровий спосіб життя, – сказав Юрій Олегович.


Під час здачі крові Ткаченко досить щиро поговорив із журналістами, зокрема, згадав про своє життя переселенця з Молдови до України та про перший досвід роботи вчителем початкових класів.

Здаючи кров та згадуючи минуле, Юрій Ткаченко розмірковував про свій досвід вчителя початкових класів, наголошуючи на важливості виховання школярів змалечку, бо саме тоді, на його думку, закладаються основи характеру громадян та патріотичності.


Голова ОДА також поспілкувався із персоналом медичного закладу та з’ясував його потреби. Зокрема, пообіцяв сприяти виділенню із бюджету коштів на аналізатор крові та запаювач пластикових магістралей.


Також Юрій Ткаченко зазначив, що побував учора у Верховній Раді України разом з іншими головами ОДА під час першого засідання парламенту.

Ткаченко наголосив, що тема об’єднання громадян заради спільних перемог звучала і в промові Президента.

Юрій Олегович також зазначив на необхідності об’єднуватись сьогодні навколо української національної ідеї, адже, на думку губернатора, якби на Сході переважала така ідея, то українці були б більш об’єднаними і не страждали від війни.

Як повідомили медпрацівники, здати кров може будь-який громадянин України віком від 18 до 60 років, який є здоровим, веде здоровий спосіб життя та має при собі паспорт. Є також вимоги до харчування перед процедурою - за 48 годин потрібно не вживати алкоголь, не палити, не вживати чогось гострого, жирного.

реклама

Коментарі  

 
+2 #38 Такі yes! 01.12.2014 02:27
Цитую АТО:
А лично мне нравится, когда человек способен опуститься с небес - от власти этого не дождаться было ни при Кучме, ни при Ющенко, ни тем более при Яныке. Сдать кровь для раненных и дать пример *охам, способным только гундеть в Инете - это класс.
Ткаченко, ты в очередной раз заставил завистников пениться от злости! Это тоже неплохо. ;-)

Згоден на всі сто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #37 адекватний 30.11.2014 22:06
Цитую Заслуженный донор:
Цитую незнайка:
А чего Старикову с собой не взял?В ощадбанк покупать облигации вместе ездили.

Я не считал в литрах,сколько сдано мною крови на протяжении долгих лет жизни.У меня никогда и мысли не было,как-то на этом попиариться,рас сказывая о том,сколько возможно жизней я спас тем,кто нуждался в моей крови. И таких как я десятки тысяч.Из нас не делают героев,да мы этого и не позволим,мы просто делаем своё дело-это наш гражданский дог.А тут такой "героический" поступок-Ткаченко сдал кровь.Уже тошнит от этого пиара." Ткаченко,ты хоть сам-то понимаешь,что тебя просто подставляют"?Хотя, понимал бы, не пиарился.

Не рівняйте свою кров з кров'ю патрійота поставленого самим головним патрійотом цю кров в області здавати. Так що треба розуміти різницю в якості крові ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #36 адекватний 30.11.2014 22:02
Цитую ПС:
Пан Ткаченко, а якими якостями Ви відрізняєтесь від попереднього губернатора Тулуба7 Мабуть Ви готові відати своє Коробіївске "Міжрірря" переселенцям з Донбасу,а своє кафе "Боттічеллі"(поруч з приміщенням податкової) під столовку голодних? Не вірю, переконайте мене в цьому! Поселіть десяток переселенців в своєму маєтку,поруч з Кодинцем з одної сторони та Казоряном з другої( на березі нашого славного Дніпра) та харчуйте всіх голодних в своєму кафе
х

Еко вас торкнуло. Да звісно відрізняються всі нинішні патрійотичні керманичі від злочинної влади. Ті сволочі відкрили дитячу лікарню, річпорт, при них гадах в селі Білозіря побудували стадіон гарний. А нинішні такою злочинністю не страждають. Вони то підлеглих організують зарплатою поділитись то кров здати. Це дуже гарний крок. Так що не заморочуйтесь - різниця колосальна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #35 адекватний 30.11.2014 21:55
Цитую АТО:

Присідаймо забули ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #34 АТО 30.11.2014 21:36
А лично мне нравится, когда человек способен опуститься с небес - от власти этого не дождаться было ни при Кучме, ни при Ющенко, ни тем более при Яныке. Сдать кровь для раненных и дать пример *охам, способным только гундеть в Инете - это класс.
Ткаченко, ты в очередной раз заставил завистников пениться от злости! Это тоже неплохо. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #33 Реаліст 30.11.2014 21:10
Цитую Заслуженный донор:
такой "героический" поступок-Ткаченко сдал кровь.Уже тошнит от этого пиара.

Що, "заслуженний", ніяк не втямиш, що такі речі робляться не для власного піару і не щоб розповісти про "гєроічєскій паступок", а для прикладу - якщо це може зробити голова ОДА, то й решта можуть послідувати його прикладу? ПОРАНЕНИМ ПОТРІБНА КРОВ!
Чомусь у нас так завжди: спочатку виття: "А что ані самі могут?" - а потім самому боягузливо ховатися від здачі крові або від поїздки у зону АТО. І тільки жалюгідний комариний писк на тему чужої крові...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #32 НЕ ПIШЛИ ВИ 30.11.2014 19:39
Нашi свiдомi Герої.Рiвння на кращих.
Військова служба Олексія Порошенко: інформацію про те, що
старший син вирушив на фронт, перша леді підтвердила на початку вересня.
А вже наприкінці вересня Петро Порошенко повідомив, що "син повернувся
із зони АТОі вирішив балотуватися в парламент ".Українська ЗМІ
неодноразово відзначали відсутність будь-яких документальних
підтверджень його участі у військовій операції.
Військова служба сина глави МВС Олександра Авакова.Вiн прослужив
в батальйоні "Київ-1" тільки місяць.
Військова служба сина екс-спікера Ради Кирила Турчинова: Oтримав
повістку з військкомату у вересні, і досі вирішує, треба
йти на військову службу чи нi.
Військова служба сина колишнього депутата від "Батьківщини": Антон
Пашинський незадовго до парламентських виборів опублікував
свої фотографії в оточенні бійців Національної гвардії, але де саме
він воював, ніхто не знає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 ПС 30.11.2014 17:04
Пан Губернатор, Ви на даний час, є дійсним "приємником" свого попередника! Здати 250-350 грм.крові, це дешева ціна за свою владну посаду! Я ще б повірив в Вашу щирість, якби Ви своє Коробіївське "міжгір`я" віддали переселенцям з Донбасу, або в власному кафе "Боттічеллі"(поруч ї приміщенням податкової,якою Ви керували при продажній владі) харчували біженців з ДНР і ЛНР. Але Ви все це безбожно використовуєте, для власного збагачення,вико ристовуючи дійсну владу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 ПС 30.11.2014 16:22
Пане Губернатору,Ви вирішили відкупитися 250 мл.крові від крові пролитої на МАЙДАНі? Глибоко помиляєтесь, що таким дешевим піаром вдалося купити собі посаду при новій владі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 ПС 30.11.2014 16:09
Пан Ткаченко, а якими якостями Ви відрізняєтесь від попереднього губернатора Тулуба7 Мабуть Ви готові відати своє Коробіївске "Міжрірря" переселенцям з Донбасу,а своє кафе "Боттічеллі"(поруч з приміщенням податкової) під столовку голодних? Не вірю, переконайте мене в цьому! Поселіть десяток переселенців в своєму маєтку,поруч з Кодинцем з одної сторони та Казоряном з другої( на березі нашого славного Дніпра) та харчуйте всіх голодних в своєму кафе
х