У зв’язку з аварійним відключенням блока №3 потужністю 1000 МВт на Запорізькій АЕС і виникненням не покриваючого дефіциту потужності та з метою збереження режиму цілісності Об’єднаної Енергетичної Системи України в понеділок 01.12.20014 року з 7.00 введені графіки обмеження потужностей та споживання енергії в повному обсязі.

НЕК «Укренерго» зобов’язав обласні енергопостачальні компанії безумовно дотримуватись доведених лімітів споживання електропотужностей.

У зв’язку з цим з 9.00 01.12.2014 року, по команді диспетчера центральної енергетичної системи України, в ПАТ «Черкасиобленерго» введені графіки аварійних відключень, інформують в прес-службі компанії.

При цьому, як повідомили нашому виданню читачі зі Сміли, там сьогодні вже на декілька годин відключали світло.

В колл-центрі товариства наразі телефоном надати інформацію про відключення не можуть, посилаючись на проблеми функціонування системи.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 офіційно 08.12.2014 10:39
мережі мають пропускні характеристики.нині потрібно згадати закони фізики та усім переглянути величину договірної потужності. підприємства просять перенести виробництво на нічний час коли настає ПРОФІЦИТ електроенергії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Олександр 03.12.2014 12:33
А чому Митницю не аідключають- хто знає???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 007 02.12.2014 21:40
Цитую украинка:
Цитую Светлана:
ПОЧЕМУ ОТКЛЮЧАЮТ ОДНИ И ТЕ ЖЕ РАЙОНЫ?!!!!!!!!!!!!!!! ЧТО ЗА .....?!!!!! УБЕДИЛИ ЛЮДЕЙ ОБОГРЕВАТЬСЯ ЭЛЕКТРИЧЕСТВОМ И ВОТ , КАК ВСЕГДА В ЭТОЙ СТРАНЕ "ДУРАКОВ"! ПРИШЕЛ С РАБОТЫ И СИДИ В ХОЛОДНОМ ДОМЕ И ГОЛОДНЫЙ В ТЕМНОТЕ. БАРДАК!!!ЖДЕТЕ ЕЩЕ МАЙДАН?!!!


Нет, хватит майданов. Домайданились дальше некуда!!!

!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 украинка 02.12.2014 20:50
Цитую Светлана:
ПОЧЕМУ ОТКЛЮЧАЮТ ОДНИ И ТЕ ЖЕ РАЙОНЫ?!!!!!!!!!!!!!!! ЧТО ЗА .....?!!!!! УБЕДИЛИ ЛЮДЕЙ ОБОГРЕВАТЬСЯ ЭЛЕКТРИЧЕСТВОМ И ВОТ , КАК ВСЕГДА В ЭТОЙ СТРАНЕ "ДУРАКОВ"! ПРИШЕЛ С РАБОТЫ И СИДИ В ХОЛОДНОМ ДОМЕ И ГОЛОДНЫЙ В ТЕМНОТЕ. БАРДАК!!!ЖДЕТЕ ЕЩЕ МАЙДАН?!!!


Нет, хватит майданов. Домайданились дальше некуда!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Светлана 02.12.2014 20:17
ПОЧЕМУ ОТКЛЮЧАЮТ ОДНИ И ТЕ ЖЕ РАЙОНЫ?!!!!!!!!!!!!!!! ЧТО ЗА .....?!!!!! УБЕДИЛИ ЛЮДЕЙ ОБОГРЕВАТЬСЯ ЭЛЕКТРИЧЕСТВОМ И ВОТ , КАК ВСЕГДА В ЭТОЙ СТРАНЕ "ДУРАКОВ"! ПРИШЕЛ С РАБОТЫ И СИДИ В ХОЛОДНОМ ДОМЕ И ГОЛОДНЫЙ В ТЕМНОТЕ. БАРДАК!!!ЖДЕТЕ ЕЩЕ МАЙДАН?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Жінка 02.12.2014 17:51
У Верховній раді тоже відключають????????????????????????????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Олександр 02.12.2014 14:24
Ну чого ви нервуєте- попереду ще й не те буде. Хоча б у новорічну ніч світло було, а то скоро його будуть подавати по графіку, а якщо ваш район припаде на новий рік відключити, так що особливо не готуйтесь. Простіше вийти прогулятись до 22-години. Та й інтернет тоді не знадобиться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Ярослав 02.12.2014 12:45
Вчера (01.12.14) у меня дома возле консервного завода 3 раза отключали электричество по 4 часа с 8 утра. Сегодня с 8 утра и до сейчас (11-42) света опять нет. Живу в частном секторе. Телефоны аварийная электросетей тупо отключила. Специально ездил к ним, не пропустили, никакой информации не дали. В инете вычитал что отключения будут по районам города по графику. Сегодня должны были отключать в районе Франка. Вопрос - какого ... у меня сегодня опять пол дня света нет ??? Задр..ли .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Олександр 02.12.2014 00:09
Ну от так потихеньку і почнуть відлучати нас від інтернету- залишиться лише одна розвага-шини палити. а то пишуть і пишуть всякі наклепи на найчесніших людей.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Да да да 01.12.2014 23:58
..... за день три раза отключали. Чо за ..... график? Кто его создавал? Где его увидеть?