реклама

реклама

Справа щодо підкупу виборців на позачергових парламентських виборах у 2013 році по 194 округу розслідується. Там вже допитана велика кількість людей, які голосували і зараз проводяться слідчі дії на встановлення факту підкупу. На сьогодні жодна з осіб не повідомила про факт підкупу, тож розслідування триває. Про це в ефірі передачі «Країна, яка нам потрібна», що транслювалася на телеканалі «Рось» 27 листопада, заявив керівник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.


При цьому головний міліціонер області наголосив, що провадження і стан його розслідування стоїть у нього на контролі.

– Якщо справа йтиме до закриття і не буде достатньо доказів, або ми знайдемо докази і направимо до суду, то я все це розповім громадськості. Це одне з принципових проваджень, яке потрібно завершити. Це дуже складна справа, бо велика кількість виборців. І зараз ми пріоритетно працюємо по тих районах, по тих будинках, де був факт підкупу. Людей допитують цілими кварталами та поки жодна особа не повідомила про факт підкупу, – зазначив Владислав Пустовар.

Нагадаємо, що тодішня опозиція у 2013 році неодноразово звинувачувала одного з кандидатів – Михайла Поплавського у застосуванні схем підкупу виборців. А нардеп Микола Томенко навіть передавав керівництву міліції області й прокуратурі документи, які описують схему, що за нею команда Михайла Поплавського здіснює підкуп виборців на 194 окрузі.

реклама

Коментарі  

 
+1 #28 УЖАСТЬ 03.12.2014 10:27
Цитую правдоруб:
а коли ж ми нарешті взнаєм хто "бий жідів"ські футболки вдягав, хто їх майстрував, хто в капюшоні бикував??????????????????????????????????????????????????????????

После раскрытия отравления Ющенка, которое длится с 2004 года.... а потом.... а потом...лет через 20 дойдет очередь и до ваших футболок, горшка брошеного на голову активистке, пропавшего пистолета...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 правдоруб 02.12.2014 23:46
а коли ж ми нарешті взнаєм хто "бий жідів"ські футболки вдягав, хто їх майстрував, хто в капюшоні бикував??????????????????????????????????????????????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #26 адекватний 02.12.2014 22:03
Цитую Йой:
Не смішіть мої тапочки,не було підкупу,та такий був,що і ті що брали,і ті що не брали,всі деталі знають.Міліція була навіть в офісі,куди бігли ті що отримували грошенята,бачил а ксерокопії паспортів,і пішла заплющів очі.Ті що продавались самі це розказували,хов ались за кутом і чекали,закриють лавочку чи ні,біткались що не встигли.В цей час на Майдані вже і студентів побили і першогрудневе побоіще пройшло.

Так отож і вся ваша майданівська продажна душонка. Взяти а потом пльцем на інших тикати. А продажність куди ганебніша ніж скупка тих хто продається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #25 адекватний 02.12.2014 22:00
Цитую Рыба:
Кто это так бесится ? Все никак не смирятся с мыслью что Поплавский выигрывает уже не первый раз выборы ?!

Ти ба як мінусують, продаються за чарку а потом - ми патрійоти ми засуджуємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #24 адекватний 02.12.2014 21:59
Цитую yazon din alt:
Цитую Ігор:
А ви не задумувались над тим, якщо жодна людина не повідоми про факт підкупу, отже його не було? що за .... там працюють?? Це точно Поплавський комусь так насолив, що його просто хочуть сплавити, адже іншого пояснення немає.

Игорь ,меня спросят - я назову тех, кто ко мне в квартиру с этим предложением приходил и кого я с лестницы спустил

Зараз всі такі непідкупні та такі справедливі. Ганьба не Поплавському а тим патрійотам що вчора за 200 грн продадися а сьогодні лавочки в кольори держпрапора фарбують. Народ має того царя якого заслуговує, хотя нинішніх бездарних запроданців навіть наш народ не заслуговує. Пишайтеся патрійоти вами будуть керувати заморські заслані козачки от і епогец майдану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #23 УЖАСТЬ 02.12.2014 17:45
На сьогодні жодна з осіб не повідомила про факт підкупу, тож розслідування триває.
******
Вот наглядный пример работы черкасской патриотической оппозиции. Год назад о подкупе Поплавским так пучились, так языками чесали, до хрипоты. А как до дела...оказывается фактов то и нет :sigh: один только запах остался и тот явно не одеколона :lol:
Так и с пребыванием в оппозиции с 2010 по 2014 год. Все думали, что они разрабатывают альтернативные регионалам экономические программы, другие социальные проекты и реформы направленные на благо народа. А выясняется что ничего нет, и только сейчас (а уже прошел фактически год пребывания у власти) начнут разрабатывать экономическую стратегию развития страны :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Майже повірив 02.12.2014 17:42
Цитую Марина:
Зі слів Поплавського: У мене вимагали 100 000 тис доларів, але я не дав. Все ясно.

Та не сміши!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 Марина 02.12.2014 17:35
Зі слів Поплавського: У мене вимагали 100 000 тис доларів, але я не дав. Все ясно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 yazon din alt 02.12.2014 15:50
Непонятно, почему против Жуоквской дело не открывают - механизм тот же самый был.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 yazon din alt 02.12.2014 15:49
Цитую Ігор:
А ви не задумувались над тим, якщо жодна людина не повідоми про факт підкупу, отже його не було? що за .... там працюють?? Це точно Поплавський комусь так насолив, що його просто хочуть сплавити, адже іншого пояснення немає.

Игорь ,меня спросят - я назову тех, кто ко мне в квартиру с этим предложением приходил и кого я с лестницы спустил