реклама

реклама

У ПАТ “Черкасиобленерго” повідомляють, що планові відключення здійснюються задля модернізації розподільчих ліній, які вже відслужили свій вік та вдосконалення обліку. Попри незручності, які може викликати відключення електропостачання, у “Обленерго” просять споживачів поставитися із розумінням до необхідності проведення ремонтних робіт.

Планові відключення електропостачання на 4 грудня з 8:00 до 17:00 години за адресами:

Кавказька 147-177,  144-168

узвіз Франка 1

пров. Безіменний 2/1-8, 3, 3/1

Франко 2-8,  1-9

пров. Піонерський 5-27,  4-26

Пушкіна 30-58,  21-37

Хрещатик 125-153,  102-128

Про це інформує сайт «Про все» з посиланням на ПАТ «Черкасиобленерго».

Нагадаємо, учора в колл-центрі підприємства повідомляли, що найближчим часом в Черкасах відключення електрики не планують.

реклама

Коментарі  

 
-2 #20 адекватний 17.12.2014 02:03
Цитую Санитар:
Цитую Каркар:
Так це список *планових* відключень. А позапланові - коли завгодно і де завгодно.
Как накурятся "плана" ))- так и плановое отключение.

Цитую Санитар:
Цитую Каркар:
Так це список *планових* відключень. А позапланові - коли завгодно і де завгодно.
Как накурятся "плана" ))- так и плановое отключение.

Ага у нас куля в лоб он як планонув. Видно добряче курнув.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 адекватний 17.12.2014 02:02
Цитую Молода мама:
Ми живем у багатоповерхівц і,в нас електричні плити.Як завтра я маю кормити свою однорічну дитину коли в нас небуде світла до 17.00?Я маю сидіти і гріти в руках їжу для дитини?Хай міністри свої вілли відключать від електрики!!!!!! !

Цитую Молода мама:
Ми живем у багатоповерхівц і,в нас електричні плити.Як завтра я маю кормити свою однорічну дитину коли в нас небуде світла до 17.00?Я маю сидіти і гріти в руках їжу для дитини?Хай міністри свої вілли відключать від електрики!!!!!! !

Та ні це ж нас до европи привели. Вам же підняли допомогу по народженню дитини тепер допомагають революціонери гидності піднімати дитя. Мужайтеся це лише початок здобутків. Це также як Юліне чудо про незалежність української економіки від світової кризи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Надзиратель 06.12.2014 17:49
Цитую Громадянин:
Хай відключають Епіцентр,Любаву ,Дніпро Плазу - там більше за день споживають енергії чим люди по своїм квартирам та будинкам.От тільки хто троне "Київський бізнес"?!?!

Себе и гонят элэнергию киёвляне,бодай им грець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Надзиратель 06.12.2014 17:48
Цитую Молода мама:
Ми живем у багатоповерхівц і,в нас електричні плити.Як завтра я маю кормити свою однорічну дитину коли в нас небуде світла до 17.00?Я маю сидіти і гріти в руках їжу для дитини?Хай міністри свої вілли відключать від електрики!!!!!! !

На виллах в это время гоняют бильярдные шары))) при свете хрустальных люстр.И не собираются люструваться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Надзиратель 06.12.2014 17:46
Вот.... Теперь вспомните Ильича с его лампочкой! Все гавкают на Вову Ульянова,а он всем свет провел. Противники Вовы отключают свет народу и визжат брызгая слюной на социализм...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Глухуватий 05.12.2014 21:04
Цитую пєнсіонер:
тут вказані адреси, де проводять заздалегідь сплановані роботи:лагодять ТП, обрізають дерева,міняють ввода,ставлять лічильники тощо.Такі роботи виконують енергетики у свій робочий час.
вечірні ж та ранкові вимкнення нині пов"язані з порушенням балансу між виробництвом та споживанням в регіоні і застосовуються в аварійному режимі по команді центральної диспетчерської

А де знаходиться та диспетчерська ?)))) - Не в Эпiцентрi чи Любавi ????)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 пєнсіонер 04.12.2014 14:36
тут вказані адреси, де проводять заздалегідь сплановані роботи:лагодять ТП, обрізають дерева,міняють ввода,ставлять лічильники тощо.Такі роботи виконують енергетики у свій робочий час.
вечірні ж та ранкові вимкнення нині пов"язані з порушенням балансу між виробництвом та споживанням в регіоні і застосовуються в аварійному режимі по команді центральної диспетчерської
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Громадянин 04.12.2014 12:34
Хай відключають Епіцентр,Любаву ,Дніпро Плазу - там більше за день споживають енергії чим люди по своїм квартирам та будинкам.От тільки хто троне "Київський бізнес"?!?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Санитар 03.12.2014 22:03
Припущення №1. Подивіться в список, там приватний сектор і пару кривих провулків. Яке стратегічне завдання з "модернізації" можна вирішити в тому Шанхаї, де ше кроми лампочки Ілліча з електріческого половина народу нічого не бачила?Пока вы будете смотреть список при свечке))- керуны миста намотают километры провода на локти себе и потащат продавать))),а вы ждите замены старых коммуникаций в коммунизме)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Санитар 03.12.2014 22:01
Цитую Каркар:
Так це список *планових* відключень. А позапланові - коли завгодно і де завгодно.
Как накурятся "плана" ))- так и плановое отключение.