Регіональну угоду між Черкаською облдержадміністрацією, Федерацією профспілок області та обласним об’єднанням Організації роботодавців на 2015-2017 роки було підписано вчора.


– До адміністрації звернулися профспілки області і обласне об’єднання роботодавців із питань про підписання регіональної угоди, – зазначив Юрій Ткаченко. – Я вважаю, що це має бути документ про те, як ми рухатимемося далі в соціально-економічному розвитку області. Ця угода матиме велике значення в роботі райдержадміністрацій, районних та міських рад.

Голова Федерації профспілок області Петро Шевченко в коментарі «Прочерку» зазначив, що підписаний документ важливий тим, що визначає головні проблеми, які потрібно розв’язати в області.

– Найпершим є створення робочих місць. Ця проблема – головна і для держави, і для Черкащини, – зазначив пан Шевченко. – Адже половина працюючого населення не має робочих місць або працює в тіні.

Наявність угоди дозволить на рівні районів та міст проблемні питання вирішувати за сприяння профспілок і організації роботодавців, а не тільки за допомогою скарг в органи влади і протестних акцій.

– Адже якщо соціальний діалог не ведеться, люди виходять на вулицю, – наголосив Петро Васильович.


За словами голови обласного об’єднання Організації роботодавців Бориса Райкова, документ про соціальний діалог і партнерство в регіоні складається з чотирьох розділів. У розділі, присвяченому соціально-економічним і виробничим стосункам, передбачено підтримку вітчизняного виробника, допомогу підприємствам у розробці інвестиційних проектів, бізнес-планів, скерованих на відновлення роботи підприємств, сприяння детінізації економіки, розвитку малого та середнього бізнесу, індивідуального підприємництва.

У розділі про соціально-трудові стосунки йдеться про забезпечення зайнятості населення, соціальні гарантії черкащан щодо оплати праці.

У розділі про життєзабезпечення і соціальний захист міститься домовленість про взаємодопомогу в реалізації основних напрямків соціальної політики, вчасну й у повному обсязі сплату соціального внеску і його справедливе використання, охорону праці.

В останньому розділі йдеться про забезпечення проведення соціального діалогу з питань соціально-економічного розвитку.

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 СВР 11.12.2014 21:23
Таки є позитив від підписання, адже такої бурної реакції давно не було. Може хоть це пробудить у вас бажання щось змінювати та робити, а не тільки базікати!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 адекватний 11.12.2014 20:37
Що Ви знову чешете які роботодавці. Роботодавці витягують масово гроші з бізнесу і переводять за кордони. Хоть би совість мали так ярко в вічі брехати про перспективи. Азоту газ відключать і пів міста загнеться, починаючи з перевізників закінчуючи залізничниками. А ви все присідаєте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Муська 11.12.2014 18:57
Цитую патріот:
Критикувати завжди легко, а от робити ні. Ті хто критикує самі ні на що не здатні, поставте собі самі питання, що особисто зробив? от тоді і стане все ясно! надавайте конкретні пропозиції та втілюйте їх у життя! А щодо хто і де та ским раніше працював, то запевню, що Ви всі багато років усе одобрямкали, а тепер чимось не задоволені, от і задумайтеся чому ми так живемо, бо нічого не хочемо робити!!!!

Просто критикующие и роботящие в разных весовых категориях. Первые это делают бесплатно, а вторые получают деньги, служебные машины, кабинеты. Хотя, толку что от первых, что от вторых - как с старого козла молока.
Просто на "критикующих" обращают внимание только тогда когда нужно голосовать на очередных выборах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 патріот 11.12.2014 18:27
Критикувати завжди легко, а от робити ні. Ті хто критикує самі ні на що не здатні, поставте собі самі питання, що особисто зробив? от тоді і стане все ясно! надавайте конкретні пропозиції та втілюйте їх у життя! А щодо хто і де та ским раніше працював, то запевню, що Ви всі багато років усе одобрямкали, а тепер чимось не задоволені, от і задумайтеся чому ми так живемо, бо нічого не хочемо робити!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Чукча 11.12.2014 15:55
Хотелось бы услышать, а еще лучше увидеть результаты этого соцпартнерства.
Время летит быстро, в период выборов один "фаворит перегонов" в Черкассах тоже подписывал меморандумы с детьми войны. Обещал озолотить, и что?
У нас все по Жванецкому. Главное не результат, а сам процесс. Прослушайте его монолог "Паровоз для машиниста". И все сразу все станет ясно... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Селитра 11.12.2014 15:15
Цитую Степан Задира:
От Боря - то цікавий "парєнь". Грошай на Азоті накалимив, дочок по заграницям повідправляв, то тепер можна і всякі там бумаженції підписувати.

Как раз Боря отработал свое как положено, а после него лажа началась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 ЧЕРКАЩАНКА 11.12.2014 15:12
ПЭЦЮШЯ РУЛИТЬ, НА ФОТО ЯКІСЬ ВЕЧНО ПІДПИСИ СТАВЛЯТЬ, МИЛО ЛИБЛЯТЬСЯ, ТІПО ШОСЬ РОБИТЬСЯ... ТО З ЧЕРЕВКОМ, ТО З ТУЛУБОМ, ТЕПЕР ЧЕРГА ТКАЧЕНКА, УМОРА, ТОЧНО ПРИ ВСІХ РУЛИТЬ "ШЕВЧЕНКО В КАВИЧКАХ", РЖУ НЕМАГУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 небайдужий 11.12.2014 14:14
Найбільш цікаво як профспілки будуть захищати людей під час люстрації і звільнення. Це ж їх прямий обов'язок. Тыльки толку з них мало... Все тільки піар...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Фугас 11.12.2014 13:30
Цитую Степан Задира:
А на Шевченка не сваріться! він "прарєнь" непоганий (знаю його особисто). Профспілки зараз всі ручні, а тому Петро Васильович лише частина цієї системи, як і всці ми з вами

Он не "непоганый", на этой должности он НИКАКОЙ. Потому и с портфелем при всех.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Степан Задира 11.12.2014 12:59
От Боря - то цікавий "парєнь". Грошай на Азоті накалимив, дочок по заграницям повідправляв, то тепер можна і всякі там бумаженції підписувати.