реклама

реклама

У колишньої черкаської журналістки, яка співпрацювала не з одним кандидатом у нардепи, Тетяни Єщенко, яка сьогодні святкує день народження, вкрали позашляховик.

«Друзі, колеги!!! Потрібна допомога та максимальний репост! Ситуація така: в період із 20 години вечора 21 грудня до 07 години ранку сьогоднішнього дня, у дворі будинку в м. Черкаси по вул. Героїв Дніпра, 53 (другий під’їзд) було скоєно незаконне заволодіння автомобілем марки «Шевроле-Нива» сірого кольору 2005 року випуску, державний номер СА 7822 АС. Автомобіль виглядає приблизно так, як на фото», – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» пані Тетяна.
Тетяна Єщенко - на фото справа

Тетяна Єщенко - на фото справа

Друзі Тетяни в соцмережі відразу припустили, що вона «комусь перейшла дорогу».

Однак вона у цьому не впевнена.

«Навряд чи. У міліції кажуть, що це криміналітет так працює. А такі автівки на запчастини розбирають», – відповіла пані Тетяна.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Дід Трохим 22.12.2014 15:24
Єслі вона так ходить по проєзжей часті, їй вобше проотівопоказан а машина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Тулубище 22.12.2014 14:16
Так у Тетяни ж Форд-фьюжен. А це друга машина в сім'ї. Добре, що вкрали не Форд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 стабилизец 22.12.2014 13:52
Цитую Тетяна Єщенко:
Дякую, без позитиву в житті ніяк )))

Как правило, многое знают участковые инспектора. Но молчатъ. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Тетяна Єщенко 22.12.2014 13:20
Дякую, без позитиву в житті ніяк )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 На позитиве 22.12.2014 13:14
С Днюхой, Таня!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Тетяна Єщенко 22.12.2014 13:11
В нашому дворі це вже третя крадіжка за останні 2 місяці. Працювали профі. Авто на сигналізації, але його "умикнули" без шуму і пилу. Враховуючи що пробіг понад 100 тисяч км і вона вже латана-перелатана, то цінність м"яко кажучи сумнівна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Волонтер 22.12.2014 12:40
Таня, я реально хочу допомогти, але не знаю, що значить слово «репост»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Фемида Ив. Щербатая 22.12.2014 12:37
У ее патрона Тулуба, помнится, тоже возле рынка дернули. Тогда нашли быстро, посмотрим как сейчас постараются.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Саня 22.12.2014 12:25
То попрацювали Ваші доброзичливці. По-перше, будете їздити на громадському транспорті – станете, як і належить справжньому журналістові ближчими до народу. По друге, будете більше рухатись, а це корисно для здоров’я. По трете - економія, без машини все-таки дешевше. Так що не хвилюйтесь, все що не робиться – на краще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 Санта 22.12.2014 12:25
Та это наверное муж прикололся - к вечеру будет на месте.