Даремно претенденти на посади директорів двох важливих департаментів облдержадміністрації, як студенти перед іспитом, знервовано знов і знов переглядали нормативні документи, необхідні для конкурсу. На сьогоднішнє засідання з’явилося всього 6 членів конкурсної комісії із 15.

Розгублені працівники облдержадміністрації повідомили журналістові «Прочерку», що не бачили самі й не чули від досвідчених колег про аналогічні випадки в минулому.

– Для того, щоб провести засідання, потрібно дві третини членів комісії – 10 осіб, – повідомив заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Я, як голова конкурсної комісії, приношу свої вибачення за те, що комісія не зібралася. Деякі особи відсутні з об’єктивних причин, інші – вважають, що з об’єктивних причин. Ще хтось у відрядженні.

На засіданні, яке сьогодні було зірвано, мали визначити кандидатури директорів:

- департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА (претендент – нинішній заступник директора цього департаменту Роман Карманнік);

- департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків ОДА (претенденти – начальник відділення ПАТ «ВіЕйБі Банк» в м. Черкаси Віталій Хиля і старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту Черкаської філії Європейського університету Сергій Даниленко).

Засідання комісії вирішено перенести на 13 чи 14 січня – остаточну дату працівники кадрової служби мають обговорити з членами комісії. Щоб не вийшло, як сьогодні.

реклама

Коментарі  

 
-1 #19 Бульба 08.01.2015 13:29
Можна довго базікати про винних але якщо дивитись в корінь винна у всюму бездарна непрофесійна влада - викидиші революції гИдності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Детектор 08.01.2015 13:22
Цитую НуЯеГО:
"ТаНуНа" это почти "Ну Его На".Я часто захожу на форум и могу сказать,что Чуприна всегда пишет по делу.Если глава администрации не на своем месте,то так надо об этом говорить.А мелочь всякая типа "Соломонов" всячески пытается увести разговор от сути.Но сколько не кукарекайте,а умные люди смысл улавливают.

Это ты что ли умный? :D А справка у тебя есть? :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Чуп за рупь 08.01.2015 12:49
Цитую Муська:
наконець сам пан Чуприна

Кум Медведчука в таких случаях говорит: "На кол (наконєць)) самозванца!" :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 НуЯеГО 08.01.2015 12:20
"ТаНуНа" это почти "Ну Его На".Я часто захожу на форум и могу сказать,что Чуприна всегда пишет по делу.Если глава администрации не на своем месте,то так надо об этом говорить.А мелочь всякая типа "Соломонов" всячески пытается увести разговор от сути.Но сколько не кукарекайте,а умные люди смысл улавливают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 ТаНуНа 08.01.2015 11:42
Цитую Соломон:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Всі ці конкурсні комісії-велика дурниця,марна трата часу.Керівників підрозділів повинен призначати голова ОДА і він повинен нести за призначених персональну відповідальніст ь.Але поскільки голова Черкаської ОДА по своїм діловим і моральним якостям не відповідає займаній посаді,потрібно вимагати від Президента України виправити допущену помилку.До призначення нового голови ОДА необхідно накласти заборону на кадрові рішення в облдержадмініст рації.

Назви імовірні прізвища претендентів :zzz . Кукарікати кожен може!

Ти не правий. Кукурікати так як Чуприна - вміє не кожен. Чуприна - заслужений кукурікальщик форума, від регулярного кукурікання якого вже нудить :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 бамбардія 08.01.2015 10:49
Немає кворуму ?! Дякувати пройдисвітам "громадським" - понавключали їх до складу комісії, вони думали буде їм піар та пошана - а це важка кропітка робота - от вони і поховалися по кущах - бо не фаху немає, ні єлементарних навичок оцінки компетенції кандидатів, сидять очинятами хлопають, а як рота розкриють - суцільна нісинітниця. Ковалю памятника треба поставити що терпить досі цих ід...отів, гнати їх паганою мітлою !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Муська 06.01.2015 10:36
Цитую Соломон:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Всі ці конкурсні комісії-велика дурниця,марна трата часу.Керівників підрозділів повинен призначати голова ОДА і він повинен нести за призначених персональну відповідальніст ь.Але поскільки голова Черкаської ОДА по своїм діловим і моральним якостям не відповідає займаній посаді,потрібно вимагати від Президента України виправити допущену помилку.До призначення нового голови ОДА необхідно накласти заборону на кадрові рішення в облдержадмініст рації.

Назви імовірні прізвища претендентів :zzz . Кукарікати кожен може!

Імена?
Бондаренко, Мамалига, Воротнік, Меля, Карась, Майборода і наконець сам пан Чуприна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Гриша 06.01.2015 01:32
А Корчкака не подходит ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Иван 06.01.2015 01:31
Там нужно Теачыку дать и на Киев завести !!! У людей нету денег Палещь Зайцом не предложили он бы нашлол!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Я черкащанин 06.01.2015 01:29
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Дмитро:
Коваль - міцно сидить. Любов майборода воювала з ним за склад комісії. Зуськи. Коваль протяг на посади керівників департаментів освіти, охорони здоров`я, молоді та спорту, інформаційної політики своїх людей. Їздить на шикарній машині - mazda, вартість якої більше його 5-річної зарплати. Тепер вийшов збій - у правосеків також прорізались зубки :P :P :P :P :-* .


Судячи з того, що Коваль сам тягне роботу за ВСІХ заступників, то очевидно, що він дійсно сидить міцно, а стосовно конкурсу, то тут все елементарно - час вибраний не вірно. Ну хто перед Різдвом стане конкурсом перейматися? Тим більше на громадських засадах.


Той, хто розуміє свою відповідальніст ь за доручену (між іншим, за згодою) справу. А роздовбаїв - геть із комісії. В Україні - робочі дні!