реклама

реклама

Лисянський районний історичний музей 9 січня відвідали екс-президент України Віктор Ющенко та колишній голова облдержадміністрації, а нині ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

Голова Лисянської райдержадміністрації Олександр Вельбівець та директор музею Валентина Діженко поділились історією Лисянського краю, перебуванням тут у дитячі роки духовного батька українського народу Тараса Шевченка.

На завершення екскурсії Віктор Ющенко у книзі відгуків музею залишив запис такого змісту: «Кланяюсь кожному із вас за те, що так дбаєте про велике ім’я Тараса Григоровича і многих вам літ! Слава Україні!».

Він також намалював у книзі хату-мрію Шевченка, яку той так і не встиг побудувати за життя, і повідомив, що цю хатину, запроектовану Тарасом Григоровичем, йому торік вдалося до найменших деталей відтворити в одному з сіл під Києвом. Про це інформують у відділі з питань регіональної та інформаційної політики апарату Лисянської райдержадміністрації .

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Анатолій 28.01.2015 17:16
Все ж забув відвідати мене
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Олег 14.01.2015 14:47
Як би не ці куми-ЗРАДНИКИ, па*ли, то і не було б того лиха що маємо нині.... Може востановимо ЗОЛОТУ ПІДКОВУ ЧЕРЕВКАЩИНИ????? Га****и!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Богун 13.01.2015 15:14
Цитую Зулус:
Ну і де ж Черевко на фото? :o

Знімає та цупить артефакти, картини, все як у старі "добрі" часи "Любих друзів", як і австрійську раритетну черепицю із палацу Шувалових у Тальному для дачі позора нації колись знімав, як картини Нарбута до Києва вивозив! "Вор должен сидеть в тюрьме"? Та це ж не про цю "гідну владу"...?????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 УЖАСТЬ 13.01.2015 14:26
що цю хатину, запроектовану Тарасом Григоровичем, йому торік вдалося до найменших деталей відтворити в одному з сіл під Києвом

Разговор не о этой ли?
25.07.2011
Строительство дачи Виктора Ющенко в селе Н.Безрадичи – в самом разгаре, хотя язык как-то не поворачивается назвать дачей пять с лишним гектаров с десятком строений.
Помимо жилых помещений, возводится и небольшая церковь. Как удалось узнать, заботы о ней взяла на себя супруга экс-главы государства К-на Ющенко (случаем не на деньги собранные с народа Украины на детскую больницу будущего?
21.05.2012 Из 262 миллионов гривен, собранных на «Детскую больницу будущего» на счетах одноименного благотворительн ого фонда осталось 60 миллионов)
Первое, что бросается в глаза, когда подъезжаешь к даче В.Андреевича – огромный зеленый луг, на котором безмятежно щипают травку упитанные бараны. Чуть дальше можно увидеть пару коров и несколько пони
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Карпо 13.01.2015 14:17
А де бюст найвидатнішого серед видатних акдєміка Б-шина?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Микитка 13.01.2015 12:24
............. самого треба в музей здати, як експоната втрачених надій!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4   13.01.2015 11:50
Взагалі то він хтів вулик намалювати, але художник з нього такий же як і президент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Пусикет 13.01.2015 11:45
поки команда молодості либилася у кадр, черевко тихцем стирав стирачкою хату, намальовану ющенком :cry: