реклама

реклама

Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 31 грудня за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Техбуднагляд» на капремонт дитячої міської поліклініки №2 за 1,79 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пише сайт НАШІ ГРОШІ.

До кінця поточного року в поліклініці повинні замінити вікна й двері, утеплити фасади, облаштувати водостоки.

Власницею фірми «Техбуднагляд» наразі записана Наталія Білоусова, разом з тим засновували компанію у 2008 р. Олена Бабенко та Володимир Єременко, а також позафракційний депутат Черкаської міськради Володимир Халай.

Цей же Володимир Халай є власником ПП «Промелектробуд-2000», єдиного конкурента «Техбуднаглду» на цьому тендері. Донедавна співвласницею також була вищезгадана Олена Бабенко.

Ну учать у торгах подавалися ще дві компанії, однак були відхилені за невідповідність умовам тендеру, яким саме у протоколі не уточнено.

Від "Прочерку": При цьому, слід нагадати, що вчора в черкаській дитячій поліклініці №2 відбулося виїзне засідання комісії з питань охорони здоров’я щодо ремонту закладу. На засідання приїхали депутати міськради, щоб вивчити стан закладу. Під час обговорення проблеми в конференц-залі поліклініки (що так само потребує ремонту, як і вся поліклініка) Володимир Халай участі в обговоренні не брав. У коментарі "Прочерку" він пояснив, що не хоче займатися балаканиною. При цьому, сам він висловлював сумнів у швидкому початку ремонту закладу, бо, мовляв, не вся документація як слід оформлена.

Також можна переглянути відео з учорашнього засідання комісії на тему ремонту поліклініки.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #23 Санта Барбара 18.01.2015 21:59
дружно взялися за вси поликлиники :lol: :lol: :lol: ,домовились з Стадником :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 QQQQ 13.01.2015 23:06
Цитую стабилизец:
Халай отримав підряди на ремонт Канівської і Університетсько ї на суму 500 тис.
Он умудряется получать подряды не только в Черкассах и области, где и свои "халаи" имеются. Значит, либо действительно пициалист уникальный, либо "крыша" аж хде то в Киеве.

так він при тулубу теж не погано бюджет шаткував, такого на стадіоні чудив, і з кабелем, навпрошки, і з табло(Лєвим), і з плиткою з контруклонами, це ще той сепар, прои всих владах знайде нишпорку...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Бабка бздюха 13.01.2015 18:39
Цитую Вухо:
Скільки різних думок в коментарях... Але ж ЇХ ми самі і вибрали! І наступних таких же виберемо!!! Бо ми такі!

Дасть 200 грн. і знову проголосую от такі ми тупездні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Черкащанка 13.01.2015 17:45
Халай отримав підряд на ремонт поліклініки на 1,7 млн. грн.
Фірма Халая минулого року отримувала 3 млн грн на ремонт ліфтфів на Митниці. Але керівник Департаменту Удод яка несе за все відповідальніст ь.
Ціна депутатства!!!! !! І це все за півроку депутата. Близько 6 млн. грн з бюджету!!!!!
І Халай не стояв на Майдані, він не возить продукти в зону АТО, не допомгає армії і волонтерам. Він просто гребе гроші, допоки пенсіонери несуть свої 10-15 грн на допомогу армії. Чи за це ми стояли на Майдані?


Згідна з вами але чому не притягнуть до відповідальност і керівника департаменту економіки та розвитку УДОД І.І.яка проводить тендери? ...............

Проводить тендери Саша Барабоха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 А-320 13.01.2015 17:40
Цитую Командос:
Хтось колись припинить цей безлад?
Шановні самооборонцівці , автомайданівці, нас обкрадають!

Не не это не к нам,мы с флажками покататься,в мусорный бак кого сунуть это пожайлуста,а тут можно и отхватить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Сашенька 13.01.2015 16:19
Лобізм Радуцького видний неозброєним оком. А те, що це фірма Халая - теж зрозуміло. Навіщо ховатися і заперечувати це.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Вухо 13.01.2015 15:07
Скільки різних думок в коментарях... Але ж ЇХ ми самі і вибрали! І наступних таких же виберемо!!! Бо ми такі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Журналіст 13.01.2015 14:30
Халай дав команду готувати спростування. Памятаєте чим завершилося його спростування по фірмі Інтерстрой? Тіпа і фірма не моя і знать не знаю. А сам прилетів на ремонт, бігав там і дивився як працюють. А те, що фірма зареєстрована за його адресою промовчав. А те, що у фірми Інтерстрой і у фірми Техбуднагляд однакові телефони теж промовчав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Інопланетянин 13.01.2015 14:22
ПОЧАЛАСЯ СХВАТКА: Стара мафія проти нової. ХТО КОГО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 служба безпеки 13.01.2015 14:21
Десять років одаричеве плем`я безроздільно розрулювало бюджетні кошти через своє дітище - тендерний комітет. А на одинидцятому з`явились конкуренти - пташки Радуцького. Красти вміють не гірше за Алеговича. В цілому факт позитивний -нехай пасуть один одного :D :lol: :P :P