реклама

реклама

19 січня, захищаючи територію Донецького аеропорту від нападу російських окупантів, в зоні проведення АТО на 40-му році життя героїчно загинув ПАНЧЕНКО Олексій Анатолійович.

Олексій Анатолійович народився 23 вересня 1974 року у місті Черкаси. У 1994 році закінчив пожежно-технічне училище, де й продовжив проходження служби на посаді інспектора по роботі з особовим складом до 1997 року.

22 серпня 2014 року був мобілізований до 95-ї аеромобільної бригади 90-го окремого аеромобільного батальйону.

Війна на Сході забрала життя патріота, вірного сина України. Він захищав нашу державу, кожного з нас від проросійських терористів та найманців і поклав життя за цю святу справу.

Колектив Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля висловлює глибоке співчуття рідним і близьким, всім, хто знав Олексія Анатолійовича, з приводу непоправної втрати. Неможливо підібрати слова, які б втішили, але ми знаємо, що Герої не вмирають, йдеться на сайті Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Як поінформувала сьогодні на сесїі Черкаської облради голова облради Валентина Коваленко, прощання з кіборгом відбудеться завтра о 10-30 в вестибюлі Черкаського Будинку рад.

У зв’язку з цим також відмінено заплановане на завтра проведення «Ланцюга єдності», що планували «свободівці».

«Ланцюг єдності» вважаю проводити недоречно. Не той формат заходу. Дякую за розуміння, зазначив у «Фейсбуці» «свободівець» Ярослав Нищик.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Україна 09.02.2015 19:36
Слава Україні!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Чип 22.01.2015 16:43
[quote name="Чукча"][quote name="Чип"]
ну пока хватит, вначале с этими разберитесь.
Списочок не повний і процитований з кінця...Ці вже підтягнулися використовуючи анархію і безлад, який став панувати у державі, дякуючи бунту маргиналів та дурників, які як папуаси повірили порожнім обіцянкам, Цей бунт готували та щедро підтрмували.Тих хто цим створив умови при яких стали можливою втрата Криму, економічне падіння, заколот на Сході, загибель громадян, війна...вони повинні стояти першими у цьому списку і іх треба зупиняти. Так що вчить самі матчасть і не плутайте причини з наслідками. А мобілізація у такому вигляді, як ії збираються проводити нікого не зупинить...ненавчені, неекіпровані, недосвідчені тільки горя побільшає. Порожній ура-патріотизм пропагуєте, Шановний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Чукча 22.01.2015 12:41
Цитую Чип:
У вас один выход, посоветовать сыну стать предателем и сдаться в плен.

Чукча, воно і в Африці чукча. ії треба зупинити якнайшвидче

Учите матчасть. Просвещаю вас о тех кто все это организовал, чтобы вы их "зупинити якнайшвидше"
Путин
Янукович
донецкие и луганские депутаты от Партии Регионов
Олийнык
Стрелков
Захарченко
ну пока хватит, вначале с этими разберитесь.

А для того чтобы их "зупыныты" для этого и проводится мобилизация. А вы по тону воевать за Украину не хотите, поэтому я советую вам сдастся в плен. Тут или в армию или быть предателем Украины.
Хотя хохлы, типа вас, хотят чтобы за вас воевал и умирал Ванька, а вы будете на митингах красивые и пламенные патриотические речи толкать. Как перед выборами Тимошенко распиналась, а дочка не медсестрой поехала в АТО а в кругосветное свадебное путешествие после громадно-дорогой свадьбы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Ginza Projects 22.01.2015 09:23
Ніяких полонених немає! Підла брехня! Не ведіться на провокації
терористично-сепарат провокаторів! Слава Україні!
Слава Нації! Героям Слава! Слава Порошенко і його синові!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Ginza Projects 22.01.2015 09:22
Може родичи взнають про них:
Список більшої частини солдат ВСУ, які вдень були взяті в
  полон в аеропорту Донецька. Саєнко Ігор Володимирович,
Сумська обл. Михайлюк Олександр Володимирович,
Хмельницька обл. Маюка Володимир Борисович,
Тернопільська обл. Мошонкін Олександр Олександрович,
  Сумська обл. Гребенюк Артем Сергійович, м Суми.
Гавянець Ярослав Мирославович Тернопіль. обл. 22 роки.
Сова Юрій Олександрович Черниг. обл.
Анавіцкій Ігор Євгенович 1976 р.
Тарас Миронович 1990 р. Гринюк Любомир Ів Львівська
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Уманский Еврей 22.01.2015 03:37
Герои? Где? Ах эти "герои" Украины, которые лишили самое простое для ребенка, ножки, ручки и глазки. (Ваня Воронов)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 адекватний 21.01.2015 22:27
Цитую Чукча:
Цитую Чип:
Може вже достатньо писати ці чергові завчені патріотично-траурні гасла.Гинуть люди, за останній тиждень, зверніть увагу, як почастішала інформація про поховання черкащан....Може вже слід сказати "ДОСИТЬ ВІЙНИ". Якщо наші політики таки недоумки, що не можуть нічого вирішити політичним шляхом то на шо вони потрібні нашо вони дерлися до влади по трупах і тримаються знов н трупах, за яке майбутнє під їх керівництво гинуть ці хлопці, земля їм пухом і вічна пам'ять


У вас один выход, посоветовать сыну стать предателем и сдаться в плен.

Чому патрійоте дутий на дівані? Чому не на захисті цілосності держави. Чи Ви з тих хто посилає хлопців на смерть а самі тимчасом грабують країну та прислужують шнирям американським міністрам.?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Чип 21.01.2015 21:03
У вас один выход, посоветовать сыну стать предателем и сдаться в плен.
Чукча, воно і в Африці чукча. Ви для себе вихід шукайте тільки зі стіною не переплутайте. То що Ви хочете сказати, що ті пацанята що потрапили в полон-зрадники, може іх за це ліквідувати треба....Ще один вірний послідовник справи Бєрії вишукався.Зрадники України ті хто влаштував цю бійню-тому ії треба зупинити якнайшвидче
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 ATO Calling 21.01.2015 18:39
Требуется уточнение. Кто его убил "пророссийские террористы и наемники" или "российские оккупанты"? Ну а будущее Украины, за которое он был мобилизован Украиной и брошен на бессмысленную смерть, полностью совпадает с будущим этого военнослужащего .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 УЖАСТЬ 21.01.2015 18:03
Работал под моим началом. Внешне конечно изменился, но по характеру... нет.
У него было еще тогда обостренное чувство справедливости.
Пусть земля будет пухом и вечная память