реклама

реклама

Вчора, 30 січня у боях на Сході України загинув черкащанин Бойко Ігор Дмитрович 1972 року народження, боєць 128 гірсько-піхотної бригади. Розвідник. Був призваний 3 серпня 2014 року.

У загиблого героя залишилася дружина та двоє дітей: донька 17 років та син 7 років.

Наразі тіло бійця ще перебуває на території окупантів. Про це інформує видання «Про головне» з посиланням на обласний військкомат.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 ЗОЯ 16.02.2015 00:49
Цитую яна:
Зоя, я як дочка Ігоря Бойка, хочу дізнатися яка ви саме сестра?

Я ТРОЮРОДНАЯ СЕСТРА, НАШИ МАМЫ ДВОЮРОДНЫЕ СЕСТРЫ МОЮ МАМУ ЗОВУТ ОЛЯ ЕГО МАМУ ЗОВУТ ВЕРА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 З однієї вулиці 04.02.2015 21:57
Росли на одній вулиці..Пам"ятаємо і тужимо..співчуття рідним..будь проклята Росія, ніколи ти не відмиєшся від крові..Влада наша, пам"ятайте - смерть кожного бійця на вашій совісті.. до тих пір, доки не зробите все, щоб їхні діти мали щасливе майбутнє...за яке вони загинули...Вулицю Чічеріна треба перейменувати у вулицю Героя Ігоря Бойка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 яна 04.02.2015 21:55
Зоя, я як дочка Ігоря Бойка, хочу дізнатися яка ви саме сестра?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 зоя 03.02.2015 00:57
Спасибо за честность и правду, в сердце и душе остается боль которая останется с нами до последних дней. Вечная Память моему братику, пусть растут его детки и внучек здоровыми и пусть не знают горя, он отдал жизнь за светлое будущее.
Меня зовут Зоя (троюродная сестра) я как могу в интернете прославляю его память и также рассказала многим людям живущим за границей (иностранцам) пусть знают какие люди гибнут...... Все мои знакомые и родные передают соболезнования семье НАСТОЯЩЕГО ГЕРОЯ УКРАИНЫ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 НЕ ПРИШЛИ ВЫ 02.02.2015 10:00
"Троє дітей." -ХотiЛось би спитатати.ХТО ЙОГО ПРИЗВАВ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 адекватний 01.02.2015 23:35
Цитую стабилизец:
Эх, умереть, наверное, не страшно. Страшно, когда похоронят с почестями да и забудут, ради чего все это было. Как и происходит с героями Небесной Сотни.

Не треба зрівнювати обдурений народ з захисником України. Небесна сотня це просто жертви зрадницької політики та пропаганди а воїни то є захисники держави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 стабилизец 01.02.2015 09:53
Эх, умереть, наверное, не страшно. Страшно, когда похоронят с почестями да и забудут, ради чего все это было. Как и происходит с героями Небесной Сотни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 адекватний 01.02.2015 01:57
До сьогодні ще не вкладається в голові що ще рік назад мирна і спокійна країна в якій про теракти чули тільки по телебаченню іуди політики що запродались Путіну і обамі пертворилась в пекло. Гинуть найкращі представники народу. А іроди сидять на мішках грошей і далі грабують народ та відправляють на смерть. Вічна пам"ять настоящим чоловікам воїнам. Час прийде коли ця шобла відповість за вашу смерть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 БЛИЗЬКИЙ ДРУГ ІГОРЯ 01.02.2015 01:27
В нього залишились дві доньки 22 та 17 років та син якому 7 років, а ще в нього залишився внук якому всього 4 місяці. якого він бачив два рази, він був самим кращим батьком, чоловіком, товаришем і САМИМ КРАЩИМ ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ, йдучи на війну, він сказав своєму синові:
- ТИ ТЕЖ СИНОК, КОЛИ ВИРОСТЕШ, БУДЕШ ЗАХИЩАТИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ...............
Не дай Бог, щоб і нашим дітям випала така тяжка доля, будемо надіятися, що наші хлопці поклали свої життя за МИР, СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ НАшОЇ КРАЇНИ.
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ ГЕРОЯМ, які стали на захист НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ І ПОКЛАЛИ СВОЇ ЖИТТЯ ЗА ЇЇ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ,
Якою буде наша пам"ять покаже час, як наша держава буде пам"ятати цих ГЕРОЇВ, як буде допомагати їх сім"ям, чи розікравши різгого роду кредити і допомоги європи, наша нова не менш злочинна і брехлива влада теж скоро втіче в рашу, бо вже зараз ми знаємо, що хлопці в ДЕБАЛЬЦЕВСЬКОМУ КОТЛІ, а ті брехуни, розказують, що в сепарів немає кому оточувати наші війська .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Мир 31.01.2015 21:09
Сколько еще должно погибнуть простых солдат, чтобы прошел весь этот модный ура-патриотизм и до всех дошло, что надо все-таки договариваться...К чему все эти смерти с обеих сторон и среди мирных людей? число погибших растет по прогрессии...
Погибшему земля пухом...